Temu zľavový kupón – kód a zľavy

Zľavové kupóny sú skvelým spôsobom, ako ušetriť peniaze pri každom nákupe. Temu zľavové kupóny ponúkajú jedinečnú príležitosť získať produkty za zvýhodnenú cenu alebo získať extra výhody. Ako sa dá získať Temu zľavový kupón?


Obsah článku


Tento článok sa zameria na to, kde sa dajú nájsť kódy na Temu a akými rôznymi spôsobmi sa dá ušetriť na tejto čoraz populárnejšej platforme.

Temu zľavy a nízke ceny – sú skutočné?

Temu je americký online trh, ktorý sa objavil na Slovensku v septembri 2022. Oficiálne nazvaný Temu Global Commerce, je súčasťou PDD Holdings, ktorá prevádzkuje aj Wish. Ktorý online obchod je lepší – Temu vs. Wish?

Temu predáva viac ako 10 miliónov položiek v kategóriách ako elektronika, domácnosť, odevy, hračky a potraviny od viac ako 20 000 čínskych výrobcov.


Temu ponúka priamo veľkoobchodné ceny od výrobcu tým, že eliminuje prostredníkov prostredníctvom objednávok veľkých množstiev a vlastných logistických sietí.


V roku 2024 prekročil počet registrovaných nakupujúcich 100 miliónov. Temu skutočne eliminuje prirážky značiek, aby poskytol každému prístup k cenovo dostupnému tovaru.

Pochybnosti ohľadom zliav na Temu

S ponukami ako zľava 100 dolárov alebo 90% z celého nákupu je prirodzené pochybovať o tom, že sú tieto promo akcie a zľavy od Temu príliš dobré na to, aby boli pravdivé.

Temu vtrhlo na scénu s obrovskými marketingovými kampaňami, zľavovými kupónmi, hypom influencerov a sľubmi najnižších cien. Umožňuje ich obchodný model skutočne také vysoké zľavy? Môžu zákazníci dôverovať týmto elektrizujúco nízkym cenám?

Je Temu zľavový kód legitímny?

Po dôkladnom prieskume, posudzujúcom všetky aspekty činnosti, promo akcií a recenzií na Temu, sa dá potvrdiť – áno, zľavový kód je legitímny.

Tieto veľkorysé Temu zľavy sú v dôsledku minimálnych nákladov na prevádzku a marketing v porovnaní s tradičnými predajcami. Používatelia kupónov od Temu hlásia, že úspešne obdržali svoje vysoko zľavnené objednávky.

Aj keď sa úspory javia takmer neuveriteľne, neexistujú žiadne dôkazy nelegality alebo rizika podvodu. Epické kupónové kódy od Temu jednoznačne prechádzajú testom legitimity.

temu zľavový kód
Vďaka veľkoobchodnej zmluve s dodávateľmi dokáže Temu poskytovať zákazníkom zľavové kupóny bez straty.

Balíček Temu zľavových kupónov

Temu zľavový kupón v hodnote 100 eur je skutočne veľkou úsporou. Je dostupný len novým prihlaseným používateľom. Hoci presný obsah tohto balíčka sa pravidelne mení, človek môže očakávať nasledujúce výhody:

 • Zľavy v percentách až do 50 %
 • Jednotlivé zľavové kupóny v hodnote 10 alebo 20 eur
 • Bezplatná doprava
 • Bonusové tajné kupóny

Tieto Temu zľavové kupóny sa dajú využiť pri online nákupoch len počas obmedzenej doby.

Ako získať zľavové kupóny Temu?

Temu zľavové kupóny sa dajú získať aj týmito spôsobmi:

 • Prihlásiť sa k odberu newslettera na webovej stránke Temu. Používateľ tak môže dostávať kupóny, ktoré sú len pre prihlásených členov.
 • Sledovať Temu na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Twitter. Ponúkajú výpredaje a prekvapivé akcie prostredníctvom svojich sociálnych médií.

Pre nových zákazníkov Temu je prvá zľava zvyčajne veľmi lákavá. Okrem toho ponúka možnosť vytočenia kolesa šťastia, kde možno získať zľavu až 100%, ktorá je potom rozdelená na menšie zľavy ako napríklad 30%, 20% atď.

Existuje niekoľko portálov, kde sa dajú nájsť rôzne Temu zľavy a využiť ich na úsporu pri nákupoch. Tu sú niektoré z najpopulárnejších:

Tipli:Tipli ponúka cashback z nákupov na Temu až vo výške 13% z celkovej sumy nákupu.
Promokupon.sk:Na tomto portáli nájde človek kupóny s rôznymi výškami zliav. Ak chce využiť kupón na prvú objednávku, je dobré sa ponáhľať. Zľava môže dosiahnuť až 30%, ale jej výška závisí od toho, kedy človek uskutoční objednávku od dňa registrácie.
Topkody.sk:Tento portál ponúka balíček kupónov v hodnote až 100 €, ktoré platia aj na zľavnený tovar. Stačí použiť príslušný zľavový kód pri nakupovaní. Platí pre nových zákazníkov, ktorí si prvýkrát stiahnu aplikáciu a prihlásia sa.
Vaskeupony.sk, kuponyzdarma.sk, zlavovykupon.net: Tieto portály taktiež poskytujú rôzne zľavové kódy, ktoré sa dajú využiť pri nákupe na Temu. Je však dôležité poznamenať, že väčšina týchto kódov je určená iba pre nových zákazníkov.

Pravidlá používania zľavových kupónov Temu

Pri aktivovaní týchto promo Temu zľavových kódov prichádza aj pár podmienok:

 • Kódy sú určené len na jednorazové použitie pre jedného zákazníka.
 • Treba si skontrolovať expiráciu každého kupónu.
 • Niektoré kategórie produktov môžu byť vylúčené.
 • Kódy musia byť zadané presne.
 • Temu si vyhradzuje právo zrušiť zľavové kupóny kedykoľvek.
 • Obmedzenie použitia jedného kódu na jednu objendávku.

Ako získať zľavy na Temu – tipy a triky

Nakupovanie produktov na stránke Temu za veľmi nízke ceny je pre koncových zákazníkov veľkou výhodou. Ak navyše svoj nákup spravia cez presmerovanie z Tipli, získajú späť peniaze a ešte viac ušetria.

Nákup cez internet prináša mnoho výhod, a preto sa oplatí zistiť, ako šetriť peniaze pri online nakupovaní. Toto platí aj pri kombinácii s ďalšími nákupnými akciami, ako je napríklad Black Friday. Ak je zákazník pozorný, neujde mu ani zľavový kód od Temu.

temu zľavy
Temu obchod ponúka neustále nejaké zľavy a veľké výpredaje. Temu spája čínskych výrobcov s koncovými spotrebiteľmi, ktorí môžu nakupovať produkty za výhodné ceny.

Na ktoré produkty uplatniť Temu zľavy?

Pár klikmi si môže kupujúci zaobstarať takmer čokoľvek. Temu e-shop nekompromisne dodržiava nulovú toleranciu voči falzifikátom a ukladá sankcie tým, ktorí porušujú tieto pravidlá, čo zabezpečuje kvalitu výrobkov.

V ponuke možno nájsť množstvo praktických vecí do domácnosti, ale aj Temu šaty, ktoré potešia každého nákupného maniaka. Okrem toho sú na Temu aj dekorácie do bytu, Temu hodinky, Temu kozmetika, Temu hračky a mnoho ďalších produktov, ako napríklad slnečné okuliare za 2 eurá alebo obojky pre domácich miláčikov za 3 eurá.

Kupujúci sa naozaj nemusí obávať nakupovania, Temu je spoľahlivý obchod.

Temu na Slovensku – ako na to?

Pre tých, ktorí neradi nakupujú v anglickom jazyku, existuje slovenská verzia internetového obchodu Temu.com. Avšak treba poznamenať, že ide o strojový preklad, takže sa môžu vyskytnúť menšie gramatické alebo štylistické chyby v texte. To však nezabráni schopnosti porozumieť textu a vedieť nájsť a uplatniť zľavové kupóny od Temu.

Temu aplikácia – aké výhody prináša?

Temu aplikácia poskytuje možnosť nakupovať kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí si ju stiahnuť do mobilného zariadenia a človek môže začať nakupovať na Temu e-shope bez ohľadu na to, kde sa práve nachádza. Aplikácia je k dispozícii pre majiteľov Android aj iOS.

Čo ponúka Temu aplikácia?

 • Sledovanie aktuálnych ponúk – Stačí jedno kliknutie a užívateľ získa informácie o najnovších akciách. Dennodenne sa v aplikácii objavujú nové ponuky, takže nemusí mať obavy z toho, že niečo prehliadne.
 • Jednoduché a bezproblémové nakupovanie – Aplikácia poskytuje pohodlné a bezpečné prostredie pre nákupný zážitok. Užívateľ sa tak môže tešiť rýchlemu a jednoduchému nakupovaniu, bezpečnému vybaveniu a možnosti sledovať svoje objednávky.
 • Exkluzívne akcie dostupné len v aplikácii – Temu zľavy, ktoré užívateľ nikde inde nenájde. To je len jedna z mnohých výhod aplikácie. Navyše, zľavové kupóny Temu sú jednoducho dostupné aj v aplikácii, čo umožní ešte väčšiu úsporu peňazí.
 • Zákaznícka podpora – Ak má zákazník nejaké otázky, môže sa obrátiť na zákaznícku podporu priamo z aplikácie.

Je bezpečné nakupovať na Temu?

Pri nakupovaní na Temu treba mať na pamäti niektoré kľúčové faktory, ktoré ovplyvňujú bezpečnosť a legitímnosť tejto platformy. Aj keď je Temu obchod považovaný za bezpečný a legitímny e-shop, existujú niektoré aspekty, na ktoré si treba dávať pozor.

 • Dlhšia dodacia lehota, ktorá môže byť spojená s medzinárodnými zásielkami z Číny, odkiaľ pochádza väčšina tovaru na Temu.
 • Generický tovar, čo môže ovplyvniť očakávania a spôsobiť isté sklamanie.

Našťastie, Temu sa teší popularite a má solídnu povesť, čo naznačuje, že väčšina zákazníkov je s ich službami spokojná. Avšak, príliš nízke ceny alebo neobvyklé dodacie lehoty by mali byť signálom na opatrnosť. Čo robiť, ak zásielka z Temu nedorazila?

Temu je teda bezpečný e-shop, o čom svedčia Temu skúsenosti, ktorý sa snaží poskytnúť kvalitné služby svojim zákazníkom. Ako pri každom nákupe online, treba mať zdravý rozum a byť informovaný, aby sa minimalizovali riziká a zabezpečilo bezpečné nakupovanie.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang