Waragod – oblečenie, recenzia, zľavový kupón

Waragod je pôvodom slovenský eshop, ktorý začínal ako armyshop. Dnes ponúka sortiment nielen pre vojakov a ozbrojené zložky, aj pre poľovníkov, rybárov, turistov a milovníkov aktívneho životného štýlu.

Kľúčové informácie článku

Waragod army výbava aj vybavenie do prírody

Waragod oblečenie pre pánov aj dámy

Waragod zľavový kód pre výhodnejší nákup

Waragod Nitra predajňa a kontakt

Waragod recenzie

Na Waragod sk majú takmer všetko oblečenie pre pánov, najväčší výber je práve v outdoorových druhoch oblečenia. Podobne je to s obuvou.

Oblečenie nielen v army štýle tu nájdu aj dámy a nechýbajú ani detské odevy. Waragod má ďalej široký sortiment army výstroja, aj výstroja pre poľovníctvo, lezenie či bojové športy.

Eshop Waragod je prehľadný a užívateľsky prívetivý.

Waragod bundy

V ponuke Waragod sk sú kabáty a bundy pre vojakov, rybárov, policajtov, poľovníkov, na turistiku, letecké bundy bombery, taktické armádne bundy a bundy na bežné nosenie.

Vyberať je možné aj podľa obdobia a počasia – ponúkajú tu zimné aj prechodné bundynepremokavé, vetruvzdorné aj softshellové.

Pre milovníkov army štýlu sú k dispozícii aj vojenské maskáčové bundy s rôznymi camo vzormi – woodland, flecktarn, AT-digital. Waragon prináša značky ako Mil-Tec Brandit, Helikon-Tex, Loshan, MFH, Pentagon, Navahoo a mnoho ďalších.

Pri výbere správnej bundy alebo kabátu je potrebné zamyslieť sa nad tým, kam sa bude nosiť, v akom ročnom období, počasí a následne vyberať podľa použitých materiálov. 

Na výber je viac ako 200 modelov. V prípade, že si niekto výberom nie je istý, môže kontaktovať zákaznícku podporu, ktorá mu s výberom pomôže.

Rôzne druhy búnd nielen v army štýle predávajú na Waragod.

Waragod nohavice

Zaujímavosť: Vojaci začali nosiť maskáče, podobajúce sa aktuálnym vzorom, len v uplynulom storočí. Odvtedy však maskáče prešli obrovským dizajnovým i materiálnym vývojom. Dostali sa dokonca na módne prehliadky a do značkových butikov.

Waragod nohavice sú rozdelené podľa typu na:

 • Klasické army nohavice
 • Zateplené maskáčové nohavice
 • Kraťase
 • Dámske nohavice

V e-shope Waragod čakajú osvedčené vojenské nohavice MFX, Helikon-Tex nohavice, Loshan nohavice, Surplus nohavice a kúsky od ďalších svetových výrobcov. Nechýbajú ani nemecké maskáče americké maskáče v rôznych prevedeniach. Nezabúdajú ani na nežné polovičky, dámy si vyberú z ponuky v podkategórii Dámske army nohavice.

Waragod má široký sortiment nohavíc vhodných na outdoorové aktivity.

Waragod armyshop

Waragod sa stále zameriava aj na taktickú a army výbavu. Zákazníci ju nájdu v samostatnej kategórii v hlavnom menu.

Waragod army výstroj je rozdelená na tieto kategórie:

 • Maskovanie
 • Helmy
 • Chrániče
 • Chrániče sluchu
 • Taktické popruhy
 • Ochranné okuliare
 • Puzdra
 • Vysielačky
 • Molle adaptéry a organizéry
 • Plynové masky
 • ID štítky

Waragod armyshop ponúka aj rôzne nášivky, vlajky, putá, škrtidlá, prepravné boxy, lekárničky prvej pomoci a dokonca aj detektory kovov.

Kompletná army výbava sa dá zaobstarať na Waragod na jednom mieste.

Slovakia Army v eshope

Fanúšikovia aj členovia slovenskej armády si na Waragod sk prídu na svoje. Široký výber army oblečenia, obuvi a doplnkov je vhodný nielen pre vojakov.

Na doplnenie svojho slovakia army oblečenia môžu použiť nášivky a ID štítky, na ktoré si na Waragod môžu dať vyraziť vlastný nápis.

Turistické oblečenie na Waragod

Množstvo z oblečenia ponúkaného na Waragod sk je vhodné aj ako turistické oblečenie. Či sú to nepremokavé bundy, outdoorové nohavice, funkčná a termo bielizeň, funkčné ponožky, alebo plášte a pončá, to všetko ponúka Waragod.

Waragod však neprináša len turistické oblečenie, aj množstvo doplnkov a vybavenia na pobyt v prírode. Od všetkého potrebného na stanovanie a kempovanie vrátane kempingového nábytku, riadu či varičov, cez technické pomôcky ako svietidlá, ohrievače, solárne nabíjačky a ďalekohľady, po prostriedky na čistenie vybavenia a osobnú hygienu.

Oblečenie z Waragod ocenia aj turisti.

Waragod zľavový kupón

Na výhodnejší nákup na Waragod je možné využiť zľavové kupóny, ktoré sa dajú nájsť na internete, alebo ich zákazníci dostanú priamo od eshopu. Zľavy a ďalšie výhody môžu využívať, ak sa zaradia do vernostného programu Waragod.

Vernostný program Waragod je spôsob odmeňovania verných zákazníkov. Ide o viacero výhod, ktoré získajú nákupom na Waragod sk a môžu ich využívať cez online obchod alebo v predajni.

Členom zákazník stane tak, že spraví nákup na www.waragod.sk v akejkoľvek hodnote a zaregistruje sa. Má dve úrovne: Do Levelu 1 sa dostáva automaticky. Do Levelu 2 sa dostane, keď nakúpi nad 200€. 

Level 1

 • 5% zľava na každý ďalší nákup na e-shope aj v kamennej predajni
 • výmena tovaru zdarma
 • narodeninový darček vo forme dodatočnej zľavy
 • predĺženie lehoty na vrátenie tovaru na 100 dní

Level 2

 • všetky výhody ako pri LEVEL 1 a k tomu navyše:
 • 10 % zľava na každý ďalší nákup
 • doprava zadarmo

S vernostným programom a Waragod zľavovými kupónmi sa nakupovať v amryshope oplatí.

Kamenná predajňa Waragod v Nitre.

Waragod Nitra

Kamenná predajňa Waragod je najväčší army shop v Nitre s profesionálnym prístupom k zákazníkom. Predávajú tam army a military doplnky, aj výbavu pre hobby a voľnočasové aktivity.

Otvorené je v pracovné dni od 08:00 do 17:00 a v sobotu od 8:00 do 12:00. Waragod predajňa v Nitre sa nachádza na Bratislavskej ulici 2663/21.

Waragod kontakt

Zákaznícky servis eshopu Waragod je možné kontaktovať na týchto kontaktoch:

 • E-mail: info@waragod.sk
 • Telefón: +421 233 221 021  (Po – Pia: 08:00 – 16:30)

Fakturačná a korešpondenčná adresa eshopu je WARAGOD s.r.o., Bratislavská 2640/9, 94901 Nitra, so sídlom v SR.

Waragod recenzie

Waragod.sk má veľmi dobré zákaznícke recenzie. Podľa hodnotenia na Heureke, by obchod odporúčalo 96 % ľudí, ktorí tu nakúpili. Celková spokojnosť s obchodom dosahuje 4,7 hviezdičky.

Eshop avizuje rýchle doručenie tovaru, keďže takmer všetok tovar majú skladom. Toto tvrdenie potvrdzujú aj recenzie, priemerná doba dodania je 2,5 dňa.

Waragod recenzie hovoria tiež o dobrom výbere a kvalite tovaru. Nakupujúci sú spokojní aj s komunikáciou zo strany eshopu a s cenami.

História Waragod sk

História Waragod sa začala už v roku 2012, keď zakladateľ e-shopu, začal predávať vojenské veci na bazároch. V roku 2013 vznikol prvý e-shop s názvom armymarket.sk. V roku 2015 nastal veľký zlom, keď sa sa e-shop presťahoval do vlastných priestorov v Nitre. Pridala sa aj kamenná predajňa.

V 2020 sa Armymarket mení na Waragod a už nie je len army shop, svoj sortiment rozšíril. Dnes pôsobí už v ôsmych krajinách, okrem Slovenska to je Česko, Maďarsko, Rumunsko, Nemecko, Rakúsko, Poľsko a Slovinsko. 

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang