Royal Fashion – recenzie, skúsenosti

Eshop Royal Fashion sk sa vyznačuje nízkymi cenami produktov. V ponuke sú tu obuv, oblečenie, spodná bielizeň a doplnky. Lákavé sú mnohé zľavnené produkty, ktorých ceny môžu byť v niektorých prípadoch až podozrivo nízke. To občas vzbudzuje obavy z nákupu – tento prehľad pomáha zistiť, či sa tu oplatí nakúpiť.


Obsah článku


História obchodu Royal Fashion siaha niekoľko rokov dozadu. Ako píšu na stránkach royalfashion.sk, od prvých dní fungovania sa snažia, aby sa každý cítil kráľovsky.

Ponúkajú naozaj veľký výber dámskych topánok za veľmi nízke ceny. Tvrdia, že je to vďaka stabilnej pozícii na trhu, ktorá im umožňuje najnižšiu maržu.

Royal Fashion SK obuv

Royal Fashion pomôže zákazníčkam, ktoré hľadajú sexi vysoké podpätky na dôležitú udalosť, módne tenisky či si chcú doplniť šatník o topánky na sezónu jar/leto alebo jeseň/zima. Zateplené čižmy alebo ploché sandále, všetko majú na Fashion Royal.

Ak niekto nemá čas alebo chuť prezerať si celý sortiment internetového obchodu royalfashion.sk, má k dispozícii možnosť filtrovania produktov.

Vďaka tomu rýchlo nájde lacné dámske topánky Royal Fashion vo vybranej veľkosti a farbe, aj v cenovej relácii, ktorá ho zaujíma.

Royal Fashion shop sk ponúka pánske topánky na letnú i zimnú sezónu za nízke ceny, a najmä široký výber dámskych topánok. Nachádza sa tu tiež detský sortiment, ktorý je obmedzenejší.

Podobný koncept prináša aj známy eshop s obuvou Topánkovo.

Na Royal Fashion majú obuv na každú príležitosť aj ročné obdobie.

Dámske topánky Royal Fashion

Topánky sú jedným z najdôležitejších prvkov v ženskom šatníku. Dámska obuv by mala byť nielen praktická, no aj štýlová. Na Royal Fashion shop sk ponúkajú široký výber štýlov, farieb a potlačí. Dobre zvolené topánky sú spôsobom, ako doplniť outfit – elegantný aj športový.

Dámska topánky Royal Fashion musí ladiť nielen s oblečením, taktiež s doplnkami: šperkami, galantériou a pokrývkami hlavy. Na Royal Fashion sk sa dajú kúpiť módne a lacné topánky.

Z druhov medzi dámskymi topánkami Royal Fashion ponúka všetky žiadané modely: čižmy členkové čižmy aj vysoké čižmysandále, vrátane tých najmódnejších dámskych sandálov na platforme, mokasínybalerínky, tenisky, espadrilky a samozrejme lodičky.

Dámska obuv za nízke ceny na Royal Fashion.

Fashion Royal – materiály a ceny topánok

Royal Fasion predáva topánky vyrobené z moderných materiálov ako je vegánska ekologická koža, ktorá dokonale imituje prírodnú kožu, aj výrobky z ľahkých a vzdušných látok.

Pri výbere materiálov na výrobu obuvi sa riadia aj cenou. Preto si pri nákupe na Roayal Fashion shop sk môžu zákazníci dovoliť kúpiť niekoľko párov. Dá sa tu nakúpiť obuv pre celú rodinu na jednom mieste a ušetriť tak aj čas.

Royal Fashion kabelky

Správne doplnky perfektne doplnia outfit a zvýraznia osobnosť. Nevyhnutnosťou pre každú ženu je kabelka. Royal Fashion kabelky sú dostupné v mnohých farebných prevedeniach, veľkostiach aj materiáloch a naplnia tak potreby každej modernej štýlovej ženy.

Na výber tu sú malé praktické kabelky, listovky na slávnostnú udalosť, veľké tašky na nákup i na pláž, tiež ľadvinky či slamené tašky.

Kabelky z Royal Fashion shopu doplnia moderný štýl.

Royal Fashion shop SK

Na stránke RoyalFashion.sk je zreteľná, okrem nízkych cien, aj slabšia slovenčina. Niektoré texty pôsobia ako výsledok práce prekladača bez kontroly a niektoré názvy kategórií nie sú preložené vôbec.

Dôvodom je asi to, že Royal Fashion shop nie je zo Slovenska, no prevádzkuje ho poľská firma, rovnako ako niekoľko ďalších rovnomenných e-shopov v rámci Európy.

Doručenie z royalfashion.sk

Lokalizácia sídla eshopu prináša aj jedno negatívum. Dovoz z Poľska je premietnutý do cien poštovného. Royalfashion.sk na doručenie tovaru využíva služby 123 kuriéra, Packety a DPD.

V prípade 123 kuriéra je cena doručenia pri platbe vopred 5,59 €. Pri platbe na dobierku je to 7,49 € pre balíky do 5 kg. V prípade ťažšieho balíka, od 5 do 15 kg si treba priplatiť.

Pri Packete stojí doručenie balíka s hmotnosťou do 5 kg 4,99 € pri doprave na odberné miesto a 5,99 za doručenie na adresu. Zásielka s hmotnosťou nad 5 kg stojí od 6,49 do 7,49 eur.

Royal Fashion vrátenie tovaru

Pri prípadnom Royal Fashion vrátení tovaru treba počítať s tým, že tento proces môže byť o niečo komplikovanejší a trvať dlhšie, ako by to bolo v prípade slovenského e-shopu. O bezproblémovom vrátení tovaru hovoria napríklad Topánkovo recenzie.

Pri nákupe je teda dôležité dbať na správny výber veľkosti (je dobré si pred nákupom skontrolovať tabuľku veľkostí).

Na vrátenie či výmenu tovaru slúži formulár na eshope. Náklady na vrátenie produktov z RoyalFasion.sk hradí zákazník. Výrobky Royal Fahion sa dajú vrátiť až do 365 dní bez udania dôvodu.

V prípade reklamácie je možné vyplniť na webovej stránke royalfashion.sk číslo objednávky, ktoré je uvedené v e-maile a telefónne číslo alebo e-mailovú adresu. Potom si treba stiahnuť formulár a vybrať možnosť reklamácie.

Odporúča sa vyplniť čo najviac informácii o chybe, aby bol reklamačný proces rýchlejší.

Pri výbere oblečenia i obuvi na Royal Fashion sa treba vždy riadiť ich veľkostnými tabuľkami.

Royal Fashion kontakt

Adresy, kam treba zaslať vracaný tovar sú tieto:

  • Pri objednávke 123 kuriérom treba tovar poslať na adresu Paxy – RoyalFashion, ul. Budovateľská 1234 (123kurier DEPO), 03853 Turany
  • Pri doručení spoločnosťou Packeta sa tovar posiela na adresu ROYAL FASHION VIPOL SP.Z O.O., ul. Aleja Krakowska 190A HALA 1, 05-552 Łazy (Poland).

Toto je jedna z nevýhod nákupu na Royal Fashion, pretože náklady na poštu do Poľska, ktoré sú vyššie, hradí zákazník.

Royal Fasion recenzie

Vzhľadom na nízke ceny je častou obavou nakupujúcich kvalita tovaru. Podľa recenzií Royal Fasion je väčšina zákazníkov s kvalitou a vzhľadom tovaru spokojná. 

Pomerne často sa však vyskytujú pripomienky k veľkostiam obuvi a oblečenia – dodaný tovar býva menší ako je to pri tovare rovnakej veľkosti od iných výrobcov.

Niekedy je teda vhodné objednať veľkosť Royal Fashion obuvi alebo oblečenia väčšieho čísla, ako obvykle zákazníčky nosia. Aj preto je mimoriadne dôležité skontrolovať tabuľku veľkostí na Royal Fashion.

Nespokojnosť s kvalitou doručeného tovaru sa vyskytuje málo. Sťažnosti na neskoré doručenie tovaru alebo poškodený tovar sú tiež zriedkavejšie (poškodenie mohlo vzniknúť aj pri preprave, pred prebratím si preto vždy treba balík dôkladne skontrolovať).

Zákazníci väčšinou chvália rýchle dodanie a vysoké zľavy.

Negatívne je hodnotená dostupnosť telefonickej podpory – je len v angličtine a poľštine. Je tu však aj možnosť e-mailovej komunikácie v slovenčine.

Väčšina zákazníkov je s nákupom na Royal Fashion spokojná.

Royal Fashion zľavový kód

V Royal Fashion sa dá doplniť šatník za tie najlepšie ceny. Obchod ponúka množstvo zliav a akcií. Využiť je možné napríklad Royal Fashion zľavové kódy a kupóny alebo nakúpiť v sekcii výpredaj.

Jedným z najlepších spôsobov ako ušetriť, je využitie Royal Fashion zľavových kódov. Vďaka nim je možné nakúpiť oblečenie aj Royal Fashion obuv za lepšie ceny. Dajú sa získať priamo na webovej stránke obchodu či na sociálnych sieťach.

Zaujímavá je tiež možnosť zaregistrovať sa do newslettera eshopu. Všetky novinky aj Royal Fashion zľavové kódy potom budú zákazníkovi chodiť e-mailom.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang