Pôžička pred výplatou – poskytovatelia

Nevychádza niekto tento mesiac s financiami a nie je to prvýkrát, čo si potrebuje požičať? Dobehli niekoho nečakané výdavky v domácnosti alebo potrebuje zohnať peniaze, aby mohol urýchlene niekam vycestovať? Môže sa obrátiť na pôžičku pred výplatou.


Obsah článku


Možno už niekomu príde trápne žiadať o pomoc neustále rovnakých priateľov a členov rodiny alebo si jednoducho zaumienil, že teraz to chce konečne zvládnuť sám. V tom prípade si môže požiadať o pôžičku pred výplatou, ktorá je riešením ako finančne potiahnuť tých niekoľko zostávajúcich dní do výplatného termínu.

Pokiaľ človeku skutočne stačí nejaká nižšia čiastka rádovo v niekoľkých desiatkach alebo stovkách eur, aby dokázal pokryť náhly výpadok peňazí na krátku dobu, potom je pôžička pred výplatou tým správnym produktom, ktorý si zvolí na vyriešenie tejto finančnej tiesne.

Pôžička pred výplatou

S touto pôžičkou sa dostane človek jednoducho a transparentne k potrebnej sume. Nevyžaduje nekonečne veľa potvrdení či údajov a najpodstatnejšiu úlohu pri čakaní na peniaze zohráva samozrejme čas.

Aké sú výhody pôžičky pred výplatou?

  • Možnosť požičať si nízku sumu  Niektorí poskytovatelia dokážu pomôcť s čiastkou už od 150€. Ak napríklad potrebuje niekto 200 € na opravu auta, zbytočne si bude požičiavať 700 € a dodatočne preplácať viacej na úrokoch.
  • Pôžička je okamžitá – Peniaze sú poskytovateľom schválené a následne odosielané za niekoľko minút po prijatí žiadosti. Keďže ide o nízky úver bez potvrdenia o príjme vybavený prostredníctvom internetu, poskytovateľ na základe týchto podmienok garantuje rýchle jednanie a peniaze na účte okamžite.
  • Žiadne nazeranie do registrov – Pokiaľ už niekto má so splácaním nepríjemné skúsenosti a z akéhokoľvek dôvodu sa ocitol na „čiernej listine“ v úverových registroch nevadí. Pri tomto produkte sa do čiernych zoznamov nenazerá, čiže peniaze dostane.
  • Možnosť predĺžiť si splácanie – Túto možnosť poskytujú iba niektorí z poskytovateľov, ale existuje a je využívaná vo vysokej miere. Ak človek vie, že tento mesiac s peniazmi opäť nevychádza, za poplatok si môže predĺžiť splatnosť na iný termín. V podstate, ako keby mal nárok odložiť si jednu splátku.

Pozor však na nevýhody. Tieto pôžičky sú ohodnotené príliš vysokými úrokmi, ktoré sú spojené s rozsiahlym rizikom schopnosti splácať.

Pozor na kolotoč dlhov

Pôžička pred výplatou ihneď sa dá získať veľmi jednoducho. No treba si uvedomiť, či ju naozaj dokáže osoba v stanovenom krátkom čase splatiť. Ak ide o jednorazový výpadok na opravu niečoho dôležitého v domácnosti, je úplne v poriadku požičať si a splatiť dlh z nasledujúcej výplaty. No ak si požičiava pred výplatou pravidelne, koleduje si o veľké finančné problémy.

Ak niekomu mesačný príjem nestačí na pokrytie základných výdavkov, každomesačné pôžičky tento problém nevyriešia. Má iba 2 možnosti: prehodnotiť svoje výdavky a zredukovať ich alebo zmeniť prácu za novú s vyšším príjmom.

Pôžičkomat

Pôžičkomat.sk je webová stránka prevádzkovaná spoločnosťou Friendly Finance Slovakia, ktorá sa špecializuje na krátkodobé nebankové pôžičky. Ak sa niekto rozhodne pre tohto poskytovateľa, možno o ňom povedať, že je riadne registrovaný v Obchodnom registri.

Referencie na diskusných fórach potvrdzujú serióznosť a existuje množstvo pozitívnych ohlasov vypovedajúcich o transparentnosti pri vybavovaní. Vďaka skvelému prepracovanému on-line systému si cez Pôžičkomat dokáže klient požičať jednoducho a rýchlo.

Spoločnosť je k dispozícii nonstop celý rok, v prípade akýchkoľvek otázok sa môže klient smelo obrátiť na nepretržitú klientsku zónu. Peniaze odošlú okamžite po spracovaní žiadosti, ktorá je posúdená hneď práve vďaka nulovej administratíve. 

Zažiadať si možno už od 25 € a maximálne 200 € s dobou splatnosti 5 až 31 dní, pokiaľ ide o nového klienta. V prípade zaradenia do vernostného programu má možnosť získať až 700 €. Pôžičku bez potvrdenia o príjme má bez ručiteľa a bez predloženia účelovosti.

Je pôžička pred výplatou dobrým riešením?

Pôžička pred výplatou je vhodným riešením, ako získať menší obnos peňazí na pokrytie nepredpokladaných nákladov spojených s nedostatkom vlastných zdrojov. Aj keď v názve produktu sa uvádza výplata, pôžička je dostupná pre všetky skupiny spĺňajúce vekové a občianske podmienky, nielen pre zamestnaných.

Peniaze prídu na bankový účet okamžite po spracovaní žiadosti. Klient sa nemusí zdržiavať s ručiteľom a predložením účelovosti a nevyžadujú sa ani žiadne potvrdenia.

Nepreukazuje ani príjem a prekážkou nie je ani prípadná účasť v úverových registroch. To znamená, že pokiaľ potrebuje niekto požičať nízku sumu peňazí čo najrýchlejšie a bez zdĺhavých oficialít, pôžička pred výplatou príde vhod.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang