Goldbergh – recenzie, skúsenosti

Goldbergh podporuje luxus, kvalitu a dôveru. Ich charakteristický štýl je prudko ženský so zvýraznením klasickej siluety a prekvapivými módnymi prvkami, za ktorými každý otočí hlavu. Vďaka svojmu zameraniu na módu a dokonale padnúcemu športovému a lyžiarskemu oblečeniu má značka Goldbergh okamžitý úspech na svahu aj v meste.


Obsah článku


Goldbergh vkladá módu do dizajnu športového oblečenia, vďaka čomu môžu byť ženy štýlové na zjazdovke ale aj v centre mesta.

Ich kolekcie sú navrhnuté tak, aby ženám poskytli slobodu a sebavedomie pri pohybe, či už zdolávajú nové výšky na snehu, alebo prekonávajú svoje limity v posilňovni.

O spoločnosti Goldbergh

Značka Goldbergh, uznávaná po celom svete pre prvotriednu kvalitu a remeselné spracovanie, je prvou voľbou pre elitné športovkyne, ako aj pre ženy, ktoré si jednoducho užívajú aktivitu a fantastický vzhľad.

Sídlo spoločnosti Goldbergh sa nachádza v Amsterdame. Zápisu sídla firmy predchádza súhlas s umiestnením sídla spoločnosti. Túto holandskú značku v roku 2009 založili renomovaná návrhárka športového oblečenia Lieke van den Berg a podnikavá maloobchodníčka Sandra Peet. Luxusná športová kolekcia sa dodáva po celom svete do 70 krajín.

Spoločnosť Goldbergh Luxury Sports sa špecializuje na výrobu špičkového, sofistikovaného lyžiarskeho oblečenia, medzi ktorým nájdete Goldbergh lyžiarske bundy, Goldbergh lyžiarske nohavice, Goldbergh overaly na lyže, ale aj topánky a doplnky ako Goldbergh čiapky.

Vďaka jedinečnému dizajnu ponúka Goldbergh spojenie štýlu a funkčnosti, ktoré ženám umožňuje bezproblémový prechod zo svahu do mestských ulíc v zimnom období. Neochvejná oddanosť športovej móde zaručuje, že ženy nielen s gráciou zdolávajú hory, ale aj vyžarujú sebavedomie a šmrnc, nech už ich dobrodružstvá vedú kamkoľvek.

Overaly Goldbergh sú dostupné v rôznych farbách a voliteľná je aj kožušina na kapucni.

Lyžiarske Goldbergh overaly

Lyžiarske Goldbergh overaly zaručujú optimálnu voľnosť pohybu a ženskosť. Bez námahy sa budete preháňať po zjazdovke a budete dokonale oblečená aj na následné aprés-ski. A vaše základné veci? Ľahko ich uložíte do mnohých (vnútorných) vreciek týchto štýlových dámskych lyžiarskych overalov.

Takmer všetky Goldbergh overaly sú v ponuke v rôznych farebných prevedeniach, takže ak si vyberiete ten správny model overalu, môžete si vybrať aj farbu, ktorá vám vyhovuje a najviac pristane. Taktiež sú modely overalov dostupné s kožušinou či bez nej.

V ponuke sú rôzne modely lyžiarskych overalov, od klasických jednoduchých po sofistikovanejšie a niektoré naozaj extravagantné kúsky, v ktorých vás nikto neprehliadne.

Goldbergh bundy – luxusné lyžiarske bundy

Keď si vyberiete lyžiarsku Goldbergh bundu, vyberiete si „kompletný balík“. Tieto luxusné lyžiarske bundy vás udržia v teple a suchu a ponúkajú dostatok priestoru na všetky vaše nevyhnutnosti vďaka – často neviditeľným – praktickým vreckám. Chcete sa odvážne vyjadriť alebo chcete dosiahnuť sofistikovanejší stav mysle? Nech sa rozhodnete akokoľvek, v Goldbergh bundách budete vždy vyzerať skvele.

Luxusné lyžiarske bundy a lyžiarske nohavice Goldbergh s glamour dizajnom samozrejme nevyzerajú zle ani mimo hôr, ale pre sofistikovanejší streetový štýl ponúka značka všestrannú kolekciu Goldbergh búnd. Táto úžasná kolekcia pozostáva z huňatých plyšových búnd, cool pariek, prešívaných páperových búnd a elegantných zavinovacích kabátov.

Ak hľadáte menej extravagantné oblečenie na lyže, pozrite si ponuku Alpine Pro.

V Goldbergh bunde budete neprehliadnuteľná.

Goldbergh lyžiarske nohavice

Štíhly a lichotivý strih, voľnosť pohybu a pohodlie – to všetko sa spája v Goldbergh lyžiarskych nohaviciach. Či už sa na svahy vydáte v bestselleri Pippa alebo v niektorom z ďalších modelov, s lyžiarskymi nohavicami Goldbergh to zvládnete hladko a štýlovo.

Lyžiarske nohavice Goldbergh zvýrazia vašu ženskú siluetu.

Goldbergh čiapky

S dobrými doplnkami môžete doplniť svoj lyžiarsky outfit. Goldbergh vám ponúka všetko od elegantných okuliarov až po snežné topánky a všetko medzi tým.

Obľúbené sú Goldbergh čiapky, ktoré sú korunou krásy a nevšednosti každého outfitu. Nájdete tu všetko – od elegantných čiapok v tlmenejších farbách a klasických strihoch až po neobyčajné huňaté klobúky a čiapky s brmbolcami vo výrazných farbách.

Dajte svojmu outfitu korunu krásy – čiapku Goldbergh.

Vyskladajte si svoj Goldbergh outfit – dámska lyžiarska súprava

Značka Goldbergh ponúka kompletnú výbavu na lyže ale aj na jesenné a zimné prechádzky. Vyberte si svoj look vďaka kolekciám. Zvoľte si svoj štýl a nakupujte rovno celú dámsku lyžiarsku súpravu.

Dokonale zladené môžete mať aj doplnky, na stránkach Goldberg vždy nájdete ponuku rukavíc, čiapok a iných doplnkov, ktoré idú k sebe alebo ktoré sa dokonale hodia k práve prezeranému kúsku.

Buďte dokonale zladená vďaka doplnkom Goldbergh.

Goldbergh outlet či David Sport?

Keďže značka Goldbergh je naozaj luxusná, zodpovedá tomu aj cena dámskych lyžiarskych súprav. Ak túžite po Goldbergh overale alebo Goldbergh bunde, ale váš rozpočet je trošku nižší, skúste hľadať Goldbergh outlet. Množstvo zľavnených produktov značky Goldbergh ponúka aj eshop David Sport, kde nakúpite luxusné lyžiarske bundy za výhodné ceny.

Pre menej náročných je tu aj možnosť nakúpiť Goldbergh overaly či bundy z druhej ruky. V internetových secondhandoch zoženiete Goldbergh modely za zlomok pôvodnej ceny.

Udržateľnosť v spoločnosti Goldbergh

Spoločnosť Goldbergh si je vedomá toho, že dnes je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým uvedomovať si a minimalizovať vplyv človeka na životné prostredie. Snažia sa o to, aby zabezpečili, že udržateľnosť je zakomponovaná do každého kroku ich výrobného procesu, od ochrany zúčastnených ľudí až po zabezpečenie humánnosti a udržateľnosti materiálov, ktoré používajú. V spoločnosti Goldbergh veria, že je v silách každého z nás uskutočniť pozitívne zmeny, ktoré ochránia náš svet pre budúce generácie.

Ochrana práv zamestnancov

V spoločnosti Goldbergh veria, že každý má právo na bezpečné a spravodlivé pracovné podmienky, a preto pozorne sledujú svoj výrobný proces, aby sa uistili, že poskytuje oboje. Za 20 rokov si vybudovali vzťahy s dodávateľmi, ktorým môžu dôverovať a ktorí zdieľajú ich hodnoty.

Ako záruku podpisuje každý dodávateľ prísny kódex správania spoločnosti Goldbergh, ktorého cieľom je chrániť práva pracovníkov v odevnom priemysle. Ich kódex správania zahŕňa: zákaz diskriminácie, zákaz detskej a nútenej práce, slobodu združovať sa v odboroch, mzdu na úrovni životného minima a zdravotné a bezpečnostné pokyny.

BSCI certifikát

Každá továreň, s ktorou spoločnosť Goldbergh spolupracuje, je certifikovaná organizáciou Business Social Compliance Initiative (BSCI). To znamená, že každý rok sa podrobujú náhodným kontrolám nezávislou stranou, aby sa zabezpečilo, že pracovné podmienky vrátane miezd, pracovného času a pracovného prostredia spĺňajú požiadavky.

Dobré životné podmienky zvierat

Dobré životné podmienky zvierat sú pre Goldbergh nesmierne dôležité. Preto spoločnosť Goldbergh používa iba páperie, ktoré má certifikát Responsible Down Standard (RDS). Všetko páperie RDS pochádza zo zvierat, ktoré boli chované pre potravinársky priemysel, na humánnych farmách. To znamená, že páperie je vedľajší produkt, ktorý by sa inak vyhodil.

Vo výplniach používajú kačacie páperie a príležitostne aj husacie páperie. Spoločnosť Goldbergh si tiež veľmi dobre uvedomuje, odkiaľ získava kožušinu. Používajú kožušiny z mývala a líšky s certifikátom SAGA, ktoré pochádzajú z fariem vo Fínsku, ktoré sú šetrné k zvieratám. Samozrejme, všetky ich odevy sú k dispozícii aj s umelou kožušinou.

Aj spoločnosti Goldbergh záleží na budúcnosti našej planéty.

Ochrana planéty

Látky v spoločnosti Goldbergh vyberajú z čo najudržateľnejších zdrojov vrátane recyklovaných tkanín a syntetických vlákien. Napríklad polyester sa vyrába z PET fliaš. Zaviazali sa zvýšiť používanie väčšieho množstva recyklovaných tkanín, len čo budú k dispozícii.

Na výplň používajú okrem páperia aj materiál Primaloft Eco, ktorý je zo 70 % vyrobený z recyklovaného materiálu po spotrebe. Dodávatelia ozdôb, ako sú štítky, zipsy a visačky, neustále vyvíjajú udržateľnejšie riešenia. V Goldbergh vždy sledujú, či sa objavujú nové trendy vhodných alternatív.

Podľa európskej legislatívy musia všetky tkaniny a lemy, ktoré sa používajú, spĺňať nariadenia REACH (registrácia, hodnotenie, autorizácia a obmedzovanie chemických látok) a zoznam obmedzených látok, ktorý určuje, ktoré chemické látky sú zakázané alebo obmedzené.

V Goldbergh látky pravidelne testujú, aby zabezpečili, že tkaniny, kožušiny a lemy sú v rámci odporúčaných limitov a zostávajú bezpečné pre životné prostredie aj počas prania.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang