Fruugo recenzie – názory a skúsenosti zákazníkov

Fruugo, online obchod, začal svoju činnosť v roku 2003 a odvtedy si vybudoval povesť jedného z najväčších globálnych trhovísk s rozsiahlym sortimentom. S viac ako dvadsiatimi rokmi skúseností umožňuje Fruugo zákazníkom nakupovať produkty od mnohých dodávateľov z celého sveta. Fruugo recenzie však naznačujú, že v niektorých zákazníkoch nevzbudzuje veľkú dôveru. Aké sú skúsenosti s Fruugo? Čo hovoria Fruugo recenzie na heureka.sk?


Obsah článku


Fruugo ponúka viac ako 30 rôznych kategórií produktov, čo znamená, že zákazníci majú možnosť vyberať zo širokej škály tovaru. Od oblečenia a módy cez elektroniku, domácnosť a záhradu až po hry a doplnky, Fruugo disponuje bohatým výberom, ktorý uspokojí rôzne záujmy a potreby.

Fruugo recenzie – aký názor majú zákazníci?

Fruugo recenzie od zákazníkov sú kľúčovým faktorom pri hodnotení kvality a dôveryhodnosti online obchodov. Nakupovanie na Fruugo sk prináša rôzne názory a mnohí potenciálni klienti online trhovisku príliš neveria. Je dôležité mať na pamäti, že skúsenosti exitujúcich zákazníkov sa môžu líšiť, a preto je vhodné zohľadňovať rôzne názory. Skúsenosti s Fruugo sk sú pozitívne, ale nájdu sa aj nespokojní zákazníci.

Recenzie Fruugo od spokojných zákazníkov:

 • rôznorodosť sortimentu: Mnohí zákazníci oceňujú rozmanitosť produktov dostupných na Fruugo. Široký výber kategórií umožňuje nájsť rôzne druhy tovaru, vrátane oblečenia, hračiek pre deti a cvičebných pomôcok.
 • dostupnosť produktov zo zahraničia: Zákazníci, ktorí hľadajú medzinárodné produkty, sú spokojní s možnosťou nakupovať od rôznych dodávateľov z celého sveta.
 • zákaznícky servis: Pozitívne skúsenosti s zákazníckym servisom, ktorý poskytuje pomoc pri otázkach a problémoch.
 • výhodné ceny a zľavy: Mnohí zákazníci uvádzajú, že na Fruugo nájdu výhodné ceny, výhody a zľavy pri nákupe rôznych produktov.

Fruugo skúsenosti od nespokojných zákazníkov:

 • nedostatočná komunikácia: Niektorí zákazníci hlásia problémy s komunikáciou, najmä pokiaľ ide o upozornenia na platby alebo stav objednávky.
 • nezrozumiteľná fakturácia a platba: Nájdu sa zákazníci, ktorí sa sťažujú na zložitosť nastavenia fakturácie a spôsobu platby.
 • zmeny stavu objednávky: Niektorí zákazníci sa sťažujú na nezrozumiteľné zmeny v statusoch objednávky alebo nedostatočnú komunikáciu o stave ich nákupu.
 • vysoké ceny u niektorých predajcov: Objavujú sa recenzie, ktoré upozorňujú na vyššie ceny u niektorých predajcov, čo môže súvisieť s medzinárodným nákupom.

Fruugo sk recenzie sú pestré, ale väčšina zdôrazňuje pozitívne aspekty, ako je široký sortiment, globálny dosah a efektívny zákaznícky servis. Ako v prípade každého obchodu, je dôležité venovať pozornosť individuálnym Fruugo skúsenostiam, oboznámiť sa so zmluvnými podmienkami a overiť spôsoby platby pred nákupom.

Fruugo recenzie na Heureka

Fruugo recenzie Heureka naznačujú neustály nárast popularity tejto platformy. Väčšina zákazníkov hodnotí služby Fruugo veľmi dobre, pričom mnohí ich dokonca označujú za vynikajúce. Títo zákazníci sú si vedomí zmluvných podmienok a špeciálnych dodatkov, ktoré Fruugo obchod ponúka.

Na druhej strane existujú aj negatívne skúsenosti niektorých zákazníkov, ktorí vyjadrili nespokojnosť s komunikáciou zo strany predajcu. Niektorí uvádzajú, že dostávali viacero e-mailových upozornení na zaplatenie alebo správy o nesprávnom stave odosielania.

Pokiaľ ide o kvalitu produktov, recenzie na Fruugo obchod ukazujú, že väčšina zákazníkov bola spokojná. V istej miere boli spokojní aj s cenovou politikou, hoci zdôrazňujú, že niektorí predajcovia môžu mať vyššie ceny ako konkurenčné stránky rovnakého typu.

Celkovo vzaté, väčšina zákazníkov na portáli Heureka si uvedomuje výhody tejto platformy v podobe širokého výberu produktov na Fruugo. Ak nájdu produkt za nízke ceny, sú ochotní tolerovať aj dlhšiu doručovaciu dobu.

Fruugo recenzie na diskusných fórach

V diskusných komunitách ako Modrý koník a emimino.cz sa vyskytujú pestré názory. Niektorí upozorňujú na pozitíva, zatiaľ čo iní zdieľajú svoje obavy a negatívne skúsenosti prostredníctvom konkrétnych recenzií o Fruugo.

Na diskusnom fóre modrykonik.sk sa nájdu prevažne negatívne recenzie Fruugo sk:

 • ella_price: „Podvodná stránka s tovarom z AliExpressu.“
 • salin770: „Vzhľadom na nejasnosti som nezadal údaje karty. Potenciálne podvodné praktiky.“
 • janai1: „3x drahšie ako priamo cez aliexpress…. V podstate ti to vôbec nemusí prísť, dodanie od 2 týždňov po X mesiacov, vrátenie peňazí 0 bodov, vrátenia/výmena tovaru bez šance“
 • zlatkaleska: „Ja čakám na vytúžené kopačky pre syna už 2 mesiace a stále nič, aj bez odpovede čo je s objednávkou. Čakám, píšem im a stále nič….“

V podobnom duchu sa nesú aj Fruugo skúsenosti užívateľov z emimino.cz:

 • drahunkas: „Už nikdy a varuji ostatní, děti chtěly masky dinosaura a společně jsem objednala šaty, nejen, že jsem ještě musela doplácet clo, ale ještě dorazila jen jakási šála místo všeho ostatního“
 • anonymný užívateľ: „Každopádně nedoporučuji, už jen to, ze to nechtělo kód když se platilo kartou mi bylo divny, není tam na koho se obrátit, na e-mail nereaguji, ze je nedoručitelny a telefon vůbec“

Na druhej strane sú na modrykonik.sk aj užívatelia, s ktorých objednávkou prebehlo všetko v poriadku:

 • koniarova: „ja som objednala a prišlo. Ale tiež sa mi ta stránka nezdala. Ale nikde inde sa to nedalo zohnať a syn po tom túžil, tak som to riskla.“
 • koniarova: „platba bez problémov. Prišlo cca za mesiac.“

Fruugo.sk recenzie a zhodnotenie

Na online diskusných fórach sa často objavujú rozmanité názory, no tí zákazníci, ktorí sú spokojní s doručeným tovarom, zvyčajne neaktívne nevyhľadávajú informácie o kontakte na Fruugo.

Pre nich nie je potrebné riešiť vrátenie peňazí alebo tovaru, pretože ich transakcie prebiehajú bez problémov. Samozrejme, je stále vhodné zachovať opatrný prístup, pretože Fruugo nie je bežný e-shop, ale skôr globálne trhovisko pre rôznych predajcov. Fruugo.sk recenzie a skúsenosti tak môžu byť veľmi odlišné v závislosti od konkrétnych situácií.

Fruugo kontakt

Na komunikáciu so službou zákazníckeho servisu Fruugo je možné využiť ich medzinárodný zákaznícky servis prostredníctvom online formulára zákazníckej podpory. Tento formulár umožňuje zaslanie otázok, obrázkov alebo poskytnutie pripomienok týkajúcich sa nákupu alebo služieb Fruugo.

Pre rýchlu komunikáciu s tímom zákazníckych služieb môže byť vyplnený online formulár, kde si zákazník vyberie konkrétnu krajinu, typ otázky a predmet, na ktorý sa chce opýtať. Po vybavení požiadavky budú odpovede zasielané e-mailom.

Aj keď by mal zákaznícky servis Fruugo byť schopný poskytnúť pomoc pri riešení otázok, problémov alebo sťažností, ktoré môžu vzniknúť počas nákupu na ich platforme, skúsenosti viacerých zákazníkov ukazujú, že kontakt Fruugo spoločnosti môže byť občas náročné.

Recenzie na Fruugo – výhody a nevýhody

Recenzie Fruugo poskytujú rozsiahly pohľad na skúsenosti zákazníkov, ktoré sa pohybujú od pozitívnych k negatívnym. Nižšie je zhrnutie hlavných bodov z recenzií Fruugo.

Výhody Fruugo z recenzií

Zákazníci, ktorí už nakupovali na Fruugo ocenili viacero výhod tohto obchodu. Medzi ne patria:

 • potenciálne nižšie ceny: Niektorí zákazníci oceňujú potenciálne nižšie ceny v porovnaní s konkurenciou, ako je napríklad Amazon, eBay či Aliexpress.
 • široký sortiment: Fruugo ponúka široký sortiment rôznych produktov v desiatkach kategórií, umožňujúc zákazníkom nájsť rôznorodé položky na jednom mieste. Napríklad koženková sukňa, akú v miestnych obchodoch ťažko nájsť. Nie je tak potrebné objednávať tovar z viacerých e-shopov.
 • pozitívne skúsenosti s doručením: Mnohí zákazníci mali pozitívne skúsenosti s rýchlym a bezproblémovým doručením objednaných produktov.
 • možnosť kontaktovať zákaznícky servis: Zákazníci môžu kontaktovať zákaznícky servis prostredníctvom online formulára.
 • bezproblémové objednávky: Niektoré objednávky prebehli bez problémov, vrátane plynulej platby.

Nakupovanie v tomto obchode sa tak môže v mnohých prípadoch oplatiť, ako hovoria frugo.sk recenzie.

Nevýhody Fruugo z recenzií

O Fruugo počulo už mnoho ľudí, ale nie každý má odvahu spraviť objednávku a zaplatiť za produkty vopred. Sú aj zákazníci, ktorým sa to nevyplatilo. S obchodom sú spojené tieto negatíva:

 • obavy s podvodu: Existujú obavy, že ide o podvodnú stránku a tvrdenia, že niektoré produkty pochádzajú z AliExpressu.
 • vyššie ceny: Niekedy sa objavujú recenzie o vyšších cenách v porovnaní s priamymi predajcami alebo inými platformami.
 • problémy s dodávkami: Zaznamenané problémy s oneskorenými dodávkami a odhadovaným doručením v mesiacoch. Niektoré objednávky neboli doručené vôbec.
 • komunikačné problémy: Niektorí zákazníci mali problémy s nedostatkom alebo oneskorenou komunikáciou o stave zasielania, prípadne sa snažili o kontakt pri nedoručení zásielky.
 • omeškaný zákaznícky servis: Komunikácia so zákazníckym servisom môže byť obmedzená, a niektorí zákazníci postrádajú možnosť okamžitého kontaktu formou chatu.
 • ťažkosti s vrátením peňazí: Niektorí zákazníci hlásia ťažkosti s vrátením peňazí za nevyhovujúce produkty.
 • problémy s rušením objednávky: Nízky dôraz na zákaznícky servis, a niektorí zákazníci zaznamenali problémy s vrátením peňazí po zrušení objednávky.

Celkovo platí, že Fruugo má svoje výhody, no Fruugo sk recenzie môžu potenciálnym zákazníkom poskytnúť pestrý obraz, a pre niektorých môže byť kontakt s Fruugo náročný. Horšie je na tom e-shop Frilla.sk, kde sú recenzie v drvivej väčšine negatívne.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang