Bonami – sortiment, recenzie, skúsenosti

Bonami.sk je internetový obchod s nábytkom so sídlom na Slovensku, ktorý sa pýši širokou ponukou štýlových kúskov za prijateľnú cenu.


Obsah článku


Spoločnosť ponúka široký výber nábytku, od jedálenských súprav a spálňového nábytku až po exteriérové kúsky a bytové dekorácie. Okrem veľkého výberu nábytku ponúka Bonami.sk zákazníkom aj možnosť vytvoriť si vlastné kúsky na mieru pre jedinečný, neopakovateľný vzhľad.

Bonami.sk sa snaží pomáhať zákazníkom šetriť čas a peniaze tým, že im poskytuje čo najlepší zážitok z nakupovania. Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie moderných dizajnov s kvalitným remeselným spracovaním, vďaka čomu je ľahké nájsť dokonalý kúsok pre akýkoľvek priestor.

Tím zákazníckeho servisu na Bonami.sk je podobne ako tím Nature’s Finest vždy pripravený odpovedať na akékoľvek otázky alebo obavy zákazníkov týkajúce sa ich nákupu. Priateľský personál spoločnosti je vždy ochotný poskytnúť osobné poradenstvo, aby pomohol zákazníkom nájsť dokonalý kúsok pre ich domov.

Bonami

Bonami.sk je skvelou voľbou pre každého, kto chce ušetriť čas a peniaze pri nákupe nábytku online. Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie moderných dizajnov s kvalitným remeselným spracovaním. S Bonami.sk ľahko nájdete dokonalý kúsok do každého priestoru za prijateľnú cenu.

Bonami nábytok

Obchod ponúka široký sortiment štýlového a moderného nábytku pre váš domov. Od obývačky a jedálne až po spálňu a domácu kanceláriu, nájdete tu množstvo štýlových a pohodlných kúskov. Či už hľadáte niečo klasické alebo moderné, nájdete tie správne kúsky, ktoré dotvoria interiér vášho domova.

Bonami.sk ponúka všetko od nábytku do obývačky, ako sú pohovky, kreslá a konferenčné stolíky, až po jedinečnejšie kúsky, ako sú zrkadlové príručné stolíky a barové vozíky či detské postieľky.

Spálňový nábytok, ako sú postele, komody a nočné stolíky, tiež nájdete na Bonami. Do domácej kancelárie si vyberte zo stolov, kartoték a knižníc, ktoré vám zabezpečia produktívny pracovný priestor.

K dispozícii sú aj úložné riešenia, ako sú police a skrine, ktoré sú ideálne na to, aby ste mali svoje veci usporiadané a neboli na očiach. S nábytkom od Bonami.sk môžete každej miestnosti dodať nový a lepší vzhľad.

Široký výber nábytku na Bonami.sk

Bonami sedačky

Obchod ponúka široký výber štýlových a pohodlných sedačiek. Od moderných dizajnov až po nadčasovú klasiku – majú niečo, čo vyhovie každej domácnosti a rozpočtu. Ich ponuka pohoviek zahŕňa rôzne materiály – od prepychových látok až po štýlovú kožu.

Vďaka rozmanitým tvarom a farbám si určite nájdete niečo, čo sa hodí do interiéru každej miestnosti. Bonami.sk sa pýši aj vlastnou ponukou exkluzívnych pohoviek Bonami, ktoré sa vyznačujú jedinečným dizajnom aj kvalitnými materiálmi.

Všetky pohovky Bonami sú vyrobené s dôkladným remeselným spracovaním a z vysokokvalitných materiálov. Ich široký sortiment zahŕňa dvoj, aj trojmiestne pohovky, ako aj rohové pohovky a rozkladacie modely pre väčšie pohodlie.

Pohodlie je kľúčovou vlastnosťou pohoviek Bonami.sk, pretože sú vyrobené s viacvrstvovým penovým jadrom a vysoko odolnou penou. Pre väčšiu bezpečnosť sú ich pohovky aj ohňovzdorné, čo zákazníkom zaručuje najvyššiu možnú bezpečnosť.

Ponúkajú aj rôzne voliteľné doplnky, ako sú leštiace prostriedky na kožu a prostriedky na ochranu škvŕn, ktoré pomáhajú udržať vzhľad ich pohoviek ako nový.

V ponuke na Bonami.sk nájdete rôzne sedacie súpravy, kreslá či stoličky.

Bonami koberce

E-shop Bonami.sk ponúka široký výber kvalitných kobercov od rôznych popredných značiek. Či už hľadáte klasické vzory alebo moderné koberčeky, Bonami.sk má pre každého niečo. Ich zásoby obsahujú širokú škálu veľkostí, štýlov, materiálov a textúr, ktoré vyhovujú všetkým potrebám.

Od moderných kúskov vyrobených zo syntetických vlákien až po odvážne vzory navrhnuté z prírodných vlákien – koberce Bonami ponúkajú rôzne štýly a vzhľad. Môžete si vybrať aj z tradičnejších vzorov, ako sú žiarivé koberce v perzskom štýle a vzory inšpirované orientom, alebo sa rozhodnúť pre pohodlné a zároveň štýlové rohože.

Pre tých, ktorí chcú dodať miestnosti textúru a život bez trvalého vystavenia, má obchod veľký výber štýlových kobercov. Od zložitých pletených vlnených koberčekov až po starostlivo vypracované košaté kúsky – tieto koberčeky určite vnesú do každej obývačky trochu extra energie.

K dispozícii sú aj interiérové/exteriérové koberce s dlhotrvajúcimi farbami a odolnou polypropylénovou konštrukciou, ktorá odolá vplyvom počasia. Kvalitu materiálov v prírodných farbách ponúkajú aj Zara Home koberce.

Či už hľadáte pútavý koberec, ktorý oživí nudnú miestnosť, alebo len klasickú, pohodlnú možnosť na oživenie obytného priestoru, Bonami.sk má pre váš domov ideálnu podlahovú krytinu.

Koberce nájdete v rôznych tvaroch, veľkostiach a vzoroch.

Bonami taniere

Bonami.sk je vynikajúci internetový obchod na nákup tanierov na Slovensku. Na tejto stránke nájdete taniere z rôznych materiálov, vrátane tradičných keramických tanierov, ručne maľovaného riadu a moderných nerezových variantov.

Okrem štandardného riadu tu nájdete aj taniere určené na špeciálne príležitosti, ako sú svadby, narodeniny a Vianoce. Nech už hľadáte akýkoľvek štýl, na Bonami.sk ho určite nájdete.

Na e-shope sú k dispozícii taniere pre každý rozpočet a životný štýl. Či už hľadáte niečo cenovo dostupné, ale štýlové, alebo tovar, ktorý je trochu luxusnejší, v obchode si môžete vybrať z mnohých možností. Môžete nakupovať jednotlivé taniere alebo sa rozhodnúť pre súpravu so zladenými kusmi.

Ak potrebujete špeciálny predmet na konkrétnu príležitosť, v ponuke Bonami.sk nájdete vlastné vzory a dekorácie, ktoré sú jedinečné. V tomto internetovom obchode si budete môcť nájsť ten správny tanier na každú príležitosť.

Na Bonami.sk nájdete naozaj unikátne kúsky riadu.

Bonami obrazy

Na Bonami nájdete aj široký výber obrazov. Prostredníctvom tejto stránky môžu zákazníci nájsť rôzne výtlačky, plagáty na stenu a digitálne obrazy rôznych žánrov a štýlov. Na webovej stránke nájdete aj široký výber grafických návrhov, fotografií, ilustrácií, kresieb, typografie a mnoho ďalšieho.

Zákazníci si môžu na stránke vytvárať a nahrávať aj vlastné digitálne návrhy a prispôsobovať si tak svoje výtlačky a súpravy pomocou rôznych grafických prvkov a textov. Všetky obrázky sú ľahko dostupné v tlačenej aj digitálnej podobe.

Vďaka Bonami si zákazníci môžu vybrať dokonalý obrázok na výzdobu svojho obytného priestoru alebo kancelárie.

Stránka taktiež ponúka aj rozsiahlu knižnicu skladových fotografií, kde si zákazníci môžu prezerať databázu vysokokvalitných fotografií. Táto knižnica obsahuje snímky z rôznych žánrov, napríklad príroda, jedlo, životný štýl a ďalšie.

Tieto skladové fotografie je možné licencovať na použitie na webových stránkach, v reklame, pri výrobe videí, brožúr a podobne. Zákazníci si môžu za príplatok zakúpiť aj špecifické licencie pre svoje projekty.

Na stránke Bonami si svoje nájdu aj milovníci kubizmu či realizmu.

Bonami predajne

Bonami je online predajca nábytku a bytových dekorácií so sídlom v strednej Európe. Ponúka rôzne produkty vrátane nábytku, osvetlenia, bytových dekorácií, kobercov a doplnkov od rôznych dizajnérov a výrobcov. Taktiež tu zákazník nájde sortiment bytového textilu, ktorému sa venuje napr aj eshop 4home.

Okrem bonami.sk nájdete Bonami aj na bonami.pl v Poľsku, bonami.cz v Českej republike a Bonami.hu v Maďarsku.

Predajne Bonami na Slovensku nájdete len v našom hlavnom meste, Bratislave. Využiť však môžete aj služby e-hopu na Bonami.sk, kde nájdete akýkoľvek sortiment do vašej domácnosti.

Bonami Bratislava

Pokiaľ si nábytok a doplnky chcete pozrieť naživo, Bonami môžete navštíviť hneď v niekoľkých predajniach v Bratislave. Pozrieť sa napríklad môžete v nákupných centrách Avion, Eurovea Galleria, Aupark, Central Shopping a ImPulz Shopping Center.

Bonami Eurovea

Bonami.sk v Eurovei ponúka rozsiahly výber nábytku, osvetlenia a ďalších bytových doplnkov potrebných na zariadenie každej domácnosti.

V showroome nájdete nábytok od obľúbených značiek, ako sú Habitat, Home Innovation a Gala Design. V ponuke je aj náradie pre domácich majstrov a elektrospotrebiče, ako sú kuchynské roboty, sušičky a práčky.

Okrem poskytovania širokého výberu nábytku má Bonami.sk aj tím skúsených interiérových dizajnérov, ktorí môžu zákazníkom pomôcť naplánovať ich dokonalý domov. Profesionálny personál pomáha zákazníkom vybrať najlepší nábytok a dekorácie pre ich domov a môže im dokonca poradiť s farbami a vhodnými doplnkami.

Bonami Avion

Bonami, ktorý sa nachádza v nákupnom centre Avion v Bratislave, je ideálnym miestom pre každého, kto si chce vylepšiť svoj domov moderným nábytkom a dekoráciami. Showroom predstavuje pôsobivý sortiment výrobkov, ktoré urobia každý príbytok prívetivejším, pohodlnejším a štýlovejším.

Showroom ponúka aj komplexný výber nábytku do obývačky a spálne, ktorý obsahuje pohovky, stoly, kuchynské spotrebiče, jedálenské súpravy a ďalšie. Zákazníci si môžu vybrať z rôznych farieb, materiálov, vzorov a povrchových úprav. Obchod ponúka aj detský nábytok vrátane postelí, stolov, stoličiek a hračiek.

Bonami.sk je ideálny pre každého, kto si chce zariadiť svoj domov. Či už potrebujete nábytok, elektrospotrebiče alebo bytové dekorácie, v showroome určite nájdete to, čo potrebujete. Zastavte sa ešte dnes a nájdite si dokonalé kúsky pre svoj domov.

Na stránke Bonami nájdete kompletnú adresu, mapu a fotku predajne V Bratislave.

Bonami.sk

Internetový obchod s nábytkom Bonami ponúka štýlový a moderný nábytok pre váš domov. Ponúkajú široký výber nábytku pre každú miestnosť vo vašej domácnosti, kanceláriu a záhradu, takže si ľahko nájdete dokonalý kúsok, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.

Majú všetko od nábytku do spálne po nábytok do kuchyne a jedálne, od nábytku do obývačky po kancelársky nábytok. S ich širokým výberom si ľahko vytvoríte štýl a atmosféru, akú chcete mať doma. S ich modernými kúskami môžete svoj domov preniesť do 21. storočia.

Ak hľadáte štýlový a moderný nábytok pre svoju domácnosť, hľadajte na Bonami.sk. Poskytujú veľký výber, vynikajúci zákaznícky servis a snažia sa vám pomôcť nájsť dokonalý kúsok, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám. Dokonca majú k dispozícii aj mobilnú aplikáciu.

Zvážiť môžete napríklad aj nákup na Booho. E-shop taktiež ponúka množstvo nábytku a doplnkov do domácnosti za veľmi výhodné ceny.

Bonami kontakt

Napriek tomu, že sídlo firmy sa nachádza v Prahe, Bonami má k dispozícii slovenské zákaznícke centrum, ktoré môžete z pohodlia domova kontaktovať. Online chat priamo na stránke a telefónne číslo
02/208 126 60 sú k dispozícii v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00.

Na vaše požiadavky reagujú v pracovné dni spravidla do 24 hodín, cez víkendy a v období sviatkov im však môže odpoveď trvať o trochu dlhšie.

Bonami recenzie

Recenzie zákazníkov na Bonami.sk sú skvelým spôsobom, ako môžu zákazníci získať prehľad o kvalite produktov a služieb, ktoré webová stránka poskytuje. Sú to posudky zákazníkov, ktorí už vyskúšali produkty a služby, ktoré webová stránka ponúka.

Mnohé recenzie od zákazníkov sú pozitívne, chvália rozmanitosť tovaru, ktorý Bonami.sk ponúka, a vyzdvihujú vynikajúci zákaznícky servis, ktorý dostali. Webová stránka tiež poskytuje vynikajúce dodacie lehoty, ako aj skvelé zľavy a ponuky.

V mnohých recenziách sa tiež spomína jednoduché používanie webovej stránky a to, aké pohodlné je nájsť tovar podľa ich výberu.

Existuje aj niekoľko negatívnych recenzií, ktoré sa zameriavajú najmä na nedostatočný zákaznícky servis a dlhé čakacie doby. Niektorí zákazníci tiež uviedli, že mali problémy so spracovaním platieb a niektorí zaznamenali poruchy pri objednávkach.

Celkovo má Bonami napr. na Heureka.sk hodnotenie 94%, takže sa nemusíte ničoho báť.

Bonami vrátenie tovaru

Politika vrátenia tovaru Bonami je navrhnutá s ohľadom na zákazníkov, aby im zaručila úplnú spokojnosť. Do 14 dní od doručenia môžu zákazníci bezplatne vrátiť alebo vymeniť akýkoľvek tovar, s ktorým nie sú spokojní, a to z akéhokoľvek dôvodu.

Na začatie tohto procesu stačí, aby zákazníci vyplnili online formulár na webovej stránke Bonami.sk. Stránka zabezpečí, aby autorizovaný dopravca vyzdvihol tovar z domu zákazníka a Bonami mu vráti plnú sumu alebo ho vymení za iný tovar v rovnakej hodnote.

Bonami tiež ponúka 6-mesačnú záruku spokojnosti. Ak zákazníci nie sú s tovarom úplne spokojní do 6 mesiacov od jeho zakúpenia, Bonami.sk im ponúkne opravu tovaru alebo výmenu za rovnaký model v dobrom stave. Zákazníci si tiež môžu vybrať možnosť vrátenia peňazí v plnej výške.

A napokon, Bonami.sk ponúka špeciálne pravidlá vrátenia určitého tovaru. V prípade sezónneho a sviatočného tovaru je lehota na vrátenie predĺžená na 30 dní od dátumu dodania. V prípade výpredajových položiek je lehota na vrátenie tovaru predĺžená na 15 dní od dátumu dodania.

Bonami zľavový kód

Na webovej stránke Bonami.sk môžete ľahko nájsť výhodné ponuky. Kupóny sú usporiadané do prehľadných kategórií a všetky ponuky sú jasne označené sumou úspory a zľavy, dátumom platnosti a podmienkami. E-shop má aj praktickú funkciu vyhľadávania, ktorá vám umožní rýchlo nájsť ideálnu ponuku.

Vďaka exkluzívnym zľavám za vernostné body, prehľadnej webovej stránke a užitočným radám sa Bonami.sk určite stane obľúbeným miestom pre zľavy a úspory pre slovenské firmy a spotrebiteľov. Je to ideálny spôsob, ako ušetriť peniaze a získať čo najviac zo svojich ťažko zarobených peňazí.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang