Swappie – recenzie, iPhone, zľavový kód

Swappie je fínska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na repasovanie a predaj iPhonov. Ponúka širokú škálu repasovaných modelov iPhone za zlomok ceny nových zariadení, pričom všetky prechádzajú dôkladným procesom kontroly a obnovy, aby si bol klient istý, že dostane kvalitný produkt.

Swappie ponúka repasované iPhone modely v rôznych farbách a kapacitách úložiska. Repasované iPhony od Swappie sú výrazne lacnejšie ako nové modely, čím klient ušetrí peniaze.

KĽÚČOVÉ INFORMÁCIE ČLÁNKU

Swappie SK ponúka širokú škálu služieb a produktov pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupný a ekologický iPhone.

Swappie, spoločnosť zameraná na predaj repasovaných iPhonov, získava väčšinou pozitívne recenzie od zákazníkov.

Zaregistrovať sa na odber Swappie newsletteru môže záujemcovi pomôcť získať zľavový kód.

Swappie ponúka aj odpredaj starších modelov iPhonov.

Recenzie na spoločnosť Swappie

Swappie, spoločnosť zameraná na predaj repasovaných iPhonov, získava väčšinou pozitívne recenzie od zákazníkov. Tu sú niektoré kľúčové body:

 1. Pozitívne recenzie spoločnosti Swappie:
  • Mnohí zákazníci chvália kvalitu repasovaných telefónov, rýchle doručenie a dobrý zákaznícky servis​.
  • Recenzie na stránkach ako Trustpilot často obsahujú pozitívne skúsenosti s bezproblémovým nákupom a dobrou kvalitou zariadení​​.
 2. Negatívne recenzie spoločnosti Swappie:
  • Niektorí zákazníci hlásili problémy s kvalitou zariadení, ako sú chyby na obrazovke alebo problémy s batériou​.
  • Vyskytli sa aj sťažnosti na pomalý zákaznícky servis alebo komplikácie pri riešení reklamácií​.

Celkovo je Swappie populárna pre svoju cenovú dostupnosť a možnosť získať kvalitné repasované iPhony, avšak ako pri každom predaji repasovaných produktov, je dôležité byť opatrný a dôkladne si prečítať Swappie recenzie pred nákupom.

Čo ponúka Swappie SK?

Swappie SK ponúka širokú škálu služieb a produktov pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupný a ekologický iPhone.

Nákup repasovaného iPhone:

 • Široký výber modelov: Od najnovších modelov iPhone až po staršie modely, Swappie ponúka široký výber repasovaných iPhone-ov pre rôzne potreby a rozpočty.
 • Prémiová kvalita: Každý iPhone prechádza 52-bodovým kontrolným procesom a renováciou s použitím originálnych dielov Apple. Výsledkom je iPhone, ktorý vyzerá a funguje ako nový.
 • Dostupné ceny: Repasované iPhony od Swappie sú výrazne lacnejšie ako nové modely.
 • 12-mesačná záruka: Na všetky repasované iPhony Swappie sa vzťahuje 12-mesačná záruka, takže má klient istotu, že je krytý v prípade akýchkoľvek problémov.

Predaj starého iPhone:

 • Rýchly a jednoduchý proces: Swappie za starý iPhone ponúkne spravodlivú cenu a celý proces predaja je rýchly a jednoduchý.
 • Bezplatné poštovné: Starý iPhone je možné doručiť na najbližšie miesto, s ktorým ma spoločnosť zmluvu.
 • Platba do 5 pracovných dní: Po obdržaní a skontrolovaní iPhone-u Swappie asi do 5 pracovných dní vyplatí peniaze.

Swappie Care:

 • Rozšírená záruka: Swappie Care ponúka rozšírenú záruku na repasovaný iPhone, ktorá pokrýva aj náhodné poškodenie.
 • Bezplatné opravy: V prípade akýchkoľvek problémov s iPhone-om ho Swappie bezplatne opraví.
 • Krátkodobá výmena: Ak iPhone nemôže byť opravený, Swappie na dobu opravy poskytne náhradný iPhone.

Swappie SK je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupný a ekologický spôsob, ako získať iPhone. So širokou ponukou služieb a produktov, ako aj s vysokokvalitným zákazníckym servisom, je Swappie dôveryhodným partnerom pre nákup iPhone-u.

Repasované iPhony od Swappie sú výrazne lacnejšie ako nové modely.

iPhone 8 od Swappie

iPhone 8 od Swappie vyzerá a funguje ako nový iPhone 8. Je vyrobený z hliníka a skla a má sklenenú prednú a zadnú stranu. Telefón je k dispozícii v troch farbách: striebornej, vesmírnej sivej a zlatej.

Výkon

iPhone 8 je poháňaný čipom A11 Bionic, ktorý je stále veľmi výkonný aj v roku 2024. Telefón má 2 GB RAM a 64 GB alebo 256 GB úložného priestoru.

Displej

iPhone 8 má 4,7-palcový Retina HD displej s rozlíšením 1334 x 750 pixelov. Displej je jasný a ostrý a ponúka skvelé farby a pozorovacie uhly.

Fotoaparát

iPhone 8 má 12-megapixelový zadný fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu a 7-megapixelový predný fotoaparát. Zadný fotoaparát dokáže snímať skvelé fotografie a videá a predný fotoaparát je ideálny pre selfie a videohovory.

Batéria

iPhone 8 predávajúci sa aj na Swappie má batériu s kapacitou 2 915 mAh. Batéria by mala vydržať celý deň pri bežnom používaní.

Swappie a predaj iPhone 11 pro max

iPhone 11 Pro Max je repasovaný iPhone v ponuke na Swappie, ktorý ponúka skvelý pomer ceny a kvality. Je to dobtrá voľba pre tých, ktorí hľadajú špičkový iPhone bez toho, aby museli minúť veľa peňazí.

iPhone 11 Pro Max má elegantný dizajn z nehrdzavejúcej ocele a skla. Je k dispozícii v štyroch farbách: striebornej, sivej, zlatej a tmavo zelenej. Telefón je odolný voči prachu a vode.

Výkon:

iPhone 11 Pro Max je poháňaný čipom A13 Bionic, ktorý je jedným z najvýkonnejších mobilných čipov na trhu. Telefón má 4 GB RAM a 64 GB, 256 GB alebo 512 GB úložného priestoru.

Displej:

iPhone 11 Pro Max má 6,5-palcový OLED displej Super Retina XDR s rozlíšením 2688 x 1242 pixelov. Displej je jasný, ostrý a ponúka úžasné farby a pozorovacie uhly.

Fotoaparát:

iPhone 11 Pro Max kúpený na Swappie má trojitý zadný fotoaparát s 12-megapixelovým ultraširokouhlým a širokouhlým objektívom a teleobjektívom. Fotoaparát dokáže snímať úžasné fotografie a videá v každom osvetlení. Predný fotoaparát má 12 megapixelov a je ideálny pre selfie a videohovory.

Swappie ponúka aj iPhone 12 mini

iPhone 12 mini kúpený na Swappie je ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú výkonný iPhone s pohodlnou veľkosťou.

Výnimočný výkon v kompaktnom tele:

 • iPhone 12 mini od Swappie ponúka rovnaký bleskurýchly čip A14 Bionic ako jeho väčší súrodenec, iPhone 12. Tento čip zvládne náročné úlohy s ľahkosťou, či už jeho používateľ hrá hry, upravuje fotografie alebo pracuje s viacerými aplikáciami naraz.
 • S 5,4-palcovým OLED displejom získa špičkový zážitok zo sledovania videí a hrania hier aj v kompaktnom balení, ktoré pohodlne padne do ruky.

Prémiový dizajn a odolnosť:

 • Telefón je vyrobený z hliníka a má odolné sklo Ceramic Shield, ktoré ho ochráni pred náhodným poškodením.
 • K dispozícii je v piatich atraktívnych farbách: čiernej, bielej, červenej, modrej a zelenej.

Kvalitné fotoaparáty:

 • Aj keď nemá trojitý fotoaparát ako jeho väčší súrodenci, iPhone 12 mini od Swappie ponúka stále špičkové duálne zadné fotoaparáty (širokouhlý a ultraširokouhlý) a 12 MP predný fotoaparát.
 • Zachytí nádherné fotografie a videá pri akomkoľvek osvetlení.

Celkovo je iPhone 12 mini kúpený na Swappie skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú výkonný a kompaktný iPhone za skvelú cenu.

iPhone 13 mini od Swappie

iPhone 13 mini predávajúci sa aj na Swappie je ideálny pre tých, ktorí chcú špičkový výkon v kompaktnom balení za dostupnú cenu.

Výnimočný výkon a dlhšia výdrž:

 • iPhone 13 mini, ktorý ponúka Swappie je vybavený bleskovým čipom A15 Bionic, ktorý hravo zvládne náročné úlohy, či už ide o hranie hier, úpravu fotografií alebo multitasking.
 • V porovnaní s iPhone 12 mini ponúka zlepšenú výdrž batérie, takže sa jeho používateľ nemusí toľko starať o nabíjanie.

Špičkový fotoaparát a nádherný displej:

 • Dva zadné fotoaparáty (širokouhlý a ultraširokouhlý) s vylepšeným systémom stabilizácie obrazu zachytia úžasné fotografie a videá pri akomkoľvek osvetlení.
 • 5,4-palcový Super Retina XDR OLED displej ponúka skvelé farby, vysoký jas a jemné detaily pre fantastický zážitok zo sledovania a hrania.

iPhone 13 mini od Swappie je ideálny pre ľudí, ktorí chcú špičkový smartfón bez toho, aby museli minúť veľa peňazí. Je to tiež skvelá voľba pre tých, ktorí preferujú kompaktné telefóny, ktoré sa ľahko zmestia do vrecka.

iPhone 13 mini je ideálny pre tých, ktorí chcú špičkový výkon v kompaktnom balení za dostupnú cenu.

Swappie má k dispozícii aj iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro od Swappie je výkonný smartfón s 6,1-palcovým Super Retina XDR displejom s technológiou ProMotion, ktorá poskytuje rýchlejšiu a citlivejšiu odozvu. Vyznačuje sa trojitým 12MP kamerovým systémom s režimom portrétu, Smart HDR a 4K videom, ako aj 12MP prednou kamerou TrueDepth.

Telefón je poháňaný čipom A15 Bionic a má kapacitu batérie 3150 mAh, ktorá podporuje bezdrôtové nabíjanie a je kompatibilná s Qi nabíjačkami.

iPhone 13 Pro ponúka rôzne varianty úložiska, od 128 GB po 1 TB a všetky telefóny prechádzajú 52-stupňovým technickým procesom, aby sa zabezpečilo, že dorazia v perfektnom stave. Každý iPhone 13 Pro od Swappie zahŕňa 12-mesačnú záruku a 30-dňovú možnosť vrátenia peňazí.

V porovnaní s iPhone 13 Pro Max má o niečo menšiu výdrž batérie.

iPhone XR na Swappie

Swappie ponúka iPhone XR v rôznych kapacitách. Tento model je dostupný s kapacitami 64 GB, 128 GB a 256 GB. Čo sa týka podmienok, je možné si vybrať medzi Prijateľným, Veľmi dobrým a Výborným stavom, pričom každý z týchto stavov môže mať iný cenový rozsah.

iPhone XR od Swappie má 6,1-palcový Liquid Retina HD displej, A12 Bionic čip, 12 MP zadnú kameru s optickou stabilizáciou a režimom portrétu, ako aj 7 MP TrueDepth prednú kameru.

Podporuje Face ID, bezdrôtové nabíjanie a je vybavený batériou s kapacitou 2942 mAh​​. Telefón je tiež vodeodolný podľa normy IP67, avšak pôvodné tesnenie nemusí byť zachované po renovácii​.

Predáva Swappie aj Apple Watch?

Swappie v súčasnosti nepredáva Apple Watch. Ich ponuka sa zameriava výhradne na refurbished iPhony.

Swappie sa spolieha na spätný odkup použitých zariadení od zákazníkov. V porovnaní s iPhoneom je obeh Apple Watch na trhu s použitým tovarom nižší, čo sťažuje ich získavanie v dostatočnom množstve.

Je možné, že Swappie v budúcnosti zváži predaj Apple Watch, ak sa tieto prekážky podarí prekonať a ak to bude z obchodného hľadiska opodstatnené. V súčasnosti sa však Swappie sústredí na posilňovanie svojej pozície na trhu s refurbishovanými iPhonmi.

Predáva Swappie iPad?

Aj keď Swappie zaznamenal veľký úspech v predaji refurbishovaných iPhonov, v súčasnosti neponúkajú predaj iPadov. Na trhu s refurbishovanými iPadmi pôsobí už viacero etablovaných predajcov, čím by sa pre Swappie zvýšila konkurencia.

iPad sa vyrába v rôznych modeloch s rôznymi veľkosťami, konfiguráciami a rokmi uvedenia na trh. To by znamenalo oveľa náročnejší proces kontroly, opravy a kategorizácie v porovnaní s iPhone-om.

Pre zákazníkov, ktorí hľadajú refurbishované iPady, Swappie ich neponúka, avšak existuje viacero alternatívnych predajcov.

Swappie sa teda nesústreďuje na predaj iPadov a je pravdepodobné, že to tak ostatne aj v budúcnosti.

Ako získať zľavový kód na Swappie?

Ak chce záujemca získať zľavový kód na Swappie, existuje niekoľko spôsobov:

 1. Prihlásenie sa na odber newsletteru: Zaregistrovať sa na odber Swappie newsletteru a získať tak informácie o najnovších akciách, zľavových kódoch a špeciálnych ponukách. Tento spôsob často prináša aj exkluzívne zľavy pre odberateľov​.
 2. Návšteva kupónových webov: Na stránkach ako kuponysk.com alebo hotdeals.com sa nachádzajú rôzne aktuálne zľavové kódy pre Swappie. Tieto kódy môžu byť občas obmedzené na konkrétne produkty alebo nákupy nad určitú sumu, preto si vždy treba prečítať podmienky použitia​​.
 3. Sociálne siete a špeciálne akcie: Sledovať Swappie na sociálnych sieťach, kde často zdieľajú informácie o akciách a zľavách. Tiež sa oplatí sledovať ich počas špeciálnych udalostí a sviatkov, keď ponúkajú výrazné zľavy.

Tieto tipy môžu pomôcť získať zľavový kód na Swappie a ušetriť tak peniaze pri nákupe.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang