Sportega – recenzie

Internetový obchod Sportega sa špecializuje na športové vybavenie na viaceré obľúbené športy. Poskytuje odborné poradenstvo, tvorí vlastný blog a ponúka kvalitné výrobky najpredávanejších značiek.

Sportega sú skúsení predajcovia, ktorí sa starajú o aktuálne najpredávanejší a najatraktívnejší tovar. Okrem toho zákazníkom kedykoľvek ochotne požičajú testovaciu raketu alebo vymenia výplet v pražskej predajni.

Na Sportega sk si športovci vyberú výbavu na tenis, hokej, cyklistiku, bedminton, squash, stolný tenis, beh, fitness či outdoorové športy a kemping. Kúpia tu tiež kolobežky, korčule kolieskové aj na ľad, strešné nosiče na autá, ortézy a bandáže, športovú výživu aj oblečenie.

Kľúčové informácie článku

Značky na Sportega

Poradňa Sportega

Sortiment športového vybavenia Sportega

Doprava a vrátenie tovaru zo Sportega sk

Recenzie Sportega

Niektoré zo zvučných značiek, ktorých výrobky Sportega.sk ponúka.

Značky na Sportega SK

Medzi najvyhľadávanejšie značky, ktoré Sportega ponúka, patria Thule s nosičmi na autá, Head a Wilson a ich tenisové rakety, Bauer s výbavou pre hokejistov, K2 s kolieskovými korčuľami, Yonex a ich badmintonové rakety, Adidas a Under Armour s funkčnou obuvou a oblečením, Nutrend a ich doplnky stravy pre športovcov, Yedoo s mestskými kolobežkami, Rock Machine pre nadšencov horskej cyklistiky či Mizuno so špecializovanou obuvou.

Nechýba ani extra trieda medzi výrobcami tenisového a squashového vybavenia Tecnifibre.

Poradňa na Sportega SK

V rámci poradne sú na jednom mieste všetky užitočné informácie ohľadom výberu produktu. Poradňa, ktorá je trochu skrytá v spodnom menu, slúži ako rozcestník na poradenstvo v jednotlivých športových sekciách.

Najčastejšie otázky a odpovede na ne sú tu roztriedené podľa druhov športov, takže sa zákazník ľahko zorientuje. Otázky z poradne sa zobrazujú aj pri prezeraní jednotlivých kategórií z hlavného menu.

Vďaka poradni na Sportega sk si každý vyberie ten správny produkt.

Doprava a vrátenie tovaru zo Sportega

Doručenie tovaru zo Sportega je možné viacerými spôsobmi. Eshop tvrdí, že šoféri všetkých dopravných spoločností privezú balík nasledujúci pracovný deň po tom, čo zásielku odošlú.

Na výber sú títo prepavcovia:

  • DPD kuriér
  • Packeta s množstvom odberných miest
  • Kuriér SPS
  • Toptrans – na prepravu veľmi veľkých zásielok

Za dopravu zaplatia kupjúci od 2,99 eur cez Packetu po 6,99 eur za prepravu DPD na dobierku. Pri nákupe od 99 € je doprava zadarmo.

Viaceré zľavové kódy a akcie ponúka samotný e-shop na svojich stránkach.

Sportega zľavový kód

Ušetriť pri nákupe je možné so zľavovým kódom na Sportega.sk. Sportega sk ponúka svojim zákazníkom množstvo výhod, ako napríklad dopravu zadarmo pri nákupe nad určitú sumu a časté výpredaje.

Pri hľadaní kvalitného predajcu športového vybavenia s rozumnými cenami, môže byť Sportega dobrým riešením. Navyše so Sportega zľavovými kódmi sa dá ušetriť ešte viac.

Rôzne Sportega zľavové kódy ponúka samotný eshop a nachádzajú sa na stránke v kategórii Akcie. Potom stačí kód zadať v košíku a zľava bude odrátaná. Možnosťou je tiež navštevovať rôzne portály, ktoré sledujú zľavové kódy eshopov.

Sportega recenzie

Internetový obchod Sportega recenzie získal v hodnotení zákazníkov na Heureke 4,8 hviezdičiek. 96 % ľudí nákup v tomto obchode odporúča. Zákazníkom sa páči rýchle dodanie, 97 % zákazníkov dorazil tovar do 6 dní.

Kupujúcim vyhovuje tiež vysoká kvalita výrobkov, ktoré sú pritom za príjemné ceny. Športovci sú tiež veľmi spokojní s veľkým výberom športového vybavenia.

Kladne hodnotená je tiež komunikácia eshopu v prípade problémov s objednávkou, väčšina zákazníkov si pochvaľuje rýchle vybavenie reklamácie a ústretovosť zákazníckej podpory eshopu Sportega.

Sportega sortiment

V eshope Sportega sk možno produkty vyhľadávať podľa jednotlivých druhov športov alebo podľa značky. V hornom menu sa nachádza aj kategória Maximálny výpredaj, kde sú najlepšie ceny sezónneho športového vybavenia.

Kategórie tenisovej výbavy na Sportega.

Tenisové vybavenie

Zohnať sa tu dá všetko – od rakety po obuv. Zákazníkom, ktorí s tenisom začínajú, poradia, akú vhodnú raketu si majú kúpiť alebo aký je rozdiel medzi jednotlivými výpletmi. Nechýbajú loptičky, oblečenie, tašky či pomôcky na tréning.

Hokejový výstroj

Bez poriadneho hokejového výstroja by mohli športovci zmodrieť. Ani tých najväčších majstrov v hokeji neochráni pred bodyčekom len dres a preto každý začiatočník i profesionál potrebuje kvalitnú hokejovú výbavu

Na Sportega nakúpi korčule, prilby, hokejky, chrániče, rukavice, tašky, výbavu pre brankára či rozhodcu, ortézy aj veci pre fanúšikov.

Cyklistika

Kvalitnú výbavu na bicykel ponúka Sportega sk. Okrem samotných bicyklov sa tu dá nakúpiť aj kvalitná cyklo obuv, prilby, cyklosedačky a cyklovozíky, cyklistické okuliare či batohy.

Rodičia tu môžu zohnať tiež odrážadlá a detské bicykle. Nechýbajú ani komponenty a príslušenstvo na servis bicyklov.

Na Sportega sk majú všetko, čo treba na bedminton.

Bedmintonové vybavenie

Bedminton nie je len „pinkanie“ na záhrade, no aj poriadna drina. Začínajúcim aj skúseným bedmintonistom pomôže Sportega. Poradia, aká bedmintonová raketa najlepšie padne do ruky, ktorý výplet je ten najlepší a v akom oblečení sa im bude hrať pohodlne.

Squashové vybavenie

Squash je ideálny šport na spaľovanie tukov, formovanie postavy, no aj výborná zábava. Na Sportega.sk sa dajú vyberať squashové rakety podľa pokročilosti, squashové loptičky, obuv a ďalšia squashová výbava.

Nosiče Thule

Je na pláne trip na bicykli a treba ho nejako prepraviť? Chystá sa lyžovačka na horách a lyže treba uložiť niekde v aute? Strešné nosičenosiče bicyklov alebo strešné boxy zo Sportega takéto cestovanie uľahčia.

O spoločnosti Sportega

Sportega vstúpila na trh v roku 2002. Odvtedy u nich nakúpilo 1,5 milióna športovcov. Pôsobia v 10 európskych krajinách a zamestnávajú stovku ľudí. Ročne vybavia viac než 250 tisíc objednávok. Eshop Sportega.sk vybaví zákazníkov až na 20 rôznych športov.

Čoskoro po začiatku kariéry sa kvalifikovali do európskych súťaží – okrem Českej republiky obliekajú domáci dres Slovenska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Maďarska, Francúzska, Belgicka a Talianska.

Zakladajú si na všestrannosti. Snažia sa byť spoľahlivým spoluhráčom na kurteklziskutrávniku alebo na palubovke. Všetky rakety, hokejky, kopačky či loptičky testujú, aby zákazníkom čo najlepšie poradili, aký kus športového náčinia je pre nich ten pravý.

Produkty sú na Sportega sk nafotené zo všetkých stránopísané do najmenšieho detailu.

Sportega tvorí tiež vlastný blog Šatňa, kde píšu o športových zaujímavostiach, informujú o špeciálnych akciách alebo vás nechávajú nazrieť do každodenného behu firmy. Majú aj vlastný Youtube kanál, kde testujúradia alebo predstavujú nové výrobky.

Pri všetkých produktoch na Sportega nájdete detailné fotografie aj opis.

Ocenenia eshopu Sportega

Sú v zozname Asociácie pre elektronickú komerciu, kde získali značku kvality Certifikovaný obchod, ktorá je súčasťou vládneho programu Česká kvalita.

Sú tiež držiteľmi zlatej medaile od Heureky za vysoký počet kladných hodnotení zákazníkmi. V rokoch 2009 a 2010 vyhrali spotrebiteľskú anketu Shop roku v športovej kategórii.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang