Coccodrillo – sortiment, recenzie, skúsenosti

Podobne ako značka športového oblečenia 4F, aj Coccodrillo má svoj pôvod v Poľsku. Počiatky firmy Coccodriilo spadajú do 90. rokov, kedy začali dvaja poľskí podnikatelia rozvíjať svoju činnosť v odvetí detskej módy. V oboch prípadoch sa od začiatku kládol veľký dôraz na vysokú kvalitu a estetiku oblečenia.


Obsah článku


Aké sú recenzie na Coccodrillo? Aký sortiment ponúka Cocodrilo?

Coccodrillo.sk – recenzie a skúsenosti

Recenzie a skúsenosti zákazníkov s nákupom z Coccodrillo sú prevažne pozitívne.

  • Kladne hodnotia predovšetkým kvalitu materiálov.
  • Oblečenie ani častým praním nestráca farby, nezráža sa a drží si pekný tvar.
  • Niektoré recenzie označili oblečenie značky Coccodrilo ako nezničiteľné a dedené súrodencami bez straty kvality materiálu.
  • Doba doručenia je hodnotená pozitívne, v ojedinelých prípadoch bola prekročená štandardná doba doručenia alebo nebola doručená kompletná objednávka z dôvodu chýbajúcich skladových zásob.

Skôr negatívne býva hodnotený dizajn oblečenia, často označovaný ako príliš prezdobený.

Veľkosť je u väčšiny vecí o niečo väčšia ako štandardné číslovanie, podobne ako to je pri detskom oblečení z Lidl – shop. Môžete teda kúpiť menšiu veľkosť ako dieťa štandardne nosí. Na druhej strane zákazníci oceňujú, že dieťa tak vynosí danú vec dlhšiu dobu.

Čo sa týka hodnotenia cien, tie bývajú prirovnávané k cenám detského oblečenia značky H&M. Vo viacerých recenziách sa hodnotia ako mierne vyššie. V obdobnej kvalite možno nájsť detské oblečenie aj za nižšie ceny, preto často zákazníci preferujú nákup hlavne počas Coccodrillo výpredajov.

Mamičky viackrát uviedli, že oblečenie Coccodrillo kúpili z druhej ruky alebo oblečenie ešte potom predali na rôznych platformách.

Eshop Coccodrillo

Coccodrillo eshop má jednoduchý a prehľadný dizajn. Oblečenie pre deti, je roztriedené do piatich kategórii – novorodenec, dievča, chlapec, novinky a výpredaj.

Každá kategória má podkategórie podľa ponúkaných kúskov oblečenia – od spodnej bielizne, cez ponožky, tričká, nohavice, šaty pre dievčatká až po vrchné odevy a doplnky.

Výhodou je možnosť filtrovania podľa veku alebo veľkosti, farby, pohlavia a ceny.

Eshop Coccodrillo ponúka úvodnú zľavu 10% na nákup pri odoberaní newslettra a 30 dní na bezplatné vrátenie tovaru.

Eshop Coccodrillo ponúka dva štandardné spôsoby doručenia – kuriérom DPD za poplatok 6 € alebo na výdajné miesto DPD za 4 €. Okrem toho je možné objednať si tovar telefonicky na zvolenej predajni s prevzatím na predajni alebo s doručením domov.

Pri objednávkach v hodnote nad 50 € a je doručenie bezplatné.

Coccodrillo – výpredaj

Coccodrillo pravidelne ponúka detské oblečenie vo zvýhodnenej cene. Tento tovar možno nájsť v osobitnej kategórii „SALE“. Odoberatelia newslettra sú o týchto ponukách pravidelne informovaní emailom.

Cocodrilo a detské oblečenie

Čo by malo mať detské oblečenie? Platia pre detskú módu rovnaké pravidlá ako pre dospelých? Aké oblečenie vybrať, aby vaše dieťa nielen dobre vyzeralo, ale cítilo sa pohodlne pri hre doma, v škôlke či škole? To sú otázky, na ktoré v Cocodrilo poznajú odpoveď.

Na rozdiel od mnohých odevných spoločností sa značka Coccodrillo stopercentne zameriava na značkovú módu pre deti. Už takmer dvadsať rokov poskytuje deťom jedinečné detské oblečenie, ktoré vysoko oceňujú nielen rodičia ale aj ich ratolesti.

Detské oblečenie v Coccodrillo je nielen navrhnuté odborníkmi na detskú módu, ale predovšetkým koordinované s opatrovateľmi a rodičmi. Takže keď si vyberiete tričká, nohavice, blúzky, sukne, šaty, bundy, kabáty či doplnky značky Coccodrillo, môžete si byť istí, že pre svojich najmenších vyberáte to najlepšie.

Okrem detského oblečenia nájdete v Coccodrillo aj ponuku hračiek, batohov, peračníkov a módnych doplnkov pre deti aj tínedžerov.

Veľkosti detského oblečenia Cocodrilo sú zastúpené od 104 do 164.

Spodná bielizeň Coccodrillo

Ponuka spodnej bielizne Coccodrillo kladie veľký dôraz pohodlie, nielen na estetická stránka. Hoci ani tá nijako nezaostáva. V ponuke je veľa pekných motívov a rôznych štýlov.

Ponuku spodnej bielizne tvoria pyžamá, dupačky a body – pre mladšie deti. Taktiež nohavičky, tielka, podprsenkové topy pre dievčatá a slipy pre chlapcov.

K otázke výroby a kvality materiálov pristupuje Coccodrillo s maximálnou precíznosťou. Častým materiálom je bio bavlna. Ani pri častom praní farby nevyblednú a látka je neustále príjemná na dotyk. Zvláštnosťou dievčenskej spodnej bielizne a pyžám je ich ľahkosť.

Spodná bielizeň Coccodrillo je ergonomická, trvácna a odolná.

Oblečenie pre bábätká

V internetovom obchode Coccodrillo nájdete širokú ponuka oblečenie pre bábätko – vyskladáte si tu základnú výbavu pre novorodenca, bábätká dojčenského veku až po batoľatá.

Oblečenie, ktoré internetový obchod Coccodrillo ponúka pre bábätká (aj pre staršie deti), je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú pre deti absolútne bezpečné a nedráždia ich citlivú pokožku. Nezabúda sa ani na estetickú stránku oblečenia podobne ako je to pri oblečení pre bábätká značky Kappahl.

Sortiment oblečenia pre bábätká je naozaj rozsiahly a dokáže uspokojiť potreby chlapcov aj dievčat. Preto bez ohľadu na pohlavie dieťatka v Coccodrillo nájdete body, dupačky, nohavice, košieľky, pyžamká, tričká, šaty, topánky, doplnky aj vrchné odevy na jesenné a zimné obdobie.

Veľkosti oblečenia pre bábätla Coccodrillo sú zastúpené od 50 do 98.

Výhodou pyžamových dupačiek pre bábätka je zapínanie na zips, čo rodičom značne uľahčí obliekanie.

Coccodrillo šaty

Okrem toho, že sa značka Coccodrillo orientuje na pohodlnosť oblečenia pre deti, nezaostáva ani moderný dizajn jednotlivých kúskov. Okrem oblečenia na bežné nosenie či už doma, do škôlky a školy, na výlety aj cestovanie s deťmi, nájdete tu aj širokú ponuku oblečenia na slávnostné príležitosti.

Dievčenské Coccodrillo šaty sú v rôznych strihoch aj s použitím rozmanitých materiálov. Eshop Coccodrillo ponúka letné šaty pre dievčatká z bavlny, tylu, krepovej bavlny, džínsoviny – na bežné dni a výnimočné príležitosti. Ak by vám ponuka predsa len nepostačovala, nahliadnite aj na H&M šaty pre dievčatá.

Ponuka šiat pre mladšie aj staršie dievčatá je bohatá – od letných, cez teplákové až po elegantné.

Kamenné predajne Coccodrillo

V súčasnosti Coccodrillo prevádzkuje na Slovensku viacero kamenných predajní v takmer každom väčšom meste. Môžete ich nájsť v Bratislave, Prievidzi, Čadci, v Banskej Bystrici, Liptovskom Mikuláš, Rožňave, vo Zvolene, Trnave a na východnom Slovensku sú to kamenná predajňa Coccodrillo Michalovce, ďalšie v Prešove a v Košiciach.

Pradajne Coccodrillo možno prevádzkovať aj formou franšízy.

Ako Coccodrillo vzniklo?

V roku 2003 nastal prelom v podobe spojenia oboch spoločností. Tak vznikla spoločnosť Coccodrillo. V tom istom roku sa začala tiež spolupráca s maloobchodnými partnermi z krajín strednej a východnej Európy: Litvou, Lotyšskom, Slovenskom, Ukrajinou, Českou republikou aj Maďarskom.

V roku 2015 bola spustená nová platforma pre internetový obchod coccodrillo.eu, ktorá bola rozšírená o nové jazykové verzie, čo umožnilo začať predávať online takmer v celej Európe.

V rokoch 2015 až 2021 získala spoločnosť niekoľko významných ocenení, napríklad „Superprodukt“, „Produkt roka“, „Poľská značka“ a „Forbes Diamonds“. Forbes Diamonds sa udeľuje poľským značkám, o čom sa Slováci môžu dozvedieť aj v rámci Forbes predplatného.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang