Happy Socks – ponuka, recenzie

Happy Socks sú ponožky pre všetkých, ktorí si myslia, že život nikdy nie je príliš pestrý. A že skutočné šťastie pramení zo slobody byť sám sebou. Chcú priniesť šťastie a farby do každého kúta sveta – inšpirovať autentické sebavyjadrenie prostredníctvom farieb, kreativity a zábavy.


Obsah článku


To, čo sa začalo s dvojicou švédskych priateľov s veľkým nápadom, sa stalo celosvetovým fenoménom. Happy Socks šíria šťastie a farby na všetkých kontinentoch prostredníctvom originálnych dizajnov, inšpirovaných všetkým od umenia, módy a popkultúry až po milované domáce zvieratko, vlasy starej mamy či hamburger.

Prečo si kúpiť Happy Socks ponožky?

Zatiaľ čo každý neustále hľadá dokonalý pár topánok, ako napríklad tie od Birkenstock, aby boli jeho nohy v pohodlí a mali dobrú oporu, ľudia sa často nezastavia a nepýtajú sa: „Aké najlepšie ponožky si môžem kúpiť pre svoje nohy?

Pokiaľ ide o ponožky, na výber je množstvo druhov, napríklad kompresné ponožky určené na zlepšenie krvného obehu až po výrobky, ktoré sa snažia nahradiť ponožky úplne.

Našťastie pre nohy je tu však jedna spoločnosť, ktorá sa snaží, aby sa naše nohy usmievali tak, ako si to zaslúžia – Happy Socks.

Happy Socks ponožky spĺňajú to, čo znamená ich názov – veselé ponožky. Dajú sa z nich vybrať super odlišné štýly, ktoré zodpovedajú individuálnej osobnosti – naživo sú rovnako živé, ako vyzerajú na internete.

Sú k dispozícii v dvoch veľkostiach pre dospelých: 36-40 a 41-46. Pre deti ponúkajú Happy Socks tri veľkosti podľa veku: 2-3 roky, 4-6 rokov a 7-9 rokov.

Ponožky na Vianoce s Happy Socks už nebudú nuda. Značka ponúka obľúbené darčekové balenie, v ktorom sú väčšinou Happy Socks 3 páry ponožiek.

Happy Socks cena – 3 páry

Pri Happy Socks ponožkách sa často rieši ich cena, ktorá je vyššia. Jeden pár stojí okolo 8 až 12 eur, vo výpredajoch aj menej. Happy Socks cena za 3 páry sa pohybuje okolo 20 eur.

Zo skúseností zákazníkov vyplýva, že ponožky od Happy Socks sú kvalitné a preto sa oplatí do nich investovať.

Ponožky Happy Socks ponúkajú mnohé slovenské eshopy.

Kde sa dajú kúpiť ponožky Happy Socks?

Happy Socks ponožky sa dajú nakúpiť dvoma spôsobmi: online alebo osobne. Happy Socks má otvorené predajne v 19 krajinách sveta. Sú naozaj k dispozícii v Sportisimo predajniach alebo v DM drogérii.

Ponúka ich viacero známych eshopov, kde bývajú aj rôzne Happy Socks výpredaje. Stačí zadať do vyhľadávača happy socks sk a ukáže sa nám sortiment tejto značky v internetových obchodoch ako Zoot, Zalando, About You, Answear, Eobuv, Modivo či Mall.

Druhy Happy Socks

Značka Happy Socks ponožky ponúka pre všetkých, malých aj veľkých. Základné delenie na pánske a dámske pri ponožkách Happy Socks nie je. Všetky modely sú unisex a záleží na každom, ktoré si podľa svojho vkusu, nálady či odvahy vyberie.

Ak je ťažké si v množstve vzorov a farieb vybrať, alebo treba zohnať univerzálny darček pre blízkych, pomôžu darčekové balenia. Úžasné na nich je, že sú balené v originálnych veselých škatuľkách, ktoré vždy ladia s obsahom. Ich dizajn ocenia nielen deti.

Vyberať sa dá aj podľa jednotlivých kolekcií. Tie sa sústreďujú buď na nejakú tému z kultúry či popkultúry, reprezentujú určitý životný štýl alebo sa viažu k danému obdobiu roka. Majú tu ponožky s vianočnou tematikou, halloweenske ponožky či ponožky plné kvetov na jar.

Čo sa týka strihu, Happy Socks ponúkajú ponožky vysoké (do pol lýtka), nízke ponožky po členky, ale aj veselé pančuchy. Pre deti ponúka špeciálnu edíciu protišmykových ponožiek, aby boli tí najmenší v bezpečí.

Ponuka pestrofarebných ponožiek pre deti.

Ako nosiť farebné ponožky

S rastúcou popularitou bláznivých ponožiek sa často objavuje otázka, ako nosiť farebné ponožky. Nižšie je uvedených niekoľko tipov na styling, pokiaľ ide o výber vhodných farebných ponožiek k akémukoľvek outfitu.

Pri ležérnom oblečení sa hodia farebné ponožky

Ak treba vybrať oblečenie na neformálnu udalosť (do spoločnosti, na neformálny piatok v práci atď.), je možné popustiť uzdu fantázii pri výbere ponožiek. Pokiaľ ide o nosenie farebných ponožiek, v skutočnosti neexistujú žiadne „pravidlá“. K ležérnemu outfitu sa výborne hodia tenisky Converse.

Ak je väčšina nášho outfitu tlmená a neobsahuje žiadne výrazné kúsky, pokojne sa môže kombinovať s funkčnejšími ponožkami s bláznivým vzorom. Pri neistote pomôže predstava, aká by bola reakcia, keby si rovnaký pár ponožiek obliekol priateľ alebo kolega.

Ponožky treba prispôsobiť oblečeniu

V závislosti od toho, či sa chystá neformálna, poloformálna alebo formálna udalosť, ponožky by mali odrážať zvyšok oblečenia. Na neformálne udalosti sa hodia bláznivejšie farebné ponožky. Poloformálne (alebo biznis neformálne) prostredie môže stále umožňovať trochu bláznivejšie (hoci čiastočne tlmené) ponožky.

Pri formálnejších príležitostiach (kompletný oblek a kravata) je najlepšie zachovať podobnú farbu ponožiek, akú má oblek alebo kravata.

Ponožky treba prispôsobiť okolnostiam a zvyšku oblečenia.

Na vzory treba ísť múdro

Ak sú v zvolenom oblečení iné prvky, ktoré sú veľmi výrazné a vzorované, možno by bolo rozumné vyhnúť sa vzorom na ponožkách. Okrem toho vzor nohavíc môže byť v rozpore s ponožkami. Na svoj outfit sa treba pozrieť komplexne.

Ďalšiu pozornosť treba pri výbere vhodného vzoru venovať prostrediu. Podobne ako pri farebnejších ponožkách nemusí byť vhodné nosiť vzorované hamburgerové ponožky na veľmi formálne stretnutie v obleku a kravate.

Nech ponožky zažiaria

Nosenie farebných ponožiek je koniec-koncov o tom, aby vynikla unikátna osobnosť a aby dodali oblečeniu šmrnc. Netreba sa báť skúšať nové veci – čo najhoršie sa môže stať?

Farebné ponožky rôznych vzorov ponúka aj značka Fusakle.

Udržateľnosť a Happy Socks SK

V Happy Socks sú odhodlaní neustále sa zlepšovať smerom k lepšej udržateľnosti v každom aspekte toho, čo robia. Táto planéta je podľa ich slov „predsa len celkom skvelé miesto, zachovajme ju takú“.

K iniciatíve Better Cotton sa pripojili v roku 2021. Spoločne sa zaviazali zlepšiť postupy pestovania bavlny na celom svete. Percentuálny podiel Better Cotton v ponožkách Happy Socks sa z roka na rok zvyšuje.

Menej plastu

V roku 2022 z radu Hysteria a v roku 2020 z radu Kids odstránili plastové háčiky. Pracujú na ich úplnom odstránení, pričom namiesto nich bude na etikete nový papierový háčik. To je oveľa menej plastu!

Z darčekových súprav v USA boli odstránené plastové okienka a poštové tašky sú teraz vyrobené z recyklovaného plastu. Jednotlivo sú tieto kroky malé, ale spolu ušetria niekoľko ton jednorazových plastov ročne.

Recyklované materiály

Plavecké šortky od Happy Socks sú vyrobené zo 100 % recyklovaného polyesteru: ľahkého a odolného materiálu, ktorý sa stal odpadom a dostal druhý život.

O spoločnosti Happy Socks

Spoločnosť Happy Socks vytvorili Mikael Söderlindh a Viktor Tell v roku 2008. Dnes spoločnosť ponúka široký sortiment výrobkov pre dospelých a deti. Vďaka často sa obmieňajúcej ponuke štýlov a vzorov nájdete ponožky Happy Socks vo viac ako 10 000 butikoch po celom svete. Okrem iného vytvorila značka exkluzívne kolekcie s Beatles, Snoop Doggom a Andym Warholom.

V Happy Socks sa snažia, aby každá nová kolekcia bola lepšia ako tá predchádzajúca. Hľadajú stále mäkšie, pevnejšie, lesklejšie a udržateľnejšie materiály. Navrhujú pútavé detaily a inovatívne prvky, ktoré toto odvetvie ešte nevidelo.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang