Pôžička bez poplatkov

pozicka bez poplatkov

Nie je zvykom, aby nebankovka za pôžičku vôbec nič nepýtala. Práve vďaka tomu sa pôžička od spoločnosti Pôžičkomat.sk vymyká zo zabehnutých štandardov. Prvá (a pokojne aj posledná) pôžička je pre vás pripravená ZADARMO, BEZ ÚROKU A BEZ ODPLATY.

Zadarmo požičiava Pôžičkomat.sk. Vec má jasné vysvetlenie. Pôžičkomat si chce prilákať čo najviac klientov. Nebankovky sa táto špeciálna akcia nijak vážne nedotkne. Maximálna možná výška prvej pôžičky je 95 €, takže riziko nesplácania je nízke.

Fínska  pôžička ZADARMO

Pôžičkomat.sk upravil svoju ponuku a pre nových klientov v súčasnosti ponúka fínsku pôžičku do 95 € zadarmo. O fínskych pôžičkách sa dočítate v staršom článku.

Princíp však spočíva v čerpaní nízkej sumy s krátkou dobou splatnosti.

Pôžička iba 95 euro? Nie je to málo?

Presne tak! Nie je to málo. Pôžička je, naopak, veľmi dobre premyslená. O tieto peniaze žiadajú ľudia najčastejšie pred výplatou alebo v prípade neočakávaného výdavku. Pôžičkomat však počíta s tým, že na splatenie budete mať iba 31 dní.

Nič sa však nedeje. Pokiaľ si klient požičiava s úmyslom všetko načas splatiť, o pôžičku môže požiadať kedykoľvek. Pokojne aj hneď na druhý deň po splatení.

Požičiavať si môžete už od 25 euro. Ako na to?

Keďže fínske pôžičky sa poskytujú cez internet, aj Pôžičkomat od vás bude žiadať registráciu. Tá je však rýchla, jednoduchá a najmä bezplatná. Zároveň je dobrým pomocníkom pre každého klienta.

Vo svojom profile uvidíte presné informácie o pôžičke. Upozorní na blížiaci sa termín splátok, poskytne prehľad o predošlých pôžičkách a vďaka nemu môžete žiadať o opakované čerpanie.

Znie to lákavo. Aké sú podmienky?

Teraz tá najlepšia časť.

Podmienky sú nenáročné a k pôžičke ZADARMO sa dostane naozaj každý. Nepotrebujete žiadne doklady o príjme. Neplatíte žiadne vstupné poplatky za registráciu, ani za poskytnutie. Pôžičkomat pošle peniaze na účet už za hodinu od podania žiadosti.

Každý klient musí byť štandardne plnoletý občan Slovenskej republiky. O pôžičku žiadajte iba ak nemeškáte so splátkami u konkurenčných poskytovateľov.

Tak to je naozaj fér!

Posúďte sami. Takéto výhody vám len tak niekto neponúkne:

  • Prvá pôžička totálne zadarmo – je jedno, či sa ešte niekedy vrátite alebo nie. 95 € si požičiate, 95 € za mesiac vrátite. Ani euro navyše.
  • 10 minút a ste o 95 € bohatší – celý proces je zrýchlený, podmienky nie sú prísne. Pôžičkomat odosiela peniaze za 10 minút.
  • Bez papierovačiek – nízke riziko dovoľuje požičať si hneď a nestrácať čas vybavovaním dokumentov.
  • Na plienky, na škody aj na lieky – pôžičku dostane každý. Mamičky na MD, pracujúci, nezamestnaní, študenti aj dôchodcovia.

Výhody tejto pôžičky sú skutočne veľmi lákavé.

A čo nevýhody?

Jedinou nevýhodou je, že vám pôžičku ZADARMO bude závidieť každý, kto u konkurencie platil drahé poplatky. Ak je niečo bez poplatkov, nevýhody prakticky neexistujú!

Ja by som však predsa len potreboval viac….

A viac aj dostanete! Ak prvú pôžičku splatíte načas, automaticky ste považovaní za bezpečného klienta. To vám sprístupní až 900 euro pri opakovaných žiadostiach.

Vďaka vernostnému programu sa teda posúvate po stupnici vyššie a vyššie. 900 euro čaká na každého.

© 2024 KD.sk | Nakódoval Leoš Lang