Curaprox – kefky, sonické, elektrické, detské

Curaprox vyrába obľúbené zubné kefky, klasické aj elektrické, zubné pasty bez škodlivých chemikálií a ďalšie pomôcky na starostlivosť o ústnu dutinu. Čistenie zubov s produktami Curaprox je efektívne a zároveň šetrné k zubnej sklovine aj ďasnám.

Curaprox ponúka:

Klasické manuálne Curaprox kefky s patentovanými vláknami

Sonické Curaprox elektrické kefky s vymeniteľnými hlavičkami

Curaprox pasty na zuby s prirodzeným zložením, ktoré nepoškodzuje zuby

Curaprox detské kefky pre najmenších aj od 4 rokov

Curaprox kefky

Značka Curaprox vyrába zubné kefky rôznych druhov. V ponuke sú tieto Curaprox kefky:

 • Klasické Curaprox zubné kefky manuálne – Curaprox 5460, CS 1560, CS 3960
 • Jednozväzkové Single kefky
 • Curaprox detské kefky Baby a CS Kids
 • Curaprox sonické kefky
 • Curaprox Blac is White

Curaprox kefky majú špeciálne vlákna Curen®. Sú veľmi jemné a mimoriadne tenké  – len 0,1 mm v priemere. Vďaka týmto vláknam kefky Curaprox nepoškodzujú pri čistení zuby. Tiež narúšajú a efektívne odstraňujú zubný povlak.

Vlákna Curaprox kefky sú pevnejšie ako nylonové a aj po namočení ostávajú stabilné, ako keď sú suché. Preto môžu mať Curaprox kefky veľký počet ultra jemných vlákien.

K dispozícii je niekoľko stupňov mäkkosti Curaprox kefky – ultra soft, super soft, soft a velvet.

Curaprox 5460

Kefka Curaprox 5460 má 5 460 vlákien, ktoré sú husto usporiadané v hlavičke zubnej kefky. Poskytuje tak veľkú efektivitu čistenia. Výhodu prináša aj osemhranná rukoväť zubnej kefky. Pomáha v čistení zubov pod správnym uhlom

Kompaktná hlavička kefky Curaprox 5640 pomáha vyčistiť aj ťažko dostupné miesta, napríklad tie za stoličkami. Zubná kefka Curaprox 5460 odstráni zo zubov povlak a zároveň zabráni poškodeniu skloviny.

Umývanie zubov nemusí byť nuda. Curaprox 5460 je k dispozícii v množstve rôznych farebných kombinácií a tiež v mnohých v limitovaných edíciách. 

Curaprox kefky bavia zákazníkov aj svojimi pestrými farbami.

Curaprox kefka – výhody

Aj keď je zubná sklovina pevnejšia ako oceľ, vyžaduje si jemnú starostlivosť. Tú zabezpečujú jemné vlákna Curaprox kefky.

Hlavné prednosti Curaprox kefky:

• Jemné pôsobenie vďaka špeciálnym vláknam Curen®

• Účinný čistiaci povrch vďaka hustému osadeniu vlákien

• Kompatná hlavička, mierne nahnutá

• Osemhranná rúčka pomáha používateľom, aby bolo čistenie pod správnym uhlom

Curaprox kefka bezpečne vyčistí aj ďasnový žliabok, čím pomáha predchádzať vzniku zápalov, parodontitídy či zubného kazu.

Curaprox medzizubná kefka

Curaprox kefka medzizubná vyčistí zuby aj v ťažko dostupných úzkych priestoroch medzi zubami. Sú na nej jemné a pružné vlákna na tenkom drôtiku. Ich výhodou je, že sa dajú meniť len drôtiky a držiak zostáva. Šetrí to peniaze aj prírodu.

Curaprox sonická kefka

Curaprox sonická kefka dokáže urobiť až 42 000 jemných kmitov za minútu. To znamená naozaj kvalitné čistenie. Zároveň je jemné a šetrné k zubom aj ďasnám. To všetko vďaka hydrodynamickému efektu a inovatívnej švajčiarskej technológii hlavičky sonickej zubnej kefky.

Čo ponúka Curaprox sonická kefka:

 • Curaprox sonická kefka ponúka sedem režimov čistenia: od 22 000 do 42 000 kmitov za minútu.
 • Veľkou výhodou Curaprox sonickej kefky je výkonná batéria. Na jedno nabitie vydrží približne 60 minút, čo sú 2 týždne čistenia zubov.
 • Na Curaprox sonickej kefke sa dajú meniť tri hlavičky: Power, Sensitive a Single.
 • Vďaka špeciálnej ergonómii Curacurve® sa s kefkou lepšie manipuluje aj v ťažko dostupných miestach.

Ergonomické prevedenie predstavuje zahnutie kefky o 10 alebo 15 stupňov. Znamená to, že čistenie v ťažko dostupných oblastiach, napríklad okolo zadných zubov, je jednoduchšie a účinnejšie.

Curaprox sonická kefka zabezpečí účinné a zároveň šetrné čistenie zubov.

Curaprox Hydrosonic PRO

Aj pri Curaprox elektrickej kefke sú dôležité vlákna. Jemné patentované vlákna Curen® kefky Curaprox Hydrosonic PRO sú zárukou bezpečného a účinného čistenia.

Malá hlavička v tvare kvapky s pogumovanou zadnou časťou tiež prispieva k dôkladnejšiemu a príjemnejšiemu čisteniu.

Vďaka unikátnej hlavičke Single na Curaporx elektrickú kefku je možné aj s ňou účinné čistenie, ktoré ponúka Curaprox jednozväzková kefka. Ideálna je na čistenie ťažko dostupných oblastí či miest okolo zubného strojčeka.

Kefka Curaprox Hydrosonic PRO funguje na základe hydrodynamického efektu. Znamená to, že kefka vytvára turbulenciu v zmesi slín, vody a zubnej pasty. Tá potom čistí aj v miestach, kde nie je priamy kontakt vlákien kefky s povrchom zubov.

Ku Curaprox Hydrosonic PRO dostane zákazník aj cestovné puzdro, ktoré ľahko zbalí do víkendovej tašky. Vďaka nemu si môže dopriať kvalitnú starostlivosť o zuby aj na dovolenke či pracovnej ceste.

Curaprox elektrická kefka – výhody

Hlavné výhody, ktoré prináša Curaprox elektrická kefka:

 • Jemné patentované vlákna Curen® – záruka čistenia šetrného k zubom aj ďasnám
 • 7 čistiacich režimov od 44 tisíc do 84 tisíc čistiacich pohybov za minútu
 • Malé hlavičky s pogumovanou zadnou časťou predchádzajú nepríjemným pocitom pri čistení
 • Hydrodynamický efekt čistí aj v miestach bez priameho kontaktu kefky s povrchom zubov
 • Špeciálne umiestnený motorček zabezpečuje zníženú hlučnosť
 • Batéria na jedno nabitie zvládne až 60 minút
 • Protišmykové telo kefky
 • Podsvietené tlačidlo
 • Hydrosonic PRO je kompatibilná so všetkými čistiacimi hlavičkami Curaprox

Curaprox elektrická kefka je vhodná aj pre deti od 5 rokov. Kompenzuje u nich nedostatočnú motorickú zručnosť pri čistení zubov. Pomáha tak lepšie chrániť pred zubným kazom u detí.

Hydrosonická kefka Curaprox Black Is White pomáha pri bielení zubov.

Curaprox Black is White

Hydrosonická kefka Curaprox Black Is White v sebe spája účinnosť a štýl. Hlavičky tejto Curaprox kefky sú čierne a ich vlákna obsahujú čiastočky aktívneho uhlíka na podporu bieliaceho efektu. Vďaka nim sa dajú lepšie odstrániť pigmentové škvrny na zuboch, ktoré spôsobuje káva, čaj či víno.

Okre toho ponúka kefka Curaprox Black Is White všetky spomínané výhody Cupraproc sonickej kefky. Curaprox Black Is White je kompatibilná so všetkými čistiacimi hlavičkami Curaprox.

Curaprox pasta

Curaprox pasty na zuby zlepšujú zdravie ústnej dutiny. V ponuke sú rôzne chutné príchute. Ich výhodou je telu prirodzené zloženie bez škodlivých látok. Curaprox pasty poskytujú bielenie, ktoré neničí zubnú sklovinu.

Väčšina zubných pást stále obsahuje penidlo SLS – sodium lauryl sulphate. To vysúša ústnu sliznicu, čo vedie k bolestivému podráždeniu, poraneniam a aftám. Žiadna Curaprox pasta takúto zložku neobsahuje.

Curaprox pasty posilňujú zuby a ďasná. Sú bez škodlivých látok.

Curaprox pasta Enzycal

Enzýmy, ktoré sa nachádzajú v slinách bojujú s baktériami. Enzýmy v Curaprox paste Enzycal poskytujú ďalšie posilnenie prirodzenej obranyschopnosti tela. Podporujú totiž prirodzenú silu slín.

Pomáhajú nahrádzať chýbajúce minerály a vápnik v zubnej sklovine. Majú tiež antivírusový i antimykotický účinok, takže môžu pomôcť pri kvasinkovej infekcii v ústach.

Curaprox pasta Enzycal obsahuje aj fluorid sodný. Ten posilňuje zubnú sklovinu a robí ju odolnou pred pôsobením kyselín. Remineralizuje oblasti v ústach, vrátane tých, ktoré už boli postihnuté, a minimalizuje nárast škodlivých baktérií.

Curaprox pasta Be You

Curaprox pasta Be You je dostupná v ovocných príchutiach ako melón, černica, grapefruit či jablko a aloe vera.

Curaprox pasta Be You prináša tieto výhody:

 • Namiesto agresívnej chémie obsahujú látky nachádzajúce sa prirodzene v ústnej dutine
 • Prírodné enzýmy a minerál hydroxylapatit podporujú prirodzenú obranyschopnosť ústnej dutiny
 • Zuby sú vďaka nim belšie a odolnejšie voči zubným kazom
 • Prírodné výťažky echinacea, pupočník ázijský, harpagofyt a pantenol s protizápalovým a antibakteriálnym účinkom
 • Lahodné ovocné príchute a dlhotrvajúca sviežosť vďaka špeciálnym mentolovým perličkám

Samozrejmosťou je, že Curaprox pasta neobsahuje agresívne penidlo SLS, no je v nej veľa bylinných a rastlinných výťažkov.

Curaprox pasty sú dostupné v rôznych lákavých ovocných príchutiach.

Curaprox detská kefka

Čistenie detských zúbkov je veľmi dôležité. Farebné Curaprox detské kefky pri tom výborne pomôžu. Ich vlákna majú priemer 0.09 mm a je ich naozaj veľa 4 260. Sú jemné aj účinné.

Vďaka jemnej gumenej vrstve na hlavičke Curaprox detskej kefky si tí najmenší neporania ďasná ani sliznicu úst. Gumové krúžky poskytujú oporu na rúčke kefky, vďaka čomu dieťa dokáže kefku správne držať. Vďaka praktickému stojančeku zostane Curaprox detská kefka čistá a a vlákna dobre vyschnú.

Curaprox detská kefka pre najmenšie deti je dostupná v troch farbách – tyrkysová, modrá a ružová.

Curaprox detská kefka má viacero praktických prvkov.

Curaprox detská kefka CS Kids

Curaprox detská kefka CS kids je vhodná od 4 rokov. Poskytuje účinnú čistiacu plochu plnú jemných vlákien ohľaduplných k zubom aj ďasnám. Vďaka mierne skráteným vláknam je odolnejšia pri prílišnom tlaku.

Prednosti Curaprox detskej kefky CS Kids:

 • Unikátna kombinácia jemnosti, účinnosti a odolnosti
 • Hustá a účinná čistiaca plocha s 5 500 vláknami
 • Ultra jemné vlákna Curen® s hrúbkou 0,09 mm
 • Vlákna skrátené na dĺžku 7,5 mm pre kompaktnejšiu a odolnejšiu čistiacu plochu

Aj pri tejto kefke je možnosť vybrať si z rôznych mäkkostí Curaprox kefky. Vďaka praktickému krytu na hlavičku kefky sa dá Curaprox detská kefka jednoducho zbaliť pri cestovaní s deťmi.

Curapox detská kefka CS Kids je navrhnutá pre detské rúčky.

Zubné kefky Curaprox akcia

Kvalita Curaprox kefiek Curaprox sa odráža v ich cenách – nepatria medzi najlacnejšie na trhu. Preto zákazníci často vyhľadávajú zubné kefky Curaprox akcie. Na oficiálnom eshope Curaprox.sk je možné nakúpiť kefky a Curaprox pasty výhodnejšie po registrácii do Curaprox Clubu.

Zubné kefky Curaprox akcia sa dá nájsť na viacerých eshopoch, ktoré výrobky Curaprox ponúkajú: internetové lekárne ako Dr. Max, Pilulka.sk, BENU Lekáreň, Moja Lekáreň, no aj DM eshop, Alza, Nazuby.eu a ďalšie. Najvýhodnejšiu cenu požadovanej Curaprox kefky pomôže nájsť Heureka.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang