Abraka – eshop, recenzie, skúsenosti

Abraka store je online obchod, ktorý ponúka jedinečné štýlové oblečenie, spodnú bielizeň a doplnky. Vďaka rozsiahlemu výberu slovenských kúskov z etických zdrojov môžu zákazníci nájsť dokonalý tovar, ktorý vyjadrí ich individuálny štýl.


Obsah článku


Oblečenie je jedným z hlavných zameraní obchodu Abraka Store. V ich ponuke nájdete tričká, šaty, šortky, a legíny v rôznych farbách a s rôznymi potlačami. Abrakastore ponúkajú aj širokú škálu termo oblečenia, čeleniek a crossbody peňaženiek.

Abrakastore – skúsenosti a recenzie

Na eshope Abrakastore môžete zaplatiť klasicky kartou, prevodom na bankový účet alebo dobierkou. Pri možnosti na dobierku je platba možná iba v hotovosti a poplatok za túto platbu sú 2€.

Výber dopravy je pomerne široký. Na Slovensku môžete využiť možnosť Packeta kuriéra, Zásielkovňu alebo osobný odber v Piešťanoch. V Českej Republike môžete okrem Zásielkovne využiť aj DHL kuriéra. Pri objednávke nad 85€ je doprava do SR a ČR zadarmo.

Výhodou Abrakastore je ich vývoz do zahraničia. Tovar si môžete objednať do európskych krajín ako Poľsko, Nemecko, Írsko, Estónsko, Rumunsko a mnoho ďalších. Dodacia lehota sú 2-3 dni, no vo výnimočných prípadoch môže byť dlhšia ako 7 dní.

Okrem obyčajného tovaru si na Abrakastore môžete zakúpiť aj poukážky do hodnoty až 100€. Potešiť tak môžete maminu, sestru, či kamarátku. Navyše pomôžete udržiavať našu planétu.

Na Facebookovej stránke Abrakastore má obchod hodnotenie 4,5/5 a na webovej stránke Sashe.sk môžete nájsť množstvo pozitívnych komentárov od spokojných zákazníčok.

Abraka legíny

Legíny sú už roky základom šatníka väčšiny žien a nie je prekvapením, prečo. Sú pohodlné, lichotivé a univerzálne. Vďaka Abraka Store majú módne orientované zákazníčky ešte viac možností výberu legín ako kedykoľvek predtým vďaka uvedeniu farebných elastických legín vyrobených z recyklovaného polyesteru a polyamidu.

Tieto pohodlné legíny poskytujú všetky pôsobivé výhody tradičných legín, ako je zoštíhľujúca silueta a neobmedzený pohyb. Recyklovaný polyester a polyamidové materiály navyše zaručujú, že tieto legíny sú bez kompromisov v kvalite.

Tieto materiály majú nízku hmotnosť, dýchajú lepšie ako bavlna a majú vysokú pružnosť, takže ponúkajú pôsobivú elasticitu. To zaručuje, že tieto legíny nebudú pôsobiť tesne alebo obmedzujúco ani po celodennom nosení.

Najpôsobivejším prvkom týchto recyklovaných legín je určite ich farba. Môžete sa rozhodnúť pre jeden z jasných a veselých vzorov alebo zvoliť celočierny komplet. Bez ohľadu na to, ktorý dizajn si vyberiete, žiarivé farby určite vydržia nosenie za nosením.

Tieto štýlové legíny sú ideálne pre každú ženu, ktorá sa chce cítiť podporená a zároveň vyzerať štýlovo. Navyše ich ekologické materiály znamenajú, že si môžete užívať svoje nové legíny bez výčitiek svedomia ohľadom životného prostredia.

Pohodlné legíny Abraka sú vhodné na akýkoľvek typ pohybu.

Abraka termo

Ďalším prírastkom na scéne udržateľnej módy sú termo čelenky do vlasov v rôznych hravých farbách. Každá čelenka do vlasov Abraka využíva zvyšky materiálu z výroby legín. Navrhujú ich tak , aby poskytovali vzhľad bežnej gumičky, ale s veľkým ekologickým nádychom.

Výber udržateľných materiálov na výrobu znamená, že Abraka termo čelenky sú ľahké, priedušné a jemné na dotyk. Jedinečná kombinácia textilných materiálov ponúka formu aj funkciu, poskytuje bezpečné a zároveň jemné uchytenie a udržuje vlasy v skvelom stave po celý deň.

Ich výroba je nielen šetrnejšia k životnému prostrediu, ale vďaka použitým materiálom sú čelenky aj veľmi odolné, takže ich zákazníci môžu využívať dlhé roky. Napriek tomu, že sú vyrobené z recyklovaných materiálov, jemné, klasické vzory a štýlové farby stále ponúkajú elegantný vzhľad pre akýkoľvek outfit.

Sú ideálny doplnok pre tých, ktorí si chcú vyberať pohodlie a udržateľnosť v jednom. Môžete v nich ísť na hory alebo si napríklad užiť Bachledovu dolinu. Navyše pri kúpe 4 kusov termo čeleniek zákazníkovi automaticky uplatnia zľavu 8€.

Abraka plavky

Pokiaľ ide o udržateľné plavky, Abraka Store má všetky možnosti. Ponúkajú rad ekologických plaviek vyrobených z elastanu a recyklovaného polyamidu. Tento ekologický materiál plaviek je nielen lepší pre životné prostredie, ale aj skvele vyzerá a dobre funguje.

Elastanová tkanina je neuveriteľne mäkká a pohodlná, s pružnou štruktúrou, ktorá je ideálna na plávanie. Vďaka elasticite sú plavky priliehavé a priliehavé, ale neobmedzujú v pohybe.

Okrem toho rýchlo schne a je veľmi univerzálny, takže sa dá použiť na rôzne aktivity, ako je plávanie, plachtenie, jazda na kajaku alebo len leňošenie pri bazéne či na pláži.

Plavky ponúkajú aj vynikajúcu odolnosť. Materiál z recyklovaného polyamidu má vlatsnsoti ako:

  • ľahký a priedušný
  • vysoko odolný voči vyblednutiu, škvrnám a chlóru

Taktiež je ľahký, takže sa dá ľahko zbaliť a vziať na cesty. Abraka plavky nielenže skvele vyzerajú, ale zároveň pomáhajú znižovať množstvo plastového odpadu v našich oceánoch.

Braletky sú bez kostíc, oblieka sa cez hlavu a jej súčasťou sú vyberateľné výstuhy. Výhodou sú aj nastaviteľné ramienka, ktoré sa dajú prepnúť z rovnej pozície na kríž podľa potreby. Taktiež majú plne nastaviteľnú dĺžku.

Abraka Store ponúka množstvo vzorov a farieb, z ktorých si môžete vybrať, takže si môžete nájsť dokonalé plavky na každú príležitosť. Plavky predávajú samostatne (top a spodok) tak, takže môžete kombinovať dizajny a veľkosti.

Šíroký výber farebných udržateľných Abraka plaviek.

Abraka store a ekológia

Abraka podporuje lokálnu výrobu a ekologickú módu. Prístupom k výrobe podporujú transparentnosť, udržateľnosť a etickosť v módnom priemysle, nakoľko je pre nich prioritou dopad na životné prostredie.

Vďaka svojmu zameraniu na ekologické materiály, zodpovedné výrobné techniky a zamestnávanie transparentných a etických dodávateľov sa odlišuje od ostatných. Podobnú filozofiu zdieľa aj ďalšia slovenská značka oblečenia – Japitex a kožených kabeliek a doplnkov Ľúbivé.

V Abraka nielenže sú ochotní vynaložiť dodatočné úsilie na zníženie vlastného vplyvu na životné prostredie, ale dbajú aj na výber vysokokvalitných látok, ktoré vydržia dlhé roky.

Ich záväzok k environmentálnej a sociálnej zodpovednosti zabezpečí, že móda šetrná k životnému prostrediu bude súčasťou budúcnosti. Napríklad vý­ro­bou jed­ných le­gín recyklujú pri­bližne 12 plas­to­vých fliaš, ktoré by inak prav­de­po­dobne skon­čili na sk­ládke alebo v oceáne.

Celkovo je obchod Abraka store ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú niečo výnimočné a jedinečné. Vďaka ich širokému výberu kvalitných slovenských výrobkov si kupujúci určite nájdu dokonalý tovar, ktorý vyjadrí ich individuálny štýl. Podobnou značkou je aj Alo Yoga.

Kvalitný sortiment Abraka store.

Abraka store a udržateľná móda

Keď ide o environmentálne témy, módny priemysel sa v posledných rokoch dostal do popredia diskusie o udržateľnosti. Čoraz viac návrhárov sa vydáva na cestu hľadania alternatívnych látok.

Jedno z najprekvapivejších riešení sú recyklované plastové fľaše. Premenou plastového odpadu na recyklovaný polyester sa dajú vyrábať štýlové, ekologické oblečenie z recyklovaných zdrojov.

Recyklovaný polyester má ako materiál veľa výhod:

  • Je to najpoužívanejšie a najuniverzálnejšie syntetické vlákno.
  • Vďaka nemu sa plastové fľaše dostanú zo skládok a znovu sa použijú na niečo nové.
  • Keď sa látka vyrobená z recyklovaného polyesteru použije na výrobu oblečenia, tento proces recyklácie sa ešte viac rozšíri.

Podľa výskumu skupiny Polystyrene Industries Group môžu spotrebitelia nosením oblečenia vyrobeného z recyklovaného polyesteru ušetriť až 20 – 30 % energie a zdrojov.

Napriek svojej popularite má používanie recyklovaného polyesteru aj svoje nevýhody. Hoci je ekologický, nie je to úplne udržateľná tkanina. Je vyrobený zo syntetických vlákien, ktoré sa v prírode nedajú rozložiť, čo z neho robí biologicky nerozložiteľný materiál.

Napriek tomu je používanie recyklovaného polyesteru skvelým spôsobom, ako znížiť množstvo odpadu zo skládok a vytvoriť energeticky úspornejšie oblečenie.

Recyklovaný polyester je stále relatívne nový, ale už sa ukázal ako účinný nástroj na zvýšenie udržateľnosti módy. Predĺžením životnosti plastových fliaš umožňuje, aby bola udržateľná móda aj módna.

Keďže v súčasnosti je k dispozícii toľko štýlového oblečenia vyrobeného z tejto jedinečnej tkaniny, nikdy nebol lepší čas na ekologickú úpravu vášho šatníka.

Abraka Store na výrobu oblečenia používa recyklovaný polyester z plastových fliaš.

Vinted SK

Pokiaľ vám záleží na planéte, no nechcete si siahať príliš hlobo do peňaženky, vyskúšajte Vinted SK. Je to digitálne trhovisko, ktoré prinieslo revolúciu vo svete nakupovania z druhej ruky, a s ním aj mnohé výhody. Či už ide o oblečenie, doplnky, topánky alebo tašky, všetko nájdete na Vinted a zvyčajne za zlomok ceny, ktorú by ste našli v obchodoch.

Netreba kupovať nový tovar, keďže je na webovej stránke k dispozícii toľko kvalitného tovaru z druhej ruky. Vďaka tomu môžete pomôcť redukovať textilný odpad.

Webová stránka má tiež skvelú komunitu so skutočnými používateľmi, ktorí medzi sebou komunikujú a uľahčujú si tak nákupy. Jednotliví predajcovia a kupujúci môžu písať recenzie na každú transakciu, ktoré pomáhajú potenciálnym kupujúcim robiť informovanejšie rozhodnutia o nákupe.

Okrem toho Vinted SK poskytuje používateľom bezpečný a jednoduchý spôsob, ako predať svoje nepotrebné veci. Má zabezpečený platobný systém a dokonca ponúka záruku vrátenia peňazí, ak niečo nefunguje tak, ako inzerovali.

Vinted SK kladie veľký dôraz aj na udržateľnosť. Nabáda kupujúcich, aby namiesto nových vecí kupovali veci z druhej ruky, čím sa znižuje vplyv na životné prostredie spôsobený výrobou nových látok. Okrem toho webová stránka spolupracuje s viacerými charitatívnymi organizáciami, aby pomohla ľuďom v núdzi.

Pomocou Vinted SK sa môžete zbaviť nepotrebných vecí a pomôcť iným.

Vinted SK – platforma, ponúkajúca veľké výhody pre kupujúcich aj predávajúcich, takže je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitné veci z druhej ruky.

Vďaka svojmu ľahko použiteľnému rozhraniu, bezpečnému platobnému systému a záväzku k udržateľnosti poskytuje Vinted SK bezkonkurenčný nákupný zážitok pre všetkých.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang