Nefertitis – eshop, recenzie, skúsenosti

Nefertitis je internetový ezoterický obchod, ktorý ponúka výber liečivých kameňov, šperkov, ezoterických pomôcok a rôznych doplnkov. Je to platforma pre ľudí, ktorí môžu objavovať silu duchovného liečiteľstva a zažiť liečivé účinky rôznych kameňov. Obchod bol založený v roku 2008 online v Česku, a v roku 2020 sa dostal aj na Slovensko.


Obsah článku


Ezoterika je štúdium ezoterických poznatkov alebo učení, ktoré nie sú všeobecne známe alebo pochopené. Je to starobylá forma umenia, ktorá sa praktizuje už stáročia a zahŕňa mnoho rôznych duchovných praktík, ako je meditácia, mystika a používanie kryštálov a iných minerálov.

Ezoterika zahŕňa používanie kryštálov a iných liečivých kameňov. Verí sa, že tieto kamene majú silnú energiu, ktorú možno využiť a použiť na liečenie tela a mysle. Rôzne kamene vraj obsahujú rôzne energie a možno ich použiť na pomoc pri manifestácii, sebaposilnení a fyzickom uzdravení.

Nefertitis obchod

V obchode Nefertitis si zákazníci môžu kúpiť šperky z množstva rôznych kryštálov. Medzi dostupné kamene patrí ruženín, ametyst, jaspis a labradorit. Obchod sa špecializuje aj na metafyzické šperky – ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali rovnováhu a liečivé vlastnosti, ktoré podľa ich slov pomáhajú zlepšiť duševné zdravie, vzťahy a celkové duchovné zdravie.

Okrem šperkov z týchto kameňov ponúka Nefertitis aj celý rad ďalších položiek vrátane esenciálnych olejov, kryštálov na vyrovnávanie čakier a kadidla.

Nefertitis ponúka okrem šperkov a kameňov rôzne ezoterické pomôcky – misky, sviečky, sošky.

Nefertitis eshop

Eshop ponúka zľavový kód pre zákazníkov, ktorí pochádzajú z určitých krajín, ktorí minú viac ako určitú sumu alebo ktorí sa zapoja do ich členského programu. Tento kód dáva zákazníkom možnosť získať percentuálnu zľavu z nákupu.

Ponúkajú tiež dopravu zdarma pri objednávkach nad určitú hodnotu, ako aj vrátenie peňazí v prípade nesprávneho alebo poškodeného tovaru. Zákazníci môžu za svoje objednávky platiť rôznymi bezpečnými platobnými metódami.

Nefertitis recenzie

Spoločnosť Nefertitis získala od zákazníkov prevažne pozitívne hodnotenia. Mnohí zákazníci uviedli, že šperky, ktoré si zakúpili, im pomohli na ich duchovnej ceste a že zažili hlboké liečivé energie z ich predmetov.

Mnohí sa ale vyjadrili negatívne ku kvalite šperkov, ako aj k zákazníckemu servisu, ktorý zažili pri objednávaní a preberaní svojich predmetov. Niektorí sa sťažovali na doručenie poškodeného tovaru či nedoručenie tovaru včas.

Nefertitis zľavový kód

Nefertitis ponúka zľavový kód zákazníkom, ktorí si v minulosti zakúpili tovar v ich obchode, žijú v určitých krajinách, minú viac ako určitú sumu peňazí alebo sa zapoja do ich členského programu. Tento zľavový kód dáva zákazníkom možnosť získať percentuálnu zľavu z nákupu.

Ponúkajú tiež dopravu zdarma pri objednávkach nad určitú hodnotu (45 €) a vrátenie peňazí v prípade nesprávneho alebo poškodeného tovaru.

Ezoterický obchod

U Nefertitis nájdu zákazníci výber liečivých kameňov, náramkov, prsteňov a ďalších šperkov a ezoterických predmetov. Šperky sú navrhnuté tak, aby poskytovali rovnováhu a liečivé vlastnosti, ktoré vraj pomáhajú zlepšiť duševné zdravie, vzťahy a celkové duchovné zdravie.

Nefertitis ponúka predmety z rôznych kryštálov vrátane ružového kremeňa, ametystu, jaspisu a labradoritu. Okrem šperkov tu zákazníci nájdu aj esenciálne oleje, kryštály na vyrovnávanie čakier a kadidlo, ktoré sú určené na pomoc zákazníkom na ich duchovnej ceste. Obľúbené sú aj esenciálne oleje doTERRA.

Liečivé kamene Nefertitis

Liečivé kamene sú typom výrobku, ktorý sa často predáva v obchodoch s ezoterikou, a aj v obľúbenom Nefertitis. Hovorí sa, že tieto liečivé kamene majú veľkú duchovnú silu a pomáhajú ľuďom nájsť v živote pokoj, rovnováhu a zdravie.

Zákazníci si často kupujú liečivé kamene, aby im pomohli pri liečení fyzických, duševných a emocionálnych ochorení, ako sú depresie, únava a bolesti kĺbov.

U Nefertitis sa predávajú rôzne liečivé kamene, ako napríklad ruženín, ametyst a obsidián. Každý kameň má svoje jedinečné vlastnosti, od zlepšenia krvného obehu a toku energie až po posilnenie imunity a zlepšenie spánku.

Mnohí zákazníci veria, že liečivé liečivé kamene môžu pomôcť zladiť čakry a priniesť liečivú energiu do ich každodenného života. Okrem liečivých vlastností sa zákazníci domnievajú, že liečivé kamene predávané v obchode Nefertitis sú aj esteticky príjemné, takže sú dokonalým dekoračným kúskom do domácnosti.

Na eshope nájdete rôzne amulety a talizmany z liečivých a drahých kameňov, alebo z obyčajného skla.

Nefertitis šperky

V obchode s ezoterikou Nefertitis sú šperky dynamickým a krásnym spôsobom, ako posilniť dušu prostredníctvom kozmickej energie. Nefertitis ponúka širokú škálu šperkov, ktoré sú ručne vyrábané z materiálov, ako je striebro, zlato a polodrahokamy, od duchovných emblémov, symbolov a šperkov s talizmanmi až po exotickejšie čakrové náramky a prívesky pre šťastie.

Či už chcete prilákať šťastie, ochranu alebo pozitívnu energiu, kolekcia šperkov Nefertitis vám vraj pomôže nájsť predmet, ktorý rezonuje s vašou duchovnou cestou. Pútavé prívesky, náhrdelníky, náušnice a prstene dodajú vášmu šatníku jedinečnú a rozkošnú estetiku a zároveň prinesú pozitívnu kozmickú energiu.

Ak vás zaujímajú šperky ale bez kozmickej energie, navštívte iŠperky.sk, kde nájdete obrovskú kolekciu krásnych šperkov, okrem iného aj náušnice z chirurgickej ocele.

Nefertitis náramky

Nefertitis predáva aj jedinečné a mystické náramky. Všetky náramky sa vyrábajú ručne, aby dokonale sedeli. Sú vyrobené z drahých a polodrahých kameňov a kovov a každý z nich je jedinečný a výnimočný.

Predpokladá sa, že prinášajú energie, ktoré človeka podporujú alebo chránia, prípadne manifestujú duchovné učenie alebo vieru. Náramky vraj prinášajú silu, ochranu, rovnováhu a pocity pokoja a uvoľnenia. Vyrábajú sa v mnohých štýloch, farbách a veľkostiach, aby vyhovovali každému, a hovorí sa, že pomáhajú odhaliť pravé ja človeka.

Spoločnosť Nefertitis ponúka všetko od jednoduchých a elegantných vzorov až po zložité a zdobené kúsky. Či už niekto hľadá náramok pre seba, alebo napríklad náramok ako darček pre priateľku, majú veľký výber. Čo by mal spĺňať Feng shui náramok?

Na eshope nájdete veľké množstvo náramkov z drahých kameňov.

Nefertitis prstene

Obchod Nefertitis ponúka širokú škálu prsteňov z celého sveta. Každý prsteň je jedinečný a má svoju vlastnú energiu a účel. Či už hľadáte rovnováhu, ochranu alebo šťastie, v ponuke nájdete niečo pre seba.

V obchode nájdete prstene napríklad z Afriky, Indie, juhovýchodnej Ázie a Blízkeho východu. O každom z týchto kúskov sa predpokladá, že svojmu nositeľovi prináša rovnováhu, energiu a uzdravenie.

Všetky prstene Nefertitis sa vyrábajú podľa prísnych noriem, pričom sa dbá na to, aby boli do každého dizajnu zakomponované silné energie. Či už hľadáte ochranný talizman, znamenie šťastia alebo symbol lásky, tieto mocné prstene určite vytvoria silnú energiu v každom priestore.

Nefertitis SK

Nefertitis je internetový obchod s ezoterikou, ktorý poskytuje výber liečivých kameňov, šperkov a ezoterických potrieb. Je to platforma pre ľudí, ktorí môžu preskúmať silu duchovného liečiteľstva a zažiť liečivé účinky rôznych kameňov.

Obchod sa snaží spájať ľudí z rôznych oblastí života z celého sveta, ktorí sa zaujímajú o liečenie a silu kryštálov.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang