Helium King – recenzie, skúsenosti

Helium King prináša do vašich domovov party produkty každého druhu. Heliumking je rodinný podnik, ktorý sa postará o to, aby sa akcie konali bez problémov.

Helium King ponúka vhodné a cenovo dostupné party produkty, hélium a balónikydekorácie a doplnky pre každú výnimočnú životnú udalosť ako svadba, narodeniny, krstiny a mnoho ďalších s doručením v nasledujúci deň.

Kľúčové informácie článku

Balóny a hélium

Výzdoba a doplnky na svadbu

Doplnky a výzdoba na oslavy a večierky

Masky na karneval

Personalizované produkty

Sortiment Helium King

Na Heliumking sk je naozaj všetko, čo je treba na párty, svadbu či oslavu. Na eshope sa ľahko orientuje podľa prehľadných kategórií. Prvá býva vždy tá aktuálna vzhľadom na ročné obdobie ako Vianoce, Veľká noc, Valentín či Halloween. Ďalej sa tu nachádza obrovské množstvo balónov, dekorácií, kostýmov a doplnkov na všetky možné príležitosti.

Balóny a hélium Heliumking

Ako napovedá názov, Heliumking je kráľom balónov a ponúka naozaj široký sortiment balónov všetkých farieb. Balóny svojou pestrosťou a kvalitou navodia tú správnu atmosféru a potešia naozaj každého.

Balóny sú najlepšou dekoráciou každej párty. Či už sa chystá detská oslava, rozlúčka so slobodou alebo narodeninová pártybalónová výzdoba je vhodná na každú z nich. 

Pri hľadaní tých správnych na akciu pomôžu filtre – vyhľadávať sa dá podľa farby, príležitosti, na akú sú balóny určené či podľa témy, ktorú daná párty má. Vyberať je možné aj podľa značky balónov alebo si určiť cenové rozmedzie, aby nebol presiahnutý rozpočet určený na organizovanú udalosť.

V ponuke Heliumking sú klasické gumové balóny, tvarovacie balóny pre viac zábavy, moderné svietiace LED balóny, fóliové balóny rôznych tvarov – rozprávkové postavičky, zvieratá, čísla, písmená na vytvorenie vlastného balónového nápisu či balóny s už pripravenými gratuláciami alebo inými nápismi.

Na extra výzdobu ponúka Helium King aj veľké balóny s priemerom 1 meter. Nájdu sa tu tiež balónové girlandy, aby bola výzdoba pripravená rýchlejšie.

Na Heliumking nechýbajú ani doplnky k balónom, ako sú stuhy, paličky, háčiky či závažia na balóny a stojany na balónovú výzdobu. Pri fúkaní balónov pomôžu pumpy.

V širokej ponuke balónov na Heliumking nájdete aj balóny s nápismi či obľúbené metalické balóny.

Hélium do balónov

Samostatnou kategóriou je hélium do balónov. Helium King ponúka bomby s héliom rôznych veľkostí, ktoré je dobré vyberať podľa toho, koľko lietajúcich balónov treba nafúkať, napríklad 20, 50 alebo 100.

Balóny nafúkané héliom vytvoria na detskej oslave skvelú atmosféru a stanú sa dominantou celej výzdoby.

Heliumking sk ponúka aj celé party sety na detské oslavy, v ktorých je hélium a sada balónov na rôzne témy, napríklad Jednorožec alebo Labková patrola, farebne zladená stuha a závažie. Tieto balónové sety sú za zvýhodnené ceny.

Party set dostanete na Helium King za výhodnejšiu cenu.

Svadba s Helium King

Svadba je jedným z najdôležitejších dní v živote. Treba sa naň preto správne pripraviť. Z ponuky Heliumking sú na výber originálne doplnky a štýlová výzdoba, ktorá poteší a zároveň pobaví.

Okrem toho sa tu dajú zaobstarať tiež doplnky na rozlúčku so slobodou, ako napríklad balóniky, čelenky, dočasné tetovanie a mnoho ďalšieho. Bude to tak veľký deň, ako sa patrí.

Sortiment pozostáva z týchto kategórií:

  • Rozlúčka so slobodou – rozdelená na Pre ňu a Pre neho – tematické a farebne zladené balóny, stuhy, vtipné brošne, čelenky, papierový riad, bannery, konfety či rekvizity na fotenie.
  • Výzdoba – krásna a nezabudnuteľná, aj taká môže byť svadba. O všetko sa postará krásna svadobná výzdoba: najrôznejšie dekorácie na stôl a stoličky, na auto, girlandy, sviečky, stuhy, candy bar a samozrejme balóny.
  • Doplnky – aby bola svadobná výzdoba dotiahnutá k dokonalosti, budú sa hodiť štýlové a nadčasové svadobné doplnky. V ponuke Helium King je veľké množstvo rôznych zaujímavých kúskov vrátane rekvizít na fotenie, menoviek, samolepiek, svadobných konfiet, svadobných pier, pohárov a krabičiek na darčeky.

K svadbe neodmysliteľne patria svadobné obrúčky – široký výber kvalitných prsteňov ponúka napríklad Bisaku.

Pomocou produktov z Heliumking sa dá vytvoriť úžasná svadobná výzdoba.

Párty s Heliumking

Pre tých, ktorí sa nevedia rozhodnúť, v akom štýle bude ich párty, alebo pre tých, čo chystajú detskú oslavu a chcú, aby bola dokonalá, je k dispozícii množstvo párty tém v rôznych štýloch na Helium King.

Výzdoba sa hodí nielen na narodeninové oslavy s témou rozprávok, superhrdinov a kreslených postavičiek, aj na silvestrovskú párty a firemné večierky.

Výzdoba na párty a doplnky predstavujú základ každej dobrej párty, oslavy či večierka. Pokiaľ je niečo podobné v pláne, na Heliumking sú na výber štýlové dekorácie a doplnky, ako napríklad odznaky a brošnefrkačky a trúbkyklobúčikygadgetyrekvizity na foteniepozvánky na oslavu a mnoho ďalšieho.

Na výzdobu tu sú napríklad girlandy a bannerylampiónypárty stolovanievisiace dekorácieorganzy a saténmenovky či stuhy

Ako pohostenie na oslavu aj ako originálny darček je možné pripraviť výbornú domácu bonboniéru.

Na Heliumking majú karnevalové kostýmy pre deti aj dospelých.

Masky na karneval na Helium King

Ak treba karnevalové kostýmy a doplnky na karneval alebo tematickú párty, je tu bohatá ponuka Helium King – sú tu kostýmy z obľúbených filmov a rozprávok ako Harry PotterStranger ThingsAvengersStar Wars či Disney.

Nechýbajú ani kostýmy pre párypre dospelýchpre tých najmenších alebo pre psov. Zaobstarať sa tu dajú aj maskyparochne a klobúkymake-upzbrane a meče a veľa ďalšieho. Na svoje si príde každý.

Personalizované balóny z Heliumking sk dodajú šmrnc napríklad firemnej párty.

Personalizované produkty

Na Heliumking ponúkajú veľa originálnych vysokokvalitných produktov podľa predstáv. Stačí si vybrať produkt z ich ponuky, navrhnúť vlastný originálny motív či text v editore a o zvyšok sa postará Helium King. 

Personalizované balóny, etikety, tričká či predmety s vlastným dizajnom navodia tú správnu atmosféru na každej oslave či večierku. V ponuke sú personalizované latexové a fóliové balóny, ktoré vedia doručiť už do 2 pracovných dní balóny s potlačou od 100 ks, pri ktorých sú schopní zaistiť výrobu a doručenie do 7 pracovných dní.

Heliumking Michalovce a Košice

Firma Helium King má niekoľko partnerských predajní na východnom Slovensku. Ak sa pri príprave párty či svadby preferuje osobný kontakt, môžno navštíviť Heliumking Košice (PartyDeko, Štúrova 14 a Trolejbusová 1) alebo Heliumking Michalovce (PartyDeko, Obchodná 4, Tržnica Michalovce).

Heliumking zľavový kód

Na internete sa dajú nájsť rôzne Heliumking zľavové kódy – napríklad kupóny na dopravu zadarmo alebo na darček k nákupu nad 75 eur. Výzdoba na párty sa dá nakúpiť výhodnejšie, aj pri sledovaní záložky Výpredaj na Heliumking sk.

Heliumking recenzie

Heliumking recenzie zákazníkov sú v drvivej väčšine veľmi pozitívne. Eshop Heliumking sk má aj certifikát Overené zákazníkmi od Heureky, kde až 94 % zákazníkov obchod odporúča.

Z Heliumking recenzií vyplýva, že ľudia, ktorí na Heliumking nakúpili, najviac oceňujú rýchle dodanie, čo sa veľmi hodí, ak chystáme oslavu na poslednú chvíľu.

Ďalej sa zákazníkom páči široký výber produktov a ich prehľadné usporiadanie v eshope. Pozitívne hodnotia tiež ceny a komunikáciu zo strany Helium King.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang