Klingel – recenzie, skúsenosti

Klingel je internetový obchod, ktorý sa venuje poskytovaniu kvalitných módnych a lifestylových produktov pre zákazníkov. Odkedy bol obchod založený, stal sa známou nákupnou destináciou pre celý rad produktov vrátane oblečenia, obuvi, doplnkov a domácich potrieb.

Ako medzinárodne pôsobiaci internetový obchod Klingel zaručuje, že zákazníkom ponúkne najlepší zážitok a najlepšie ceny, ako aj najlepší zákaznícky servis. Recenzie zákazníkov však netvrdia to isté.

Klingel eshop

Sortiment výrobkov, ktoré sú k dispozícii v e-shope Klingel, je celkom pôsobivý. Zákazníci si môžu prezerať rozsiahly katalóg výrobkov pre mužov, ženy a deti. Výrobky sú rozdelené do kategórií, ako je oblečenie, obuv, športové oblečenie a spodná bielizeň, a ponúkajú obrovský výber tovaru, z ktorého si môžete vybrať. Zákazníci tu nájdu aj široký výber doplnkov vrátane šperkov, tašiek a hodiniek.

V sekcii domácich potrieb nájdete napríklad posteľné prádlo, kuchynský riad a nábytok. Každá stránka produktu ponúka rozšírené informácie o produkte, ako aj podrobné obrázky produktov, ktoré zákazníkom pomáhajú urobiť kvalifikované rozhodnutie o kúpe.

Klingel výpredaj

V spoločnosti Klingel môžu zákazníci počas celého roka nájsť rôzne možnosti úspor. Obchod často ponúka pravidelné výpredaje a zľavy na určité výrobky. Zákazníci môžu napríklad nájsť nízke, stredné a vysoké zľavy na najnovšie módne a lifestylové produkty.

Okrem toho zákazníci môžu pravidelne získať špeciálne online kupóny, ktoré im často ponúkajú až 50 % zľavy na niektoré produkty obchodu.

Klingel zľavový kód

Zľavové kódy Klingel sú skvelým spôsobom, ako ušetriť peniaze pri nákupoch online. Zákazníci môžu nájsť zľavové kódy v celom rade zdrojov vrátane informačných bulletinov, webových stránok a platforiem sociálnych médií.

Kódy často poskytujú zákazníkom rôzne zľavy vrátane percentuálnych zliav, dopravy zdarma alebo príslušenstva. Zľavové kódy v spoločnosti sú pre zákazníkov obzvlášť atraktívne, pretože sa dajú ľahko uplatniť a prinášajú veľké úspory.

Klingel katalóg

Okrem internetového obchodu má spoločnosť Klingel aj širokú ponuku fyzických katalógov. Zákazníci si môžu v katalógoch obchodu prezrieť výber oblečenia, obuvi, doplnkov a domácich potrieb.

Okrem toho si zákazníci môžu pohodlne objednať výrobky online pomocou katalógov, vďaka čomu je objednávanie od tejto spoločnosti oveľa dostupnejšie a pohodlnejšie. Katalógy poskytujú zákazníkom aj podrobné informácie o produktoch, ktoré im umožňujú robiť informované nákupné rozhodnutia.

Klingel šaty

Keď hľadáte najnovšiu módu, Klingel nemusí byť nevyhnutne prvou zastávkou pre módnych fajnšmekrov. Výber dostupných šiat býva obmedzený a kvalita priemerná. Zákazníci sa sťažovali na to, že sa oblečenie niekedy po vypraní zrazilo a stratilo svoju farbu.

Ceny tiež nie sú relatívne najlacnejšie, ak ich porovnáme s inými obchodmi, ak však hľadáte výnimočnejšie šaty a s dlhšou životnosťou, pravdepodobne bude lepšie hľadať ďalej. S podobným problémom sa stretli zákazníci pri nákupe šiat zo stránky Creative.

Šaty sú na pohľad pekné a moderné.

Klingel bundy

Pokiaľ ide o bundy Klingel, tento obchod ich má dostatok. Zákazníci chvália dostatočný a pestrý výber búnd, ale pôsobia ako lacno získané. Kvalita je priemerná, hoci veľkosti sú primerané a bundy na pohľad pekné a moderné.

Ceny sú pomerne prijateľné, a teda neexistuje žiadny osobitný dôvod, prečo nenakupovať bundy v Klingel.

Klingel nohavice

Zákazníci dobre prijali bavlnené, ľanové či kožené nohavice Klingel, ale vzhľad môže klamať. Použité materiály sú tenké a niektoré veľkosti sú malé.

Pozitívom sú rôznorodé strihy, od základných až po trendy. Ceny sa zdajú atraktívne, ale keď vezmete do úvahy kvalitu nohavíc, pri niektorých kúskoch to nemusí byť veľmi výhodné.

Klingel plavky

Plavky Klingel sú o niečo lepšie ako ich ostatné oblečenie, ale stále nevynikajú nad ostatnými. Výber môže byť dosť obmedzený a kvalita je priemerná. Strihy sú nadčasové, ale nič radikálne ani jedinečné.

Ceny ponúkajú porovnateľné ako v iných obchodoch, ale ak nakupujete v Klingel, pripravte sa na častú výmenu plaviek. Ak hľadáte kvalitné plavky, radšej sa obzrite po značke Astratex, ktorá okrem spodnej bielizne ponúka aj široký sortiment kvalitných plaviek.

Klingel ponúka plavky aj iné druhy oblečenia pre všetky typy postavy.

Klingel topánky

Nakoniec, topánky Klingel ponúkajú slušný výber a môžu byť trochu cenovo výhodné. Zákazníci vo všeobecnosti hodnotili obuv ako slušnú kvalitu, vyskytli sa však sťažnosti na malé veľkosti. Štýly nie sú nijako výrazné a môžu byť trochu nudné.

Na záver možno povedať, že ak nechcete za topánky príliš veľa utrácať, tento eshop môže byť slušnou voľbou, existujú však lepšie miesta, kde môžete do topánok investovať, napríklad na internetovom obchode eobuv.sk.

Zákazníci hodnotia obuv ako kvalitnú a za dostupnú cenu.

Klingel recenzie

Zákazníci sa v recenziách na stránke heureka.sk sťažujú na zavádzajúce infromácie, nedoručené a sľúbené darčeky k nákupom, niekedy nedoručený ani samotný nákup či neprijatie objednávky. Nájdu sa aj pozitívne recenzie, no je ich veľmi málo.

Vo všeobecnosti nie sú ani tak sťažnosti na tovar, ako na prístup zamestnancov a zákaznícky servis. Samozrejme, na tento obchod si musí vyvtoriť názor každý sám, ale najlepšie vám pri tom poslúži vaša vlastná skúsenosť.

Uvádzame niekoľko negatívnych recenzií na nákup na eshope:

1. Zákaznícky servis na klingel.sk bol hrozný. Trvalo niekoľko dní, kým odpovedali na moje e-maily, a keď odpovedali, tak neúplne a neústretovo. Zamestnanci sa správali neprofesionálne a nepriateľsky, takže som sa cítila frustrovaná a sklamaná. Ceny tiež neboli konkurencieschopné, čo celú skúsenosť ešte zhoršilo.

2. Vrátenie tovaru na klingel.sk bola jedna z najstresujúcejších skúseností, aké som zažil. Nedostal som formulár na vrátenie tovaru, ani žiadne užitočné pokyny na vrátenie tovaru. Na postup som nakoniec musel prísť sám, čo viedlo k množstvu strateného času a peňazí. Zákaznícky servis v tomto ohľade tiež neochotne spolupracoval, čím zbytočne skomplikoval proces vrátenia.

3. Klingel.sk by som neodporúčal žiadnemu potenciálnemu zákazníkovi nakupujúcemu online. Webová stránka je neprehľadná a ťažko sa používa, zákaznícky servis je neprofesionálny a neochotný, výber tovaru je obmedzený a ceny nie sú konkurencieschopné. Postupy vrátenia tovaru tiež nie sú zďaleka jednoduché a personál nie je kompetentný ani nápomocný. Všetky tieto faktory spolu vytvárajú neefektívnu a frustrujúcu skúsenosť, ktorej sa dá ľahko vyhnúť.

Klingel.sk

Zákazníci, ktorí hľadajú vysokokvalitné módne a lifestylové výrobky za prijateľnú cenu, by mali dávať pozor, ak chcú nakupovať na eshope Klingel.sk. Obchod síce ponúka široký výber výrobkov, kvalitné materiály a pestré veľkosti oblečenia pre každý typ postavy, ale negatívne recenzie zákazníkov ho posúvajú do úzadia popredných internetových obchodov s oblečením a doplnkami do domácnosti.

Ak chcete nakúpiť kvalitné oblečenie a za prijateľné ceny, radšej sa pozrite po obchodoch ako je napríklad About You.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang