Zara Home – recenzia

Zara Home je značka doplnkov do domácnosti. Výrobky Zara Home vychádzajú z najnovších módnych trendov. V ponuke je posteľná bielizeň, riad, prestieranie, kuchynské doplnky, doplnky do kúpeľne, nábytok či dekoratívne predmety pre domov.

Zara Home na skrášlenie domova ponúka:

Eshop plný inšpiratívnych fotografií

Zariadenie do rôznych miestností domácnosti – riady, závesy, vankúše, koberce, nábytok a iné

Zara Home predajňu v Bratislave v OC Nivy

Zara Home výpredaj a darčekovú kartu

Značka Zara je známa ako výrobca dámskej, pánskej aj detskej módy. Jej dcérska značka Zara Home prináša okrem vecí do domácnosti aj rad domácich odevov, ako sú župany a pyžamá.

Zara Home začleňuje najnovšie nápady v domácom dizajne do každodenného života. Ponuku výrobkov aktualizuje dvakrát týždenne.

Ako vyzerá Zara Home online shop

Eshop Zara Home hneď na úvodnej stránke upúta veľkými fotografiami. Dizajn stránky zodpovedá dizajnu výrobkov – je čistý, elegantný a minimalistický. Kombinácia obrázkov, ktoré zaberajú väčšinu webovej stránky, a malých nenápadných písmen pôsobí mierne chaoticky.

Responzívne menu, ktoré sa zobrazí, len keď niekto posunie kurzor na správne miesto, môže tiež skomplikovať orientovanie sa na eshope.

Hlavné menu je rozdelené primárne podľa miestností v dome či byte. Nižšie sa nachádzajú špeciálne kolekcie.

Aj v rámci jednotlivých kategórií dominujú rozmerné fotografie, na ktorých sú doplnky do domácnosti zobrazené v pekne naaranžovanom domácom prostredí. Prezeranie výrobkov Zara Home je tak občas viac umeleckým, ako nákupným zážitkom.

Eshop Zara Home je plný veľkých dizajnových fotografií.

Zara Home SK – ponuka

Zara Home Slovensko prináša potreby do domácnosti – najmä tie, ktoré domov skrášlia. Dizajn doplnkov je inšpirovaný severským štýlom hygge.

Jednoduché línie, tlmené farby, dôraz na príjemné a kvalitné materiály, funkčnosť spojená s estetickosťou, prírodné motívy – to všetko sa spája v produktoch Zara Home.

Spálni dodajú pohodlie a krásu Zara Home obliečky, deky, nábytok, lampy, zrkadlá či koberce. Obývačku skrášlia dizajnové kreslá, závesy, vankúše, osvetlenie a zariadenie doplnia vázy, sviečky, tácky a ďalšie dekoračné predmety.

Kuchyňu a jedáleň si na Zara Home zákazníci zariadia krásnym riadom v jednoduchom aj zdobenom rustikálnom štýle. Na prípravu jedla poslúžia nože, doštičky, hrnce, na uskladnenie potravín rôzne fľaštičky a nádoby.

Do kúpeľne sa zídu mäkké uteráky, zrkadlá v pútavých tvaroch, nádobky a košíky na kozmetické pomôcky, nájdu sa aj mydlá a krémy s jemnou vôňou. Na Zara Home sa dajú nakúpiť aj doplnky do detskej izby a veci pre domácich miláčikov.

K domácej pohode patrí aj pohodlné oblečenie – na Zara Home sú v ponuke, nočné košele, pyžamá, župany, svetre, nohavice aj tielka.

Pri všetkých výrobkoch prevládajú prírodné farby, ako hnedá, béžová, biela, čierna či krémová. Pre farebnejšie vybavenie domácnosti je tu eshop Bonami.

Aj koberce ponúka Zara Home najmä v jemných prírodných farbách.

Zara Home koberce

Koberec je efektným doplnkom obývačky, spálne či chodby. Miestnosť zútulní a zateplí nielen na pohľad. Pri vhodnom zladení s nábytkom a ďalším vybavením bude Zara Home koberec naozaj estetickým a zároveň funkčným doplnkom domácnosti.

Vo farbách na Zara Home dominujú bledé odtiene – krémová, béžová, bledo šedá. Koberce sú zväčša jednofarebné a líšia sa štruktúrou a výškou vlákna, vzory sú väčšinou jednoduché a jemné, nechýbajú ani obľúbené vintage vzory.

Materiálovo prevláda vlna, bavlna či viskóza. Ceny Zara Home kobercov sa odvíjajú od veľkosti, stoja od 60 do 700 eur.

Prírodný záves na Zara Home sa dá vybrať podľa požadovanej priehľadnosti.

Zara Home závesy

Závesy sú ďalším vybavením domácnosti, ktoré je praktické a zároveň dopĺňa charakter miestnosti. Na Zara Home sa dajú kúpiť závesy v prirodzených farbách z prírodných materiálov, ako bavlna, ľan a konope.

Rozdelené sú podľa stupňa priehľadnosti. Je teda možné vybrať tenké biele závesy, cez ktoré bude krásne prenikať slnečné svetlo, alebo hrubšie pevné závesy na efektívne zatemnenie spálne.

Pohodlie prinesú Zara Home vankúše.

Zara Home vankúše

K domácej pohode a relaxu neodmysliteľne patria vankúše – či už tie, na ktoré sa večer zloží unavená hlava, alebo tie, ktoré poskytnú podporu pri popoludňajšom oddychu na pohovke.

Na Zara Home sk sú k obľúbeným vankúšom k dispozícii aj nové obliečky. Nájdu sa tu hladké aj štruktúrované látky, umelé kožušiny, jednofarebné obliečky, minimalistické i ornamentálne vzory a kvetinové potlače.

Zara Home taniere

Zážitok z jedla sa začína tanierom. Dopriať si krásu v podobe porcelánových alebo kameninových tanierov je jednoduché so Zara Home. V ponuke sú hlboké aj plytké Zara Home taniere a dezertné tanieriky a servírovacie misy.

Vo farbách prevládajú biela a béžová, stôl však ozvláštnia aj iné farby. Zara Home taniere sú v klasických okrúhlych tvaroch, no nájdu sa tu aj nepravidelné vlnité tvary a taniere s ornamentmi vo vidieckom aj slávnostnom štýle.

Posunúť stolovanie o úroveň vyššie sa dá s riadmi zo Zara Home.

Zara Home Bratislava

Prezrieť a nakúpiť si výrobky Zara Home naživo je možné v kamennej predajni, ktorá sa nachádza v Bratislave. Zákazníci ju nájdu v modernom nákupnom centre Nivy.

Jeho adresa je Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava – Ružinov. Otvorené je pondelok až piatok od 10:00 do 21:00 a sobota, nedeľa 9:00 do 21:00. Telefonický kontakt do predajne je +421 232 148 291.

Zara Home Nivy

Predajňa Zara Home Nivy je prvou takouto predajňou na Slovensku. Čakajú tu kolekcie, ktoré sú inšpirované najnovšími trendmi v bytovom dizajne. Ponuku výrobkov aktualizuje Zara Home Nivy dvakrát týždenne.

Obchodné centrum Nivy, ktoré sa nachádza nad hlavnou bratislavskou autobusovou stanicou, ponúka bohatý mix obchodov a služieb. Takže okrem moderných bytových doplnkov tam zákazníci nakúpia všetko, čo potrebujú, alebo po čom túžia.

Jediná predajňa Zara Home je v OC Nivy v Bratislave.

Doručenie zo ZaraHome

Doručenie do predajne je bezplatné a trvá 3-4 pracovné dni. Keďže je len jedna predajňa Zara Home Bratislava, je pravdepodobné, že zákazníci radšej využijú možnosť doručenia domov. Tu však treba počítať s vyšším poštovným, ako je bežné v iných eshopoch.

Produkty štandardnej veľkosti doručia domov do 3-4 pracovných dní za 9,99 €. Dopravu zadarmo získava kupujúci pri objednávke nad 100 €.

Špeciálne doručenie domov pre veľkorozmerné objednávky s montážou trvá 5-10 pracovných dní a stojí 29,99 €. Na odberné miesto objednávky doručia tiež do 3-4 dní za 6,95 €.

Zara Home – vrátenie tovaru

Pri vrátení nechceného tovaru je to tiež komplikovanejšie a nákladnejšie ako pri iných internetových obchodoch. Produkty, ktoré chce zákazník vrátiť, musí zabaliť spolu s dokladom o zaplatení.

Tovar treba poslať na vlastné náklady na poľskú adresu: ZARA HOME, Sosnowiec 15A, 95-010 Stryków, Poľsko. Na vrátenie tovaru je 30 dní od prijatia e-mailu s potvrdením o odoslaní objednávky.

Zara Home výpredaj

Zara Home produkty do domácnosti nepatria k tým najlacnejším, čo je však vykompenzované dôrazom na prírodné materiály a kvalitu. Určite však každý rád využije možnosť nakúpiť doplnky pre seba alebo praktické darčeky za zvýhodnené ceny vo výpredaji na Zara Home.

Zlacnené výrobky sú v kategórii Special Prices, ktorá sa nachádza v ľavom hlavnom menu.

Na Zara Home sa dajú nájsť aj krásne darčeky pre blízkych.

Zara Home darčeková karta

Ak niekto zháňa darček, no nevie, čo presne by sa danému človeku hodilo do domácnosti, môže využiť možnosť nákupu Zara Home darčekovej karty. Dnes funguje v modernej virtuálnej podobe.

Sumu, za ktorú si obdarovaný môže nakúpiť, určíte kupujúci. Človek, ktorého chcel potešiť, si potom už vyberie to, čo potrebuje a čo sa mu páči.

Obdarovať druhých aj seba krásnou domácnosťou sa dá so Zara Home.

Zara Home Slovensko

Najjednoduchší spôsob, ako si zaobstarať štýlové doplnky do domácnosti od Zara Home, je nákup v internetovom obchode. Slovenská verzia eshopu je na adrese ZaraHome.com/sk (prípadne pomocou vyhľadávača).

Väčšina položiek v menu je preložená do slovenčiny, vyskytujú sa tu však aj niektoré kategórie pod anglickými názvami. Ak to kupujúcemu nezabráni nájsť kategóriu, ktorú potrebuje, jednotlivé produkty už nájde po slovensky.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang