Home Credit – nákup na splátky

home credit nakup na splatky

Pamätáte si, ktoré spoločnosti ako prvé ponúkali splátkový predaj a iné finančné produkty u nás na Slovensku? Jednou z nich bola aj spoločnosť Home credit. Počas dlhých rokov si vybudovala dobré meno a silnú zákaznícku základňu a stala sa veľmi obľúbenou.

Dnes spoločnosť Home credit dopĺňa svoj kultový katalógový produkt o pôžičku.

Výhody a nevýhody

Toto sú najväčšie výhody a nevýhody nákupu cez Home Credit

  • Mimoriadna splátka – pri pôžičkách od tejto spoločnosti môžete kedykoľvek splatiť časť vášho dlhu bez toho, aby ste za to museli platiť nezmyselné poplatky. Mimoriadnu splátku môžete vykonať kedykoľvek a v akejkoľvek výške a znížiť si tak dlžnú sumu. Spoločnosť  rešpektuje vaše aktuálne platobné schopnosti. Ak dokážete platiť viac, môžete. Splatíte si pôžičku skôr
  • Vedenie úverového účtu zadarmo – poplatky sú dôležitou súčasťou každej pôžičky a určujú výšku Ročnej percentuálnej miery nákladov. Tým, že neplatíte poplatky za vedenie úverového účtu, môžete ušetriť desiatky a niekedy aj stovky eur.
  • Garancia úroku – pri podpise zmluvy je stanovená doba, počas ktorej sa výška úrokovej miery nemení. Táto doba sa označuje ako fixácia. Počas nej si môžete byť istý, že vám splátky neporastú.

Vždy je však potrebné dobre si preštudovať podmienky spoločnosti ešte predtým, ako sa človek rozhodne využiť jej ponuku.

Manželská pôžička

Jedným z produktov je manželská pôžička, ktorá je určená pre manželov alebo nemanželské páry žijúce spoločne v jednej domácnosti. Výšku pôžičky si môžete zvoliť v rozmedzí od 1700€ do 7000€. Manželská pôžička je určená pre páry, v ktorých aspoň jeden partner je držiteľom niektorej z klientskych kariet .

Hypopôžička

Aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá, hypopôžička je bezúčelová pôžička, ktorú môžete využiť na čokoľvek. Jej maximálna výška je stanovená na 100 000 eur a dobu splácania si môžete rozložiť na 5 až 30 rokov. Záleží len na vašich platobných možnostiach.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang