Topshop – delimano, dormeo, predajne

Vyše 20 rokov pôsobila na na trhu známa značka Topshop, ktorá sa dostala do povedomia ľudí televíznou reklamou, ponúkajúcou produkty, ktoré sa nedali kúpiť nikde inde. História značky sa začala písať 6. júna 1996 v štúdiu Moderna, kde vznikli prvé reklamy s nevídaným úspechom a oslovili publikum na celom svete.


Obsah článku


Začiatky Topshopu sa dajú vystopovať k odvysielaniu troch podmanivých dvojminútových televíznych reklám na slovinskom kanáli Pop TV, ktoré sprevádzala lákavá reklama na vankúš Contour.

Topshop – priekopník zdravého životného štýlu

V priebehu rokov si spoločnosť Studio Moderna získala zvučné meno vďaka svojim inovatívnym výrobkom, ktoré zlepšujú život ľudí. Popri serióznej činnosti zameranej na zlepšovanie životného štýlu sa Topshop pustil aj do sféry zábavných predmetov a predstavili výrobky, ktoré si našli osobité miesto v domácnostiach mnohých Východoeurópanov.

V čase vstupu do sféry teleshopingu bola značka Topshop priekopníkom v oblasti zdravšieho životného štýlu, vďaka presláveným produktom:

  • Panvica Dry Cooker priniesla revolúciu do stravovania osôb s predpísanou diétou a ponúkla im možnosť vychutnať si zdravé jedlá s minimom tuku a maximálnou chuťou.
  • Odšťavovač Power Juicer významne ovplyvnil kultúru konzumácie prírodných, čerstvo vylisovaných štiav a zjednodušil proces prípravy pre nespočetné množstvo ľudí.
  • H2O mop úspešne vyvrátil v Európe predstavu, že na účinné čistenie sú potrebné drsné chemikálie, a odhalil pozoruhodnú silu pary na účinnú dezinfekciu, a čo je najdôležitejšie, ekologickým spôsobom.

Topshop Delimano

Delimano je obľúbená značka známa výrobou kvalitného kuchynského riadu a výrobkov pre domácnosť, ktorá bola predstavená spoločnosťou Topshop. Vďaka zameraniu na inovatívny dizajn, praktickosť a odolnosť si Delimano získalo povesť dôveryhodnej značky v tomto odvetví.

Jedným z výrazných aspektov sortimentu spoločnosti Delimano je dôraz na zdravé varenie. Mnohé z ich výrobkov sú navrhnuté tak, aby umožňovali varenie s menším množstvom oleja, čo zákazníkom pomáha udržiavať vyváženú a výživnú stravu.

Značka Delimano okrem populárnych panvíc, ponúka aj pekáče a rajnice, hrnce, dózy na potraviny, fľaše, mixéry, kuchynské roboty, strúhadlá na zeleninu, pomôcky na pečenie s deťmi a mnoho ďalších pomocníkov do kuchyne.

Momentálne je značka Delimano na stránkach Topshopu nedostupná, bohatý sortiment výrobkov Deliamano však možno nájsť na eshpopoch Nay, Okay alebo Andreashop.

Kolekcia Royal Suprem sa hodí na varenie, pečenie, servírovanie aj uskladnenie jedla.

Topshop Dormeo

Dormeo je známa značka v oblasti vysokokvalitných doplnkov pre spánok. Špecializuje sa predovšetkým na kvalitné matrace a iné riešenie na spanie. Značka bola založená v roku 2002 a odvtedy sa stala jedným z popredných výrobcov matracov v Európe.

Dormeo matrace

Jednou z hlavných predností spoločnosti Dormeo je jedinečné používanie inovatívnych materiálov, konkrétne patentovanej technológie Octaspring. Ide o revolučný pružinový systém, ktorý spája výhody penových aj pružinových matracov.

Skladá sa z jednotlivých penových pružín usporiadaných do tvaru osemuholníka, ktoré poskytujú cielenú podporu a úľavu od tlaku. Táto technológia zabezpečuje optimálne pohodlie a zvýšenú priedušnosť, ktorá pomáha regulovať telesnú teplotu a zabraňuje poteniu počas spánku.

Matrace Dormeo sú dostupné v rôznych veľkostiach, okrem matracov do detských postieľok tu nájdete všetky štandardizované rozmery.

Okrem štandardných typov matracov poskytuje Dormeo aj ďalšie modely, ktoré vyhovujú rôznym preferenciám a polohám počas spánku, vrátane matracov z pamäťovej peny, hybridných matracov a tradičných pružinových matracov. S matracmi Dormeo tak už nebude ani skoré vstávanie trápením.

Okrem matracov v ponuke Dormeo produktov možno nájsť:

  • Vrchné matrace
  • Vankúše
  • Paplóny
  • Posteľnú bielizeň
  • Rošty

Ďalším aspektom, ktorým sa spoločnosť Dormeo odlišuje, je záväzok poskytovať zákazníkom nákup bez rizika. Ponúkajú veľkorysé skúšobné lehoty a záruky, ktoré zákazníkom umožňujú vyskúšať si ich výrobky v pohodlí domova a vrátiť ich, ak nie sú úplne spokojní. Vďaka tomuto prístupu orientovanému na zákazníka si značka získala verných zákazníkov a pozitívnu povesť medzi nadšencami spánku.

Nakúpiť matrace a spálňové doplnky značky Dormeo je možné priamo na stránke dormeo.sk.

Prémiová kvalita a dlhá životnosť robia z matracov Dormeo správnu voľbu pre kvalitný spánok.

Akcie Topshop

V čase vstupu spoločnosti Topshop na slovenský trh a otvorením kamenných predajní, mohli zákazníci využiť atraktívne akcie Topshopu, pri nákupe obľúbených produktov značky Dormeo a Delimano a ďalších. Tie boli dostupné na internetových stránkach aj v Topshop letákoch.

Aktuálne je aktívny zľavový kupón, ktorý je dostupný na cashabackovom portáli Tipli, nakoľko je predaj na Topshope pozastavený, nemožno ho využiť.

Topshop SK

Spoločnosť Topshop počas svojho najlepšieho obdobia bola mimoriadne úspešnou maloobchodnou destináciou, ktorá uspokojila potreby nespočetného množstva zákazníkov a poskytovala im výnimočný zážitok z nakupovania bez ohľadu na to, aký spôsob nakupovania preferovali.

Topshop predajne

Zákazníci mohli nakupovať jednoducho prostredníctvom teleshoppingu, eshopu alebo kamenných predajní. Tie mali zastúpenie vo viacerých mestách na Slovensku. Niekoľko Topshop predajní bolo v Bratislave. Na západnom Slovensku pôsobil aj Topshop Trnava. Na východe to bol Topshop Košice.

Aktuálna situácia Topshop

Cieľom spoločnosti Topshop bolo počas existencie prinášať kvalitné výrobky dostupné čo najväčšiemu počtu jednotlivcov. V súčasnosti na stránke Topshop obľúbené značky ako Delimano a Dormeo prestali prijímať nové objednávky a zákazníci sa im nemôžu dovolať prostredníctvom informačných liniek alebo zákazníckych chatov. Okrem toho tieto značky prestali komunikovať prostredníctvom kanálov sociálnych médií.

V dôsledku hlásených technických problémov tieto spoločnosti postupne zatvorili aj svoje fyzické predajne. Nákup produktov Dormeo a Delimano je však možný na iných stránkach, kde sú ešte niektoré produkty dostupné.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang