iStores sk – výmena batérie, predaj iPhonov, kontakt, recenzie

iStores SK

iStores.sk je e-shop, ktorý sa špecializuje na predaj produktov značky Apple. Ako autorizovaný predajca, iStores.sk ponúka široký sortiment elektroniky vrátane iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch a rôznych príslušenstiev. Vďaka dlhoročnej skúsenosti a odborným znalostiam poskytuje zákazníkom kvalitné produkty a profesionálny servis a podporu.

E-shop sa vyznačuje rýchlym a spoľahlivým doručením, jednoduchým nákupným procesom a pravidelnými akciami, ktoré zabezpečujú dostupnosť najnovších technológií pre široké spektrum zákazníkov. V iStores.sk si každý nájde to, čo potrebuje pre svoj digitálny životný štýl, a to s garanciou kvality a spoľahlivosti, ktorú prináša značka Apple.

Kľúčové informácie článku

iStores.sk sa venuje predaju produktov značky Apple a poskytovaniu komplexného servisu pre tieto zariadenia.

Vyznačuje sa rýchlym a efektívnym prístupom k servisu.

Pri výmene batérie v iStores.sk je možné očakávať profesionálny prístup a použitie iba originálnych náhradných dielov od Apple.

V 15 predajniach po celom Slovensku ponúkajú predaj iPhonov, od najnovších modelov až po staršie generácie.

Recenzie na iStores sk

iStores, ako etablovaný predajca Apple produktov, zaujal mnohých zákazníkov svojím širokým sortimentom a spoľahlivým servisom. V tabuľke sú uvedené recenzie na iStores.

AspektHodnotenie
Etablovaný a spoľahlivý predajca AppleMajú dlhoročnú skúsenosť s predajom Apple produktov.
Rýchle dodanieDodanie produktov je rýchle a spoľahlivé, čo je veľké plus pre zákazníkov.
Široký výber sortimentuPonúkajú široký výber Apple produktov, čo uspokojuje rôzne potreby zákazníkov.
Veľké skladové zásobyMajú dostatok produktov na sklade, čo znižuje riziko nedostupnosti.
Prehľadný web aj na mobilochWebová stránka je prehľadná a dobre prispôsobená aj pre mobilné zariadenia.
Veľmi ochotný personálZamestnanci sú veľmi ochotní a priateľskí, čo prispieva k pozitívnej zákazníckej skúsenosti.
Kvalitný servisZákazníci sa sem vracajú kvôli kvalitnému servisu, ktorý ponúkajú.
Autorizovaný predajca Apple?Recenzie poukazujú na problémy s balením a nabíjaním, čo môže odradiť zákazníkov.
Balík prišiel v zlom staveBalenie vyzeralo amatérsky a bolo odlišné od štandardného Apple obalu.
Problémy s nabíjanímZákazníci mali problémy s funkčnosťou priloženej nabíjačky a vyriešenie bola komplikované.
Ľudský faktorZlyhanie môže byť spôsobené nedostatočnou kontrolou kvality v rámci personálu.

Recenzie na iStores SK ukazujú ich silné stránky v rýchlosti dodania, širokom výbere a ochotných zamestnancoch, avšak môžu existovať obavy ohľadom kvality balenia a kontroly produktov.

Na Heureke má iStores, autorizovaný predajca Apple produktov, hodnotenie 4,8 z 5.

Predaj produktov iPhone v iStores

Ak človek hľadá najnovší iPhone alebo potrebuje poradiť s výberom príslušenstva, v iStores, najväčšom predajcovi produktov Apple na Slovensku, je na správnom mieste.

V 15 predajniach po celom Slovensku ponúkajú predaj iPhonov, od najnovších modelov až po staršie generácie. Vyškolený personál rád poradí s výberom toho správneho modelu pre dané potreby a rozpočet.

Okrem predaja iPhonov ponúkajú aj širokú škálu príslušenstva, ako sú kryty, fólie, nabíjačky, slúchadlá a mnoho ďalšieho.

V iStores ponúkajú aj rôzne služby, ako napríklad:

 • Nastavenie iPhonu
 • Prenášanie dát zo starého telefónu
 • Opravy iPhonu
 • Čistenie iPhonu

V iStores sa zameriavajú na to, aby mal človek čo najlepší zákaznícky zážitok. Ich cieľom je, aby klient odišiel spokojný a s novým iPhonom, ktorý mu bude robiť radosť.

iStores ponúka predaj iPhonov, od najnovších modelov až po staršie generácie.

Ponúka iStores.sk aj servis produktov?

iStores.sk sa venuje predaju produktov značky Apple, no zároveň aj poskytovaniu komplexného servisu pre tieto zariadenia. Vďaka svojmu statusu autorizovaného servisného partnera Apple môže iStores.sk ponúkať širokú škálu servisných služieb vrátane diagnostiky, opráv, údržby a inštalácie softvéru pre iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch a ďalšie produkty.

Zákazníci môžu mať istotu, že ich zariadenia sú v rukách skúsených technikov, ktorí používajú iba originálne náhradné diely od Apple. Tento prístup zabezpečuje vysokú kvalitu opráv a servisu a zachováva záruku na produkty, ktoré sú pod servisom.

iStores.sk sa tiež vyznačuje rýchlym a efektívnym prístupom k servisu, čo znamená, že zákazníci môžu čoskoro opäť využívať svoje zariadenia v optimálnom stave. Kombinácia kvalitných produktov a spoľahlivých servisných služieb robí z iStores.sk ideálne miesto pre všetkých, ktorí uprednostňujú značku Apple a očakávajú najlepšiu možnú starostlivosť o svoje technologické investície.

Výmena batérie iPhone v iStores

V iStores.sk je výmena batérie pre iPhone jednou z hlavných servisných služieb, ktoré tento predajca ponúka. Súčasťou ich autorizovaného servisu je poskytovanie kvalitných batérií určených priamo pre iPhone, čo zabezpečuje optimálnu výdrž a výkon zariadenia.

Pri výmene batérie v iStores.sk je možné očakávať profesionálny prístup a použitie iba originálnych náhradných dielov od Apple. Technici v iStores.sk sú školení na diagnostiku a opravy iPhone, čo zahŕňa výmenu batérie a kontrolu ďalších aspektov zariadenia, aby sa zabezpečila jeho dlhodobá spoľahlivosť.

Okrem samotnej výmeny batérie v iStores.sk ponúkajú aj diagnostiku celkového stavu iPhone a odporúčania pre ďalšie údržby alebo opravy, ak je to potrebné.

Vďaka ich skúsenostiam a odbornosti je iStores.sk ideálnym miestom pre každého, kto hľadá kvalitný servis pre svoj iPhone s garanciou spoľahlivosti a kvality.

iStores Bratislava

V Bratislave sa nachádzajú tri predajne iStores:

 • iStores – Centrum Nivy: Nachádza sa v obchodnom centre Nivy na Mlynských Nivách 3. Predajňa je otvorená od 10:00 do 21:00 od pondelka do piatka a od 09:00 cez víkendy.
 • iStores – VIVO! Bratislava: Nachádza sa v obchodnom centre VIVO! Bratislava na Vajnorskej 100. Predajňa je otvorená od 10:00 do 21:00 od pondelka do nedele.
 • iStores – Avion Bratislava: Nachádza sa v obchodnom centre Avion Shopping Park Bratislava na Ivanskej cesta 16. Predajňa je otvorená od 9:00 do 21:00 v sobotu a nedeľu a od 10:00 do 21:00 v ostatné dni v týždni.

Všetky tri Apple store predajne v Bratislave ponúkajú široký výber produktov Apple, vrátane iPhonov, iPadov, Macov, Apple Watch a Beats. Ponúkajú tiež opravy Apple a podporu.

Takisto sa netreba pri pokladni zabudnúť opýtať na aktuálne promo kódy iStores. Vďaka nim je tak možné ušetriť peniaze pri nákupe týchto kvalitných, no nie práve najlacnejších produktov.

Predajne iStores ponúkajú široký výber produktov Apple, vrátane iPhonov, iPadov, AirPodov, Macov, Apple Watch, Apple TV a Beats.

iStores Trnava

iStores Trnava sa nachádza v nákupnom centre City Arena na 1. poschodí. Predajňa je otvorená od 9:00 do 21:00 od pondelka do nedele.

V iStores v Trnave sa nachádza široký výber produktov Apple, vrátane:

 • iPhonov
 • iPadov
 • Macov
 • Apple Watch
 • AirPods
 • Príslušenstva pre produkty Apple

Personál iStores v Trnave je tvorený vyškolenými odborníkmi na produkty Apple, ktorí radi poradia s výberom toho správneho produktu pre dané potreby.

iStores Banská Bystrica

iStores Banská Bystrica sa nachádza Na Troskách 25 a má otvorené od 09:00 do 21:00. Ponúka široký výber najnovších technologických produktov, ako sú iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch a príslušenstvo.

Zákazníci majú možnosť vychutnať si osobnú návštevu predajne, kde im dostupný a odborný personál ochotne poradí pri výbere a odpovie na ich otázky. iStores v Banskej Bystrici tiež zabezpečuje rýchlu a efektívnu expedíciu objednávok z ich online obchodu, čo umožňuje zákazníkom jednoducho a pohodlne nakupovať aj na diaľku.

Okrem predaja poskytuje iStores v Banskej Bystrici aj profesionálny servis a opravy produktov Apple, vrátane výmeny batérií, opravy displejov a ďalších technických služieb. Toto miesto je pre všetkých milovníkov značky Apple ideálnym centrom, kde nájdu kvalitné produkty a tiež spoľahlivú starostlivosť a podporu.

Apple Watch sú veľmi vyhľadávaným produktom obchodu iStores SK.

iStores Poprad

Predajňa iStores v Poprade sa nachádza v nákupnom centre Forum Poprad na 1. poschodí. Predajňa je otvorená od 9:00 do 20:00 od pondelka do nedele.

iStores Poprad je obchod s najväčším výberom Apple produktov v Poprade. Ponúka široký sortiment všetkých aktuálnych modelov iPhone, iPad, MacBook, iMac, Apple Watch a príslušenstva.

V popradskej predajni sa snažia ponúkať najnovšie produkty, ktoré vychádzajú na trh, a sledovať najnovšie technológie. V predajni iStores v Poprade je možné vyskúšať si produkty pred ich nákupom, aby mal zákazník istotu, že si vyberá ten správny produkt pre svoje špecifické potreby.

iStores Prešov

iStores Prešov je moderný a dynamický obchod, ktorý sa špecializuje na produkty Apple. Nachádza sa v obchodnom centre NOVUM v Prešove na Námestí legionárov 1 a ponúka široký výber najnovších technologických inovácií od zariadení iPhone, iPad a Mac po príslušenstvo a softvérové aplikácie.

Svojím prístupom k zákazníkom zdôrazňuje iStores Prešov osobnú a profesionálnu službu, ktorá zaručuje vysokú spokojnosť každého návštevníka. S vysoko kvalifikovaným personálom a moderným prostredím je ideálnym miestom pre všetkých fanúšikov Apple produktov v regióne.

iStores Košice

iStores Košice je špičkový obchod špecializujúci sa na produkty Apple. iStores v nákupných centrách Aupark a OC Optima ponúka široký sortiment najnovších technologických inovácií od zariadení iPhone, iPad a Mac po príslušenstvo a softvérové aplikácie.

Svojím prístupom k zákazníkom iStores Košice garantuje vysokú úroveň osobnej a profesionálnej služby, čím zabezpečuje maximálnu spokojnosť každého návštevníka. S kvalifikovaným personálom a moderným prostredím je ideálnou destináciou pre všetkých milovníkov Apple produktov v regióne.

iStores ponúka široký sortiment najnovších technologických inovácií, ktoré zahŕňajú aj MacBooky.

Kontakt na spoločnosť Apple

Kontakt na spoločnosť Apple je dostupný rôznymi spôsobmi, vrátane webovej stránky, telefónu, aplikácie „Podpora“ a prostredníctvom prihlásenia sa do účtu vďaka Apple ID a heslu.

Webová stránka: support.apple.com

Aplikácia „Podpora“: Je možné stiahnuť si aplikáciu Podpora Apple a získať tak prispôsobený prístup k riešeniam pre svoje produkty Apple.

Telefonická podpora: 0800 178661

Ďalšie možnosti:

 • Vyhľadať autorizovaného servisného poskytovateľa Apple.
 • Získať pomoc s Apple ID a heslom.

Zákazník si môže vybrať spôsob, ktorý mu najviac vyhovuje, a kontaktovať podporu Apple s jeho otázkami alebo požiadavkami.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang