Náušnice Swarovski – sortiment, recenzie, skúsenosti

Dámske náušnice sú univerzálnym a nevyhnutným módnym doplnkom, ktorý dokáže dodať osobnosť a šmrnc každému oblečeniu. Náušnice Swarovski poskytnú nadčasovú krásu. Precíznosť, elegancia a jemný dizajn robia túto značku kultovou.

Ženy náušnice Swarovski milujú. Či už niekto hľadá originálny darček pre svoju partnerku či kamarátku, alebo štýlový doplnok pre seba, originál náušnice Swarovski sú tou správnou voľbou. Vyberať sa dá zo širokej ponuky modelov. Všetky dámske náušnice sú v jedinečnom vyhotovení.

Kľúčové informácie článku

Swarovski kryštál

Swarovski náušnice – typy

Swarovski náušnice – originál a falošné

Ako sa starať o dámske náušnice Swarovski?

Náušnice Swarovski – kultové a najkrajšie šperky

Swarovski náušnice patria medzi kultové dámske náušnice. Sú jedným z najkrajších šperkov, ktoré môže žena mať vo svojej zbierke. Vyznačujú sa elegantnosťou, štýlom a precíznou výrobou. To z nich robí ikonický šperk, ktorý si zaslúži miesto vo každej šperkovnici. Swarovski je synonymom kvality a luxusu. A Swarovski náušnice nie sú žiadnou výnimkou.

Náušnice Swarovski kryštál

Každý krištáľ je špeciálne vybraný a brúsený tak, aby zabezpečil maximálny lesk a jas. Kryštály Swarovski sa používajú na výrobu všetkých druhov šperkov a dokonca aj na akrylové nechty.

Dámske náušnice Swarovski sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu.

Dizajny náušníc Swarovski kryštál sú často inšpirované prírodou, umením a módnymi trendami. Vždy sa tak nájde niečo, čo perfektne doplní každý štýl.

Z náušníc Swarovski si vyberie každá žena.

Náušnice Swarovski SK – sortiment

V ponuke značky Swarovski je naozaj množstvo dámskych náušníc rôznych tvarov a veľkostí. V ich dizajne prevažuje elegancia a ženskosť, nájdu sa tu však aj extravagantné kúsky.

Veľkosť náušníc, pri výrobe ktorých je použitý Swarovski kryštál, je možné zvoliť podľa individuálnych preferencií a potrieb – od drobných napichovacích Swarovski náušníc, cez jemné visiace náušnice Swarovski až po mohutnejšie výrazné kusy.

Swarovski náušnice – typy

Vylepšiť módny štýl a vzhľad pri každej príležitosti sú pripravené rôzne typy náušníc s kryštálmi Swarovski.

Swarovski náušnice napichovacie

Swarovski náušnice napichovacie sú nežné, vhodné vždy a všade, ľahko sa kombinujú s akýmkoľvek oblečením aj s inými, pokojne aj výraznými, šperkami. V ponuke sú však aj masívnejšie napichovacie náušnice Swarovski s rafinovaným dizajnom.

Swarovski náušnice visiace

Swarovski náušnice visiace doplnia a ozvláštnia vzhľad, dodajú pocit luxusu a dámy sa vďaka nim budú cítiť jedinečné. Visiace náušnice pristanú každej žene.

Okrem Swarovski náušníc napichovacích a Swarovski náušníc visiacich ponúka Swarovski sk ešte tieto typy dámskych náušníc:

 • Kruhové náušnice Swarovski drobné krúžky aj veľké hrubé náušnice nielen kruhových tvarov, ktoré zaujmú na prvý pohľad.
 • Klipsňové náušnice Swarovski – od malých klipsní po veľké náušnice pre odvážne ženy.

Kryštály Swarovski môžu byť pri náušniciach vložené do rôznych materiálov – na to si treba dať pozor pri nákupe výrobkov od neautorizovaných predajcov.

V ponuke značky Swarovski sú náušnice v rôznych tvaroch a veľkostiach.

Náušnice Swarovski materiál

Oficiálne predajne a eshop Swarovski ponúkajú náušnice z týchto materiálov:

 • Strieborné náušnice
 • Náušnice z chirurgickej ocele Swarovski
 • Zlaté náušnice – treba rozlišovať náušnice v zlatom vzhľade a naozaj zlaté náušnice.
 • Iné farebné pokovené odtiene náušníc – napríklad ružové alebo čierne.

Farebný výber náušníc Swarovski samozrejme rozširuje široká paleta farieb kryštálov Swarovski, ktoré sú v náušniciach zasadené.

Strieborné náušnice

V tomto vzhľade sa dajú nájsť náušnice, ktoré sú len v striebornom vzhľade, teda sú pokovené so strieborným odleskom, alebo naozaj strieborné náušnice, do ktorých zasadený kryštál Swarovski – tie ponúkajú napríklad mnohé zlatníctva.

Náušnice z chirurgickej ocele Swarovski

Náušnice z chirurgickej ocele Swarovski sú v kolekciách Swarovski Elements, ktoré ponúkajú mnohé eshopy aj kamenné predajne so šperkami.

Kam sa hodia náušnice Swarovski?

Swarovski náušnice sú vhodné na rôzne príležitosti a udalosti. Vďaka ich elegantnému a sofistikovanému vzhľadu sú ideálnym doplnkom k večerným šatám na formálne udalosti ako svadby či plesy.

S ich štýlovým dizajnom môžu byť tiež skvelým doplnkom k outfitom do práce či na obchodné stretnutia. Biznis vzhľadu dodajú štipku luxusu a elegancie.

Swarovski set je ideálnym darčekom

Swarovski náušnice sú tiež krásnym darčekom pre blízkych, či už na narodeniny, výročie alebo Vianoce. Ich univerzálny dizajn poteší každú ženu. Nosiť alebo darovať sa dajú spolu s náramkom a prsteňom a je tak možné získať Swarovski set, ktorý si získa mnohé obdivné pohľady.

Pre milovníčky ezoteriky a drahých kameňov či liečivých kryštálov, je tu internetový obchod Nefertitis, kde majú krásne zdobené šperky z kameňov ako ruženín, ametyst, jaspis či labradorit.

Swarovski náušnice – originál a falošné

Pri nákupe Swarovski náušníc je dôležité rozlišovať medzi originálmi a napodobeninami. Krištáľ Swarovski náušníc original má dokonalý lesk a jas, ktorý sa ťažko napodobňuje. Okrem toho majú Swarovski náušnice originál vždy logo značky a sú dodávané v originálnom obale značky.

Naopak, napodobeniny Swarovski náušníc sa snažia imitovať vzhľad originálov, často však chýbajú kvalita a detaily. Krištále na napodobeninách môžu byť matné a nemajú ten istý lesk.

Materiály používané na napodobeniny môžu byť lacné a ľahko sa poškodia. Napodobeniny často nemajú originálne logo značky a sú dodávané v nekvalitných obaloch.

Väčšia finančná investícia do Swarovski náušníc original je teda určite lepšia voľba. Ich krása, kvalita a trvácnosť z nich robia nadčasový šperk, ktorý si zaslúži miesto na ušiach. Dopriať si túto krásu a radosť z nej nie je hriech.

Náušnice Swarovski v rôznych dizajnoch sa dajú kúpiť vo viacerých eshopoch.

Kde kúpiť Swarovski náušnice originál?

Náušnice s kryštálmi Swarovski ponúkajú mnohé klenotníctva po celom Slovensku. Oficiálne predajne Swarovski sa nachádzajú napríklad v Bratislave, Trnave či Žiline. Pre tých, ktorí nemajú čas alebo chuť navštíviť niektorú z nich, sú tu široké možnosti internetového nakupovania.

Oficiálny internetový obchod Swarovski má len českú verziu, takže Swarovski sk oficial sa nájsť nedá. No nič sa nedeje, pretože náušnice Swarovski ponúka množstvo módnych eshopov, ako Answear, About You, Sofia, MŠperk, iŠperky či eŠperky.

Výpredaj Swarovski

Výhodou vyššie spomínaných eshopov je, že tam často býva výpredaj Swarovski a je tak možné pri nákupe štýlových dámskych náušníc ušetriť.

Vrátenie náušníc Swarovski

Pri nákupe náušníc Swarovski online, kde často bývajú tiež výpredaje Swarovski šperkov, sa dá objednávka zrušiť do 30 dní od jej prijatia.

Zakúpené náušnice nie je možné vymeniť za iné. Nechcené dámske náušnice treba vrátiť podľa bežných pravidiel vrátenia tovaru a potom vytvoriť novú online objednávku na tie správne náušnice.

Všetky druhy náušníc Swarovski si zaslúžia náležitú starostlivosť.

Náušnice Swarovski – oprava a záruka

Náušnice Swarovski je možné zaniesť spolu s dokladom o kúpe do najbližšej predajne Swarovski, kde radi pomôžu a šperk posúdia. Ak bude sťažnosť posúdená ako chyba, na ktorú sa vzťahuje záruka, bude zákazníkovi ponúknutá výmena náušníc alebo oprava. Ak sa na poškodenie nevzťahuje záruka, môže mu byť ponúknutá oprava za poplatok.

Spoločnosť Swarovski sk poskytuje plnú zákonnú záruku na chyby v spracovaní a materiáloch na originálne výrobky Swarovski zakúpené vo vlastných predajniach spoločnosti Swarovski, vrátane internetových obchodov, alebo u autorizovaných predajcov spoločnosti Swarovski.

Ako sa starať o dámske náušnice Swarovski?

Všetka bižutéria Swarovski sa vyrába tradičnými metódami, a preto si vyžaduje veľmi jemné zaobchádzanie. Preto je nevyhnutná osobitná starostlivosť.

Aby vydržali náušnice Swarovski čo najdlhšie, je odporúčané dodržiavať nasledujúce pokyny:

 • Náušnice treba skladovať oddelene v pôvodnom obale alebo v mäkkom puzdre, aby sa zabránilo ich poškodeniu.
 • Náušnice sa leštia handričkou, ktorá nepúšťa vlákna, aby si zachovali svoj pôvodný trblietavý vzhľad.
 • Náušnice aj ostatné šperky je dobré si vždy nasadiť až na záver, ako posledný doplnok outfitu.
 • Netreba zabúdať si náušnice Swarovski odstrániť pred umývaním, plávaním a používaním produktov, ako sú parfumy, laky na vlasy, mydlá alebo telové mlieka. Takéto produkty môžu poškodiť kov a spôsobiť zmenu farby alebo stratu lesku kryštálu.
 • Treba sa vyvarovať kontaktu s predmetmi, ktoré by mohli kryštál náušníc Swarovski poškriabať alebo odštipnúť.

Takto sa bude dať zo Swarovski náušníc original tešiť naozaj dlhú dobu.

O značke Swarovski

Od roku 1895 udával zakladateľ spoločnosti Daniel Swarovski svojím majstrovstvom v brúsení krištáľov tempo. Jeho neutíchajúca vášeň pre inovácie a dizajn urobila zo spoločnosti prvotriednu značku šperkov a doplnkov.

Dnes sa rodina Swarovski venuje tradícii poskytovania výnimočného každodenného štýlu pre ženy na celom svete a pokračuje vo výrobe elegantných a jemných šperkov. Vďaka nim sa každá žena cíti mimoriadne a sebavedomo aj pri každodennom nosení.

Neustály vývoj materiálov a techník stavia spoločnosť Swarovski do popredia ako lídra v tvorbe krištáľových kreácií. V Swarovski venujú veľkú pozornosť detailom, čo zaručuje, že každý kus je vždy vyrobený v najvyššej možnej kvalite. Táto odbornosť sa prejavuje v každom kroku tvorivého procesu, od počiatočných skíc návrhu až po jeho dokončenie.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang