Liewood – recenzie, skúsenosti

Liewood je medzinárodná značka životného štýlu pre deti vytvorená s cieľom uľahčiť a inšpirovať každodenný život rodín. So zameraním na funkčnosť a inovácie, Liewood navrhuje a vyrába hračky, interiér, nábytok, doplnky, oblečenie a obuv pre dojčatá a deti, všetko vyrobené s ohľadom na estetiku a kvalitu. Presne tie základné hodnoty, ktoré robia Liewood zábavnou a férovou voľbou.

V článku sa dozviete, prečo je značka Liewood medzi modernými rodičmi obľúbená a ako dbá na praktický dizajn a udržateľnosť. Bližšie sa pozrieme na vyhľadávané výrobky, ako sú:

  • Liewood termosky na príkrmy
  • Liewood termosky na nápoje
  • Liewood fľaše
  • Liewood sandále
  • Liewood plavky

Presvedčte sa, že výrobky pre deti od Liewood sú unikátne.

O spoločnosti Liewood

Spoločnosť Liewood, ktorú v roku 2015 v Kodani založila Anne Marie Lie Norvig, je výsledkom silnej vášne Anne Marie pre dizajn, estetiku a presvedčenie, že krása spočíva v detailoch. Anne Marie ako matka rastúcich detí chápe potreby a podmienky každodenného života v rodine. Koniec koncov, to je to, čo odráža srdce a dušu Liewood.

Nadčasovosť a funkčnosť v dizajne ho robia dlhotrvajúci a vďaka použitiu skutočne kvalitných materiálov je dostatočne odolný, aby sa mohol prenášať z dieťaťa na dieťa. Mojou myšlienkou s Liewood bolo vždy priniesť estetický a inovatívny dizajn do domovov rodín a zároveň poskytnúť inšpiráciu pre lepšiu budúcnosť pre naše deti,“ povedala zakladateľka Liewood.

Filozofia Liewood

Vesmír Liewood je hlboko zakorenený v tradícii severského dizajnu a všetko, čo robia, robia opatrne a ohľaduplne a vždy s moderným pohľadom na dizajn. Sú poháňaní silnými hodnotami a rozhodnutiami založenými na hlbokých znalostiach a skúsenostiach, majú nekompromisný a etický prístup k výrobe. Ich produkty sú založené na originálnom spracovaní, používajú len tie najkvalitnejšie materiály a všetky sú vyrábané za kontrolovaných, bezpečných a férových podmienok od dôveryhodných dodávateľov.

Liewood sa zameriava na vysokú funkčnosť a praktickosť výrobkov.

S odolným, nadčasovým dizajnom chce Liewood pomôcť vytvoriť jedinečné chvíle a spomienky na detstvo. Všetky produkty sú navrhnuté pre súčasnú rodinu, ktorá má vysoké nároky a snaží sa žiť uvedomelejšiu kultúru, kde estetika a kvalita idú ruka v ruke s funkčnosťou vo výsledku produktov s dlhou životnosťou.

Udržateľnosť v Liewood

Deti sú naša budúcnosť. A aby sa mohli vyvíjať a vytvárať nové cesty, ktoré zlepšujú náš svet – ľudí aj planétu – musíme byť ohľaduplní a robiť zodpovedné, vedomé rozhodnutia, ktoré znížia náš vplyv na planétu. V Liewood sa preto neustále snažia zlepšovať procesy a používanie materiálov, no uvedomujú si, že je to dlhá cesta a chcú stále pokračovať v tom, aby sa zlepšovali.

V súlade s ich cieľom robiť uvedomelejšie rozhodnutia používajú pri výrobe zodpovedné materiály ako organickú bavlnu, recyklovaný polyester, recyklovaný nylon, recyklovaný plast a certifikované drevo, ako aj monomateriály pre veľkú časť textilnej výroby, ktoré sú často ľahšie recyklovateľné ako zmiešané materiály. Neustále sa zameriavajú na výskum nových a zodpovedných materiálov na zlepšenie výroby.

Nadčasový severský dizajn, kvalita a ekologický prístup robia značku Liewood obľúbenou u moderných rodičov.

Nadčasový dizajn Liewood

Liewood je značka, ktorá vytvára klasické výrobky, či už ide o hračky, doplnky, nábytok alebo osvetlenie. Tieto kúsky sa vyhýbajú príchodom a odchodom trendov a namiesto toho sa zameriavajú na nadčasové štýly, ktoré zostanú aktuálne navždy.

Tento prístup k dlhodobému dizajnu oceňujeme. Budovanie a vytváranie niečoho na celý život je jedným z najudržateľnejších a najekologickejších postupov, ktoré môže dizajnérsky dom použiť.

Ponuka Liewood

Značka Liewood ponúka detské oblečenie a obuv, fľaše, termosky, riady, ale aj hračky, domčeky pre bábiky, cumlíky a doplnky pre deti ako podložky, podbradníky či dózy na jedlo. V ponuke Liewood nechýba ani vybavenie do detskej izby.

Liewood termoska na príkrmy

Jednou zo základných vecí pre každého praktického rodiča je termoska na príkrmy. Môžete do nej pripraviť teplé jedlo pre svoje bábätko alebo batoľa a nakŕmiť ho až za niekoľko hodín. Liewood termoska udrží pokrm teplý.

Liewood termosky na príkrmy s typickým minimalistickým severským dizajnom.

Liewood termoska na príkrmy je vhodná na prechádzky, dlhé cesty, ale aj na doma. Ráno je jedlo nachystané čerstvé a nie je potrebné ho na obed ohrievať. Liewood termosku však môžete použiť aj neskôr, keď je vaše dieťa v škôlke alebo v škole. Je to najjednoduchší spôsob, ako pripraviť teplý obed na cestu.

Liewood termosku na príkrmy môžete použiť aj na prenášanie a uchovávanie studených pokrmov. Liewood termoska má dvojité steny z nehrdzavejúcej ocele a vďaka tomu uchová teplé jedlo a nápoje až šesť hodín a studený obsah až osem hodín. Liewood termoska nie je vhodná do mikrovlnnej rúry ani do umývačky riadu.

Liewood termoska na nápoje

Mať so sebou na vychádzku teplý alebo vychladený čaj sa vždy hodí. Liewood termosky s krásnymi detskými motívmi potešia všetkých malých neposedníkov, a to najmä vďaka roztomilým obrázkom a odolnému materiálu, ktorý vydrží každú výpravu za dobrodružstvom.

Termosky Liewood udržia nápoje teplé či studené počas vašich dobrodružstiev vonku.

Liewood termoska je vyrobená z nerezovej ocele so skvelou tepelnou funkciou, udržuje tekutiny horúce až 12 hodín a studené až 24 hodín.

Má tiež dve viečka – jedno plastové so slamkou a náustkom pre menšie deti a klasické skrutkovacie (kovové strieborné), oboje s tesnením. V balení navyše nájdete úzku čistiacu kefku na odstránenie nečistôt. Plastová slamka sa uzavrie odklápacím náustkom, nemusíte mať preto strach, že by sa pitie vylialo.

Liewood fľaša

Liewood ponúka okrem termosiek aj viacero typov fliaš na nápoje.

Nepriepustná Liewood fľaša na vodu Yangz je vyrobená z odolného tritanu so silikónovým puzdrom, vďaka čomu je Liewood fľaša ideálna pre malé ručičky. Sledujte príjem vody vášho dieťaťa vďaka priehľadnému dizajnu. Táto Liewood fľaša je vhodná aj do umývačky riadu.

Liewood prináša rôzne praktické doplnky na zabalenie jedla a nápojov na výlety.

Skladacia Liewood fľaša Wilson je ideálna na každodenné použitie. Po vyprázdnení sa dá fľaša ľahko zložiť na polovicu svojej pôvodnej veľkosti, čo umožňuje jej praktické uskladnenie v batohu. Táto fľaša je vyrobená na dopĺňanie vody na cestách, aby ste nemuseli celý deň nosiť ťažkú a objemnú fľašu, a je vyrobená z mäkkého silikónu, takže je ideálna na držanie v malých detských rukách.

Silikónová Liewood fľaša na vodu Warren je skvelou voľbou pre deti, ktoré potrebujú fľašu, ktorá sa ľahko drží a pri páde sa nekotúľa. Vďaka širokej škále farieb a vzorov si vaše dieťa môže vybrať dokonalú fľašu, ktorá bude zodpovedať jeho štýlu. Fľaše Liewood sa ľahko čistia, čo zaručuje, že nápoj vášho dieťaťa zostane čerstvý a zdravý.

Fľaša Liewood sa vďaka hranatému dizajnu nekotúľa.

Liewood fľaše na vodu nielenže uľahčujú hydratáciu, ale pomáhajú aj znižovať vplyv na životné prostredie. Výberom opakovane použiteľnej fľaše na vodu môžete znížiť množstvo jednorazových plastov, čo je prospešné pre vašu peňaženku aj pre planétu. Okrem toho, ak si zaobstaráte fľašu na vodu určenú špeciálne pre deti, je to zábavný spôsob, ako podporovať zdravé návyky už od útleho veku.

Liewood plavky

K bazénu, na pláž ale aj na plaváreň sú Liewood plavky skvelou voľbou. Ich veľkou výhodou je to, že majú ochranný UV faktor, a chránia tak vaše deti pred škodlivým žiarením. V ponuke Liewood nájdete klasické plavky, ale aj plavkové overaly, ktoré deti pred slnkom ochránia ešte viac. Vyrábajú ich z recyklovaného polyesteru. Na výrobu každého metra materiálu bolo použitých 35 recyklovaných PET fľašiek. 

Liewood plavky chránia deti vďaka obsahu UV filtra.

Liewood plavky sú rýchloschnúce a pružné, takže deťom zabezpečia dostatočný komfort aj po kúpaní.

V ponuke sú pre dievčatá celé plavky s rozkošným volánikom, pre najmenšie krásavice nohavičkové plavky, ktoré majú dostatok miesta na plienku a zároveň pohodlne prilieha okolo pása a nôh. Pre chlapcov ponúka Liewood plavky šortkové a k nim plavkové tričká pre väčšiu UV ochranu. Ďalej sú v ponuke plavky s dlhými rukávmi a plavkové overaly s dlhými aj krátkymi rukávmi aj nohávmi.

Liewood sandále

Obľúbené sú Liewood sandále vhodné k vode i do vody. Liewood sandále sú flexibilné detské plážové sandále bez škodlivých chemikálií. Sú ideálne na kúpanie, pretože PVC neabsorbuje vodu, a na menších veľkostiach (19-30) sa nachádzajú hravé odtlačky v tvare pandy, aby tí najmenší mohli zanechať svoju stopu na mäkkom povrchu.

Liewood sandále ochránia nožičky pred ostrými kameňmi pri kúpaní.

V ponuke sú tiež ľahké športové Liewood sandále Monty, ktoré majú mäkký strih a sú ideálne na aktívne letné chvíle, pričom zaručujú pohodlné celodenné nosenie. Poradíme vám, ak hľadáte barefoot sandále.

Liewood výpredaj

Keďže sú výrobky Liewood vyrobené z kvalitných materiálov, majú trochu vyššie ceny. Vďaka opakovanej použiteľnosti a trvácnosti sa vám však investícia oplatí. Ak však chcete pri nákupe ušetriť, je dobré sledovať Liewood výpredaj. Veci na kúpanie či na zimu sa oplatí kupovať vždy po sezóne.

Veľký výber produktov Liewood a tiež Liewood výpredaj nájdete na Lavly.sk, BabyVillage.sk, LittleOne.sk či LittleHipster.sk, ale aj na Answear a Zalando.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang