Pôžičky online – výhody

pozicky-online

Na internete je dnes všetko a platí to aj pre oblasť pôžičiek. Online formou dnes možno požiadať o úver svoju banku ale aj nebankovku, ktorej klientom ste sa zatiaľ nestali. Aké sú najväčšie výhody online pôžičiek?

Trend je jasne nastavený – urýchliť spôsob odoslania žiadosti, zefektívniť odsúhlasovanie a čo najrýchlejšie odoslať peniaze na klientov účet. Dnešný článok sa venuje podstate veci. Sú ňou dôvody prečo sa zamerať práve na on-line pôžičky.

Nečakaný problém? Okamžité riešenie!

V živote nás neraz zaskočí nedostatok peňazí. Problém ale potrebujeme riešiť okamžite a nemáme čas ani náladu navštevovať pobočky bánk a nebankoviek.

Úspora času a ďalších nákladov (napr. cestovných) je prvoradá a online pôžičky sú zamerané práve na šetrenie času, energie, nákladov a „nervov“.

Peniaze kedykoľvek

Ak budete žiadať o online pôžičku opakovane, budete registrovaní, takže nebude nutné jej odsúhlasovanie.  Jednoducho odošlete novú žiadosť a peniaze získate automaticky.

Doba oproti prvej pôžičke sa tak ešte viac skracuje.

Obrovská ponuka pôžičiek

Dá sa tvrdiť, že určitý typ pôžičky dnes dostane každý žiadateľ. Práve internet je najvhodnejším nástrojom pre rýchle získanie prehľadu medzi poskytovateľmi a ich pôžičkami.

Už nemusíte chodiť z banky do banky a doprosovať sa peňazí. Na internete v rýchlom čase nájdete pôžičku, ktorá Vám bude odsúhlasená a vybrať si môžete hneď z viacerých produktov.

Bez „detektívok“

Hlavne krátkodobé online pôžičky sú takmer vždy bezúčelové, bez založenia nehnuteľnosti, bez dokazovania príjmu a ostatných detektívok.

Nemusíte tým pádom vybavovať doklady a potvrdenia, čo opäť šetrí čas a námahu. Zároveň sa k pôžičke dostane skutočne každý.

Spoľahnite sa na „filtre“

Obľubu majú tzv. porovnávače pôžičiek alebo filtre. Na webe ich nájdete mnoho a väčšinu práce odvedú za Vás.

Stačí do nich zadať svoje kontaktné údaje a predstavu o pôžičke (suma, doba splatnosti, ručenie). Bude to práve vhodný poskytovateľ, kto Vás bude kontaktovať so svojou ponukou. Opäť uľahčenie pre tých, ktorí nechcú alebo nevedia pátrať „na vlastnú päsť“.

Rozmanitosť produktov

Online zoženiete takmer všetky druhy úverov. Krátkodobé, dlhodobé, spotrebné aj účelové. Vybavíte aj nákup na splátky a zriadite si kreditnú kartu.

Nie je to teda iba jeden produkt, ale takmer celé produktové portfólio poskytovateľa.

Vernostné programy

S opakovanými pôžičkami navyše ušetríte. Väčšina poskytovateľov ponúka rôzne vernostné programy a zvýhodnenia pre vracajúcu sa klientelu.

Jednoducho čím viac krát sa vrátite, tým lacnejšia pôžička bude. Získate prístup k vyšším sumám.

Dokonalý prehľad

Bojíte sa, že omeškáte splátku a veriteľ bude 10 rokov čakať, aby dlh narástol a on Vám tak mohol siahnuť na majetok?

Online účet u poskytovateľa Vám umožní získať dokonalý prehľad o Vašej pôžičke. Zaplatené splátky, zostatok, ktorý ste ešte nesplatili a všetky potrebné informácie vidíte na Vašom užívateľskom konte v reálnom čase.

Všetko sa vybaví online

Ak už máte pôžičku, jej splácanie a opätovné požiadanie vybavíte opäť cez internet. Nemusíte posielať poukážky na pošte, Vaše e-bankovníctvo postačí na všetky potrebné úkony pri splácaní.

Okamžitá komunikácia

Ďalšia vlastnosť šetriaca čas. Ak už pôžičku čerpáte, ale máte problém so splatením alebo chcete inak upraviť zmluvu, operátori sú vždy pripravení Vám pomôcť.

Problém vyriešite telefonátom, SMSkou, mailom a to ihneď. Kvôli týmto službám nemusíte nikam chodiť. Všetko vyriešite z pohodlia domova.

TopPôžika

Veľmi obľúbená je stránka TopPôžička.sk, avšak pozor – nejedná sa o jednu spoločnosť. Stránka totiž združuje viacerých poskytovateľov pôžičiek, vďaka čomu máte omnoho väčšiu šancu so žiadosťou uspieť.

Postup je nesmierne jednoduchý, pretože stačí vyplniť kontaktný formulár a ďalej si v kľude počkať na telefonát operátora. Ten poskytne všetky potrebné údaje a pomôže s vybavovaním.

Nič nie je jednoduchšie! Ak potrebujete peniaze, nenechávajte si žiadosť na zajtra. Vyplňte formulár ešte dnes.

Čo človek získa čerpaním TopPôžičky?

  • peniaze od 25 € do 6 500 € do 24 hodín
  • bez dokazovania účelu
  • rýchle doručenie peňazí
  • žiadne skryté poplatky
  • pre ženy na MD, pre študentov, pre dôchodcov, pre podnikateľov
  • doba splatnosti do 30 dní (pri pôžičke do 350 €)
  • celková splatnosť až 7 rokov
  • stále nové výhody (oddĺženie splátok, zníženie splátok, vrátenie úrokov a ďalšie)

Aj napriek mnohým výhodám má TopPôžička nevýhody, ktoré u mnohých žiadateľov zavážia. Preto sa odporúča zvážiť všetky jej klady a zápory a vykonať dôkladný prieskum trhu pred upísaním sa na túto pôžičku.

Záver

Poskytovatelia pôžičiek sa budú vždy snažiť zrýchliť odsúhlasenie a doručenie peňazí na účet. Je to koniec koncov ich „denný chlebíček“, z ktorého prijímajú nemalý zisk. Čím viac odsúhlasených úverov, tým väčší výnos na úrokoch.

Na druhej strane táto politika nahráva tým, ktorí potrebujú peniaze naozaj ihneď a nemôžu si dovoliť mrhať časom na obiehanie bánk. Ak medzi nich patríte aj Vy, požiadajte o pôžičku ešte dnes.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang